Sepet 0

Oppo Akıllı Saatler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Temizle

Şık ve Kullanışlı Oppo Akıllı Saatler

Akıllı saat kullanmayı tercih edenlerin aklına ilk gelen markalar arasında olan Oppo, kaliteli tasarımı ve teknik donanımı sayesinde kullanıcıların beğenisini toplar. Akıllı saatler birçok farklı nedenle kullanılabilir. Spor yaparken ya da yoğun iş temposunda telefonla yapılabilecek işleri kolay hale getirmek için birçok insan tarafından tercih edilir. Farklı amaçlara yönelik tasarlanan akıllı saat modelleri sayesinde kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak Oppo akıllı saati kolayca bulabilirsiniz. Kullanışlı tasarımı, ergonomik yapısı, cilde dost olması Oppo saat çeşitliliğin tercih edilirliğini artırır. Dikdörtgen ve yuvarlak kasaları ile dikkat çeker. Kaliteli materyallerden tasarlanan Oppo saatleri ile günlük hayatta şıklığı ve konforu yakalayabilirsiniz. Günlük hayatta telefon kullanmayı daha pratik hale getirmek için tercih edilebilir. Kaliteli, sağlam, şık, ergonomik, teknik donanımı yeterli olan akıllı saatler arıyorsanız, Oppo’nun akıllı saat modellerine göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Oppo Akıllı Saat Modelleri

Oppo saat modelleri farklı koleksiyonları ve özellikleri sayesinde kullanıcılarına kusursuz deneyim yaşatır. Farklı özellikleri ve tasarımları sayesinde birçok insanın ihtiyacını karşılar. Böylelikle ihtiyacınız olan özellikleri belirleyerek alternatif ürünlere göz atabilirsiniz. Kullanışlı yapısı ile kullanıcının beğenisini toplayan Oppo akıllı saat modelleri şu şekildedir:

 • Oppo Watch Free, 1, 64 inç ekran genişliğine sahiptir. Bu sayede rahat bir kullanım sunar. 2,5D kavisli ekran tasarımı ve çizilmeye karşı dayanıklı ekranı sayesinde kusursuz bir deneyim yaşatır.
 • Oppo Realme Watch S, otomatik parlaklık özelliği sayesinde ortam ışığına göre ekran parlaklığını belirler. Böylelikle hem iç hem de dış mekanlarda rahat izleme imkanı tanır. Su içme hatırlatıcısı, meditasyon, telefonu bul özelliği, uyku monitörü özellikleri sayesinde hayatı konforlu hale getirir.
 • Oppo Watch 46 mm, çift kavisli AMOLED ekranı ile ön plana çıkar. Parlak renkleri ve canlılığı sayesinde net bir görüntü sunar. 3D kavisli ekranı sayesinde her açıdan ekrana bakabilme imkanı tanır. Sağlığınızı, kondisyonunuzu ve hava durumunu kontrol ederek hayat standardı​nızı artırmada yardımcı olur.
 • Oppo Watch 41 mm, Watch VOOC hızlı şarj ile sadece 15 dakika şarj ederek tüm gün kullanabilirsiniz. Spor yaparken kendinizi kontrol altına alabilmek için tercih edilebilir. Google Fit’ten yararlanarak sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.
 • Oppo Watch Free, 1, 64 inç ekran genişliğine sahiptir. Bu sayede rahat bir kullanım sunar. 2,5D kavisli ekran tasarımı ve çizilmeye karşı dayanıklı ekranı sayesinde kusursuz bir deneyim yaşatır.
 • Oppo Realme Watch S, otomatik parlaklık özelliği sayesinde ortam ışığına göre ekran parlaklığını belirler. Böylelikle hem iç hem de dış mekanlarda rahat izleme imkanı tanır. Su içme hatırlatıcısı, meditasyon, telefonu bul özelliği, uyku monitörü özellikleri sayesinde hayatı konforlu hale getirir.
 • Oppo Watch 46 mm, çift kavisli AMOLED ekranı ile ön plana çıkar. Parlak renkleri ve canlılığı sayesinde net bir görüntü sunar. 3D kavisli ekranı sayesinde her açıdan ekrana bakabilme imkanı tanır. Sağlığınızı, kondisyonunuzu ve hava durumunu kontrol ederek hayat standardınızı artırmada yardımcı olur.
 • Oppo Watch 41 mm, Watch VOOC hızlı şarj ile sadece 15 dakika şarj ederek tüm gün kullanabilirsiniz. Spor yaparken kendinizi kontrol altına alabilmek için tercih edilebilir. Google Fit’ten yararlanarak sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Oppo akıllı saat modelleri Turkcell Pasaj’da yer alır. Böylelikle tüm modellere tek seferde ulaşabilir ve dilediğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz.

Hayat Konforunu Artıran Oppo Akıllı Saat Özellikleri

Oppo saat modelleri akıllı saat kullanmayı tercih edenlerin bir numaralı markası olmayı başarır. Ergonomik tasarımı, kordon kalitesi, teknik donanımı, ekran genişliği ve netliği, spor egzersiz kontrolü, kalp atış hızı ölçer, telefon kontrolü gibi özellikleri sayesinde kullanıcıların hayatlarını konforlu hale getirir. Oppo akıllı saat özellikleri şu şekildedir:

 • Bluetooth özelliği sayesinde akıllı telefonlarla kısa sürede entegre olur. Bu sayede gelen bildirim ve aramaları cevaplayabilir, saatinizden telefonunuzu kontrol edebilirsiniz.
 • OSleep uyku analiz özelliği, gece boyunca uykunuzu kaydederek hayatınızı kontrol etmenizde yardımcı olur.
 • Yürüme, koşu, kürek çekme makinesi ve eliptik makine olmak üzere dört egzersiz moduna sahiptir. Bu modları aktif hale getirerek performansınızı kaydedebilir ve takip edebilirsiniz.
 • Kordon renklerini kendi kıyafetlerinize göre belirleyebilirsiniz. Farklı kordon tasarımları sayesinde her kıyafetinizle uyum içerisine sokabilirsiniz.
 • Hafif tasarımı, nefes alabilen ve yumuşak dokusu sayesinde gün boyu rahat hissettirir.
 • Dayanıklılık koşusu, kolay koşu, yağ yakma koşusu ve aralıklı koşu seçenekleri ile antrenmanlar yaparak performansınızı artırabilirsiniz.
 • Egzersiz sırasında kalp atış hızını kaydeder ve standart kalp atış hızını geçtiğinizde sizi uyarır.
 • Oppo saat geniş ve AMOLED ekranı sayesinde sorunsuz bir deneyim yaşatır.
 • Kavisli ve 3D ekran tasarımı sayesinde her açıdan ekranı görünür ve kullanım kolaylığı sağlar.
 • Sağlıklı bir yaşam için rehber olur. Oksijen seviyesini ölçerek sizi uyarır.
 • Uzun pil ömrü sayesinde kesintisiz bir şekilde uzun süre kullanım imkanı sağlar.
 • Müzik dinleme keyfini iki katına çıkarır. Telefonu çıkarmadan müzik dinleme kolaylığını yaşayabilirsiniz.
 • 1.5 metreye kadar suya dayanıklı şekilde üretilir. Spor yaparken terlemekten korkmadan saati kullanabilirsiniz.

Oppo Akıllı Saat Yorumları

Oppo saatleri hakkında birçok yorum bulmak mümkündür. Kullanıcılar akıllı saatleri kullandıktan sonra edindikleri deneyim ve tecrübeleri yorumlarda dile getirir. Bu yorumlar, akıllı saat alacak insanlara yol gösterir. Oppo akıllı saat yorumları ürün hakkında bilgi sahibi olmak için idealdir. Bu yorumlar okunarak ürünün hızı, şarj süresi ekran kalitesi, kullanım kolaylığı, kordon tasarımı, teknik donanımı gibi birçok özelliği hakkında bilgi sahibi olunabilir. Oppo akıllı saatler hakkındaki yorumlarda ekran kalitesinin iyiliği, uzun süre giden şarjı, spor egzersizleri için tasarlanan farklı özellikleri ön plandadır. Genel olarak memnuniyet içeren yorumlar bulmak mümkündür. Her modelin farklı özellikleri olduğu için birçok kişinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılar. Bu yüzden akıllı saat almadan önce yorumları okuyarak aklınızdaki soru işaretlerini giderebilir ve kararınızı yorumlar ışığında verebilirsiniz.

Şık ve Zarif Tasarıma Sahip Oppo Akıllı Saat Fiyatları

Oppo markasının yüksek performans sergileyen akıllı saatleri, dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar kullanıma uygundur. Teknik donanımın yeterli olması, ekranın darbeler ve çizilmelere karşı tasarlanması gibi özellikleri sayesinde tercih edilirliği artar. Bunun yanı sıra Oppo saat fiyatları birçok etkene göre değişiklik gösterir. Modeller arasındaki tasarım ve özellik farklılıkları fiyat değişikliğine neden olur. Oppo akıllı saat fiyatları ekran büyüklüğü, yüksek çözünürlüğü, kavisli tasarımı, kordon yapısı, spor egzersiz özellikleri, suya dayanıklılığı, hızlı şarj, arama ve mesaj kontrolü gibi özelliklere göre belirlenir. Bu özelliklere sahip olan modeller hem günlük hayatta hem de spor yaparken tercih edilebilecek kullanışlı modellerdir. Her bütçeye uygun Oppo akıllı saat modelleri bulmak mümkündür. Kampanya zamanında Oppo saatler de indirime girdiği için uygun fiyat imkanıyla satın alınabilir. Sevdiklerinize hediye olarak tercih edebilir ve indirim dönemlerinde uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Farkıyla Oppo Akıllı Saat Alışverişi

Oppo markasının akıllı saat modellerine Turkcell Pasaj üzerinden ulaşmak mümkündür. Turkcell Pasaj sayesinde ürünlerin farklı açıdan çekilen fotoğraflarına, teknik özelliklerin ve kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Bu sayede akıllı saat almadan önce detaylı bir şekilde bilgi edinebilir ve modeller arasında kıyaslama yaparak size uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Turkcell Pasaj, kullanıcılarına uygun fiyat imkanı sunar. Bu sayede kullanıcılara pahalı olan ürünleri ekonomik fiyatta alabilme fırsatı sağlar.

Eğer günlük hayatta saat kullanmayı seviyorsanız konforlu, kullanışlı, ergonomik ve teknik donanımlı bir ürün almayı düşünüyorsanız, Oppo markasının modellerini Turkcell Pasaj sayesinde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Oppo Akıllı Saat Nasıl Açılır ve Telefona Nasıl Bağlanır?

Oppo logosu görünene kadar açma/kapama düğmesine basılı tutun. Daha sonra telefonunuzdan Bluetooth özelliğini aktif hale getirin. Akıllı saatinizden ayarlara girdikten sonra Bluetooth kısmına basın ve telefonunuzu seçerek entegre hale getirin.

Oppo Akıllı Saat için Hangi Uygulama Kullanılır?

Saati kullanmaya başladığınızda Google Wear uygulamasını indirmeniz gerekir. Bu uygulamayı yükledikten sonra Oppo Wear OS destekli saati kurmanızı isteyen bir bildirim gelir. Daha sonra kısa sürede bağlanır.

OPPO Watch Sesli Görüşme Var mı?

Oppo akıllı saat modelleri birçok özelliğe sahiptir. Telefon ile eşleşen Oppo akıllı saatlerde mesajlara cevap verebilir, telefon ile konuşabilir ya da sesli mesaj gönderebilirsiniz. Bu sayede telefonunuza ihtiyaç duymadan her an sevdiklerinizle iletişim halinde olabilirsiniz.

Daha Fazla