Sepet 0

Lenovo Akıllı Saatler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Temizle

Özgün Tasarımları ile Dikkat Çeken Lenovo Akıllı Saat Modelleri

Lenovo akıllı saat modelleri, ileri teknoloji ile üretilen ürünlerdir. Giyilebilir teknoloji aksesuarları içerisinde yer alan akıllı saatleri akıllı telefonlarınıza Bluetooth bağlantısı ile bağlayarak kullanabilirsiniz. Çeşitli teknik özellikler ile donatılan ürünler, günlük hayatınızı kolaylaştırır. Hava durumunu, sağlık verilerinizi ve telefon bildirimlerinizi hızlı bir şekilde takip edebileceğiniz saatler,güçlü bataryalarıyla günlerce size eşlik edebilir. Spor yapmayı seven kişiler, akıllı saatleri ile spor aktivitelerini takip edebilir.

Bileğinizde gün boyu sizlere konfor sunan akıllı saat modelleri, teknolojiyi her daim kullanabilmenize de olanak tanır. Çağrı hatırlatıcı ve mesaj hatırlatıcı özellikleri bulunan saatler ile telefonunuzu yönetebilir, zamanınızı iyi değerlendirebilirsiniz. Farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Lenovo akıllı saat modelleri pratik arayüzüne sahip olmaları nedeniyle her birey tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Zarif ve şık tasarımlara sahip olan akıllı saat modelleri, çoğunlukla plastik ve örgü kordona sahiptir. Kadın, erkek ve unisex tasarımları bulunan Lenovo akıllı saat ürünleri içerisinde her zevke hitap edebilen modeller bulunur.

Kullanıcıların Hayatını Kolaylaştıran Lenovo Akıllı Saat Özellikleri

Lenovo, akıllı saat özellikleri ve kullanım kolaylığı ile yaşam konforunuzu arttırır. Kişilerin çeşitli işlemlerini gerçekleştirebileceği akıllı saatler, bugünün modasına uygun tasarımları ile de kullanıcılarının beğenisi toplar. Lenovo akıllı saat modelleri teknolojik özellikler ile donatılan aksesuarlar arasındadır.

Lenovo akıllı saat modellerinin en önemli özelliklerinden birisi, saat üzerinden telefonu ve telefon üzerinden saati yönetebilmektir. Akıllı telefonlar ile saatler Bluetooth eşleştirmesi ile birbirine bağlanabilir. Telefonunuz ile saatinizi eşleştirdikten sonra yapmayı istediğiniz işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefona gelen çağrı ve mesajları saat üzerinden görebilirsiniz. Saat üzerinden gelen çağrıyı red ve kabul edebilir, dilerseniz gelen mesajları okuyabilir ve mesajlara kısa cevaplar verebilirsiniz. Telefonumu bul ve saatimi bul özelliğini kullanarak telefonunuzu ve saatinizi çaldırabilirsiniz. Bu özellik sayesinde hem telefonunuzu hem de saatinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

3 ATM, 5 ATM ve 10 ATM su geçirmez özelliğe sahip Lenovo akıllı saat modelleri bulunur. 5 ATM su geçirmezlik derecesine sahip saatinizi duşta ya da havuzda kullanabilirsiniz. 10 ATM su geçirmez özelliğe sahip olan modeller ile su sporu yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kronometre, alarm ve takvim özellikleri bulunan Lenovo saat modelleri ile zaman takibi yapabilirsiniz. Nabız ölçme özelliği bulunan akıllı saatler ile sağlık kontrolünüzü gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle spor aktiviteleri yaparken kalp atış hızınızı hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Spor egzersizlerini takip edebilmeye olanak tanıyan akıllı saatler ile yapacağınız egzersizi saat üzerinden seçebilir, egzersiz sürenizi ve egzersiz süresi boyunca yaktığınız kaloriyi kontrol edebilirsiniz. Spor yaparken müzik dinlemeyi seven kişiler saatleri üzerinden müziği değiştirebilir veya durdurabilir.

Akıllı saatleriniz ile uyku takibini yapabilir, uyku düzeninizi ayarlayabilirsiniz. Örgü kordonu ile daima şık görünmenize yardımcı olan ve bir saatten beklenenin fazlasını size sunan Lenovo S2 akıllı saat modelinde karar kılabilirsiniz.

Göz Dolduran Lenovo Akıllı Saat Modelleri

Giyilebilir teknoloji ürünleri içerisinde yer alan Lenovo akıllı saatlerin çeşitli modelleri bulunur. Saat modellerinin aşağıdaki gibi sıralanabilmesi mümkündür.

  • Lenovo akıllı saat modelleri içerisinde örgü kordona sahip olan ürünler bulunur. Örgü kordonlar, bileğinizi tam olarak kaplar. Cildi tahriş etmeyen örgü kordonlar birbirinden farklı renkleri ve desenleri ile kombinlerinizi tamamlamanıza yardımcı olur.
  • Silikon kordonu bulunan akıllı saatler en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Silikon kayışa sahip olan akıllı saatlerin kordonları kolaylıkla değiştirilebilir. Kordon eskidiğinde ya da farklı bir renk kordon kullanmayı istediğinizde k​olay bir şekilde eski kordonu çıkarabilir, yenisini takabilirsiniz. Silikon kordonlar uzun kullanım ömrüne sahiptir. Yıpranmadan uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz silikon kordona sahip akıllı saatler ile her daim şık görünebilirsiniz.
  • Gövdesi dikdörtgen, kare ve oval gibi farklı geometrik şekillere sahip akıllı saatler içerisinden tarzınıza hitap eden modeli tercih edebilirsiniz. Büyük gövdeleri ve geniş dijital ekranları ile alıcılarını büyüleyen tasarımlar hem klasik hem de spor kombinlerinizi rahatlıkla tamamlayabilmenizi sağlar.
  • Lenovo saat modelleri 27 mm, 30 mm ve 38 mm gibi farklı kasa çaplarına sahiptir. Büyük model saatlerden hoşlananlar 38 mm gibi büyük kasa çapına sahip modelleri, küçük model saatlerden hoşlananlar 23 mm ve 27 mm gibi küçük kasa çapına sahip modelleri tercih edebilir.
  • Yansıma önleyici cam ekranı bulunan Lenovo saat modelleri bulunur. Yansıma önleyici cam ekran sayesinde gün ışığında dahi saat ekranını en net haliyle görebilir, işlemlerinizi zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Siyah silikon kordona ve yansıma önleyici cam ekrana sahip olan Lenovo Carme HW25P akıllı saat modelini tercih edebilirsiniz.
  • Enerji tasarrufunu mümkün kılan akıllı saat modelleri bulunur. Bu modeller bileğinizi salladığınız anda ekranı aktif hale getirir. Böylelikle hem saatin pil ömrü uzar hem de enerjiden tasarruf sağlanır.
  • Telefon kameranızı yönetebilmenize olanak tanıyan akıllı saat modellerini tercih edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde saatinize komut vererek telefonunuzdan fotoğraf çekebilirve bu ayrıcalığın keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Hareket uyarı sistemine sahip olan akıllı saatler sizi gün boyu izler ve hareket etmeniz gereken zamanları belirleyerek sizlere uyarı gönderir. Bu uyarıları dikkate alarak yürüyüşe ya da koşuya çıkabilir, sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Lenovo Akıllı Saat Fiyatları

Giyilebilir teknoloji ürünleri içerisinde yer alan ve kullanıldığı andan itibaren kişilerin favori aksesuarları içerisine giren akıllı saatlerin fiyatları modellerine ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Çağrıları kabul etme ve reddetme özelliği bulunan akıllı saatler ile suya dayanıklı akıllı saatler en çok tercih edilen ve uygun fiyatlara sahip ürünler arasında yer alır.

Suya ve toza karşı dayanıklılık, kordon materyali, ürünlerin ebatları ve renkleri fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer alır. Lenovo akıllı saat fiyatları ve kalitesi ile alıcılarını memnun etmeyi başarır. Pek çok teknolojik özelliği içerisinde barındıran saatler gün içerisinde zamandan tasarruf edebilmenize ve kombinlerinizi tamamlayabilmenize olanak tanır.

Klasik, modern, retro ve vintage tasarımları bulunan akıllı saatler ile bugünün modasına uyum sağlayabilirsiniz. Renk skalası oldukça geniş olan saatler içerisinden mavi, pembe, lacivert, kırmızı ve siyah gibi birçok farklı renge sahip modelleri bulabilirsiniz.

Kullanıcılar tarafından yapılan Lenovo akıllı saat yorumları sonuçlarına göre ürün memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Bir saatten beklenenin daha fazlasını sizlere sunan Lenovo akıllı saat modellerini tercih edebilir, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Akıllı Saat Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Akıllı saatler sizlerin kişisel antrenörü olabilir. İçerisinde birçok spor aktivitesi panelini bulunduran saatler, yaptığınız sporun hem dakikasını hem de yaktığınız kaloriyi takip edebilmenize olanak tanır. Güçlü pil ömrü ile sizlere günlerce kullanım süresi vaat eder. Akıllı saatleriniz ile anlık hava durumu takibi, nabız takibi, adım takibi ve telefonunuza gelen bildirimlerin takibini yapabilirsiniz.

Akıllı Saat Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Su sporlarıyla ilgilenenler toza ve suya karşı dayanıklı olan modelleri tercih edebilir. Saat seçiminde kadran çaplarına ve kordonların üretildikleri materyallere dikkat edebilirsiniz.

Akıllı Saatler Her Akıllı Telefona Uygun mudur?

iOS ve Android işletim sistemine uygun olarak üretilen Lenovo akıllı saat modelleri bulunur. Her saat hem iOS hem de Android işletim sistemine uygun olmayabilir. Saatlerin özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek hangi işletim sistemi için uygun olduklarını öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla
​​