Sepet 0

Tecno Akıllı Saatler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10233 Ürün)
Sırala
Temizle

Kullanışlı Tecno Akıllı Saat Modelleri

Hong Kong merkezli olan Tecno, giyilebilir teknoloji ürünleriyle dikkatleri üzerinde toplar. Tecno akıllı saat modelleri, önemli özellikleri uygun fiyatlarla kullanıcılarına ulaştırmasıyla öne çıkar. İvmeölçer, kalp atış hızı sensörü, termometre, kan basıncı sensörü ve vücut ateş ölçer sensörü içeren modeller, kullanıcılarının günlük hayatına işlevsellik kazandırır. Bununla beraber başarılı pil ömrüyle desteklenen ürünler, akıllı saat arayışında olan kişilere hitap eder. Tecno saat çeşitleri, spor yapanların yanı sıra günlük hayatına fonksiyonel bir parça kazandırmak isteyen kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir. Turkcell Pasaj’dan Tecno akıllı saat fiyat seçeneklerini inceleyerek ürünler hakkında daha yakından bilgi alabilir, hayalinizdeki parçaya vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Donanımıyla Öne Çıkan Tecno Akıllı Saat Özellikleri

Tecno akıllı saatler donanım detaylarıyla teknolojiyi yakından takip eden kişilerin dikkatini çeker. Güçlendirilmiş özellikleri sayesinde kullanıcılarının birçok ihtiyacına yanıt vermeyi başarır. Tecno Spark 8 Pro 128 GB modelinde olduğu gibi genellikle IPS ekran teknolojisiyle üretilen ürünler, renkleri başarılı bir şekilde üretir. Ayrıca netliği artırılmış ekranlar, ürünleri herkes tarafından kullanılabilir hale getirir. Tecno akıllı saat özellikleri genel olarak şu şekildedir:

 • Tecno 1 TSP-W01 akıllı saat kare şeklindeki dokunmatik ekranıyla hoş bir görünüme sahiptir. Bununla beraber 34 gram ağırlığında olması sayesinde bütün gün saat kullanmak isteyen kişiler için iyi bir seçim olur. 10.3 mm kalınlığında olan model, ince yapısıyla zarif bir görünüm kazanır. Bununla beraber 240x240 piksel çözünürlüğü, ekranda detayların net bir şekilde görünmesini mümkün hale getirir. 1.3 inç boyutundaki ekran, ortalama boyutuyla günlük kullanım için idealdir.
 • Bluetooth desteğine sahip olan ürünler, farklı cihazlarla hızlı bir şekilde senkronizasyon işlemini gerçekleştirir. Yüksek bağlantı gücü, ürünlerin fonksiyonelliğini artırır.
 • 200 mAh gibi büyük bataryalara sahip olan ürünler, pil ömrü söz konusu olduğunda kullanıcılarına birtakım avantajlar sunar. Az kullanımda 8 günlük gibi uzun ömürler sunan ürünlerin bekleme süresi ise 90 gündür. Bununla beraber manyetik şarj istasyonu aracılığıyla şarj edilen Tecno akıllı saatler, pratik mekanizması sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.
 • Titreşim özelliğine sahip olan ürünler, dokunsal geri bildirimi sayesinde kullanıcı deneyimini iyileştirir.

Tecno akıllı saat modelleri, donanımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Günlük hayatınızı daha iyi bir şekilde yönetmek için akıllı saat arıyorsanız Turkcell Pasaj’daki ürünlere göz atmaya başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra seçenekler arasından sizin için uygun olanı kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Fonksiyonelliğiyle Dikkat Çeken Tecno Akıllı Saat Modelleri

Donanım detaylarının yanı sıra Tecno akıllı saatler içerdiği fonksiyonlarla da dikkatleri üzerinde toplar. Sahip olduğu sensörler sayesinde birçok farklı özellik kazanan ürünler, kullanıcılarına günlük hayatlarını daha iyi bir şekilde yönetme olanağı tanır. Ürünlerin sahip olduğu fonksiyonlar şu şekilde özetlenebilir:

 • Bluetooth üzerinden telefonunuzla bağladığınız zaman cihazınıza gelen bildirimleri akıllı saatinizin ekranından takip edebilirsiniz. Böylece önemli bir durum olmadıkça telefonunuzu ortaya çıkarmanıza gerek kalmaz.
 • “Akıllı Sıcaklık Dedektörü”, vücut ısınızı anlık olarak ölçmenize olanak tanır. Yapay zeka algoritmaları kullanılarak geliştirilen özellik, sağlık verilerinizi takip etmenize olanak tanır. Tıbbi amaçlar için kullanılması tavsiye edilmese de kullanan kişilere bir fikir veren özellik; vücut ısınız 37.5’in üzerine çıktığında size bir alarm gösterir. Böylece ateşiniz olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
 • Güç tüketimini optimize edecek biçimde üretilen ürünler, her zaman sağlık verilerinizi anlık olarak takip eder. Gün içindeki durumunuzu Tecno akıllı saatlerin topladığı veriler sayesinde takip edebilirsiniz.
 • Tecno akıllı saatler, kalp atış hızınızı takip etmenize olanak tanır. Böylece stres seviyenizi ya da düzensizlikleri rahat bir şekilde tespit etmenizi sağlar. Kan basıncının yanı sıra ürünler, kan oksijen değerlerinizi de ölçer.
 • Hesap makinesi ya da alarm gibi özelliklere de sahip olan ürünler, günlük hayatınızı daha rahat bir şekilde organize etmenize yardımcı olur. Alarm, titreşim aracılığıyla sizi uyararak programlarınıza geç kalmanızın önüne geçer.
 • Kamera kumandası da akıllı saatlerin sunduğu önemli özellikler arasında bulunur. Telefonunuzla bağlı olduğunda akıllı saat üzerinden fotoğraf ya da video çekebilir, telefonunuzda istediğiniz açıyı belirledikten sonra deklanşöre ekran üzerinden tıklayabilirsiniz.
 • Müzik çalar kontrolü de Tecno akıllı saatlerin işlevsel özellikleri arasında bulunur. Özellikle spor yaparken müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız bu özellik günlük hayatınızı kolaylaştırabilir. Egzersizinize ara vermeden istediğiniz şarkıyı saat üzerinden ayarlayabilir, sevdiğiniz müzikler eşliğinde spor yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Tecno akıllı saatler içerisinde önceden yüklenmiş bazı oyunlarla beraber gelir. Günlük hayatta canınız sıkıldığında buradaki oyunlarla kafanızı dağıtabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
 • Akıllı saatler aktivite takibini yapmanızı da destekler. İp atlama, koşu, tenis, tırmanış ya da yürüyüş gibi aktiviteleri desteklemesi sayesinde kullanıcılarına birçok alternatif sunar. Sporu günlük hayatının bir parçası haline getiren kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Adımsayar içermesi sayesinde gün içindeki aktiflik durumunuzu da gözlemlemenize yardımcı olur.
 • “Çoklu Spor Modu", aynı anda birden fazla egzersizi yapmayı tercih eden kişilere hitap eder. İp atladıktan sonra yürüyor ya da koşu yaparken aralarda yürüyüş de yapıyorsanız bu özellik sayesinde her anınızın verilerini doğru bir şekilde toplayabilirsiniz. Geçmiş zaman takibi de yapan ürünler, gelişiminizi gözlemlemenize de olanak tanır.

İçerdiği fonksiyonlarla kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıran ürünler, akıllı saatler içinde uygun fiyata bulabileceğiniz işlevsel alternatifler arasında yer alır. Turkcell Pasaj’daki Tecno saat fiyat seçeneklerine göz atarak sizin için ideal olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kullanıcı Değerlendirmelerinden Geçer Not Alan Tecno Akıllı Saat Yorumları

Tecno akıllı saatler basit arayüzleri sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Pratik kullanımı, kullanıcı memnuniyetini artırır. Ürünlerin yorumları incelendiğinde pratikliğinin memnuniyet seviyeleri üzerindeki etkisi rahatlıkla görülebilir. Bununla beraber “Uyku İzleme” ya da “Su Tüketimi Takibi” gibi günlük hayatınızı gözlemleyebileceğiniz özellikler içeren modeller, kullanıcılarına avantajlar sunar. “Uyku İzleme”, Tecno akıllı saat algoritmasının başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği özellikler arasında bulunur. Kapsamlı bir şekilde verileri analiz ederek uykunuzu düzene sokmanız için ihtiyacınız olan bilgileri elde edebileceğiniz ürünler, kullanıcılarının beğenisini kazanır. Bununla beraber anında bilgi iletme fonksiyonuna da sahip olan ürünler sayesinde akıllı saatleri daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Telefonunuzla senkronize olduğunda cihazınızdaki bilgileri anında ekrana ileten ürünler, günlük hayatınıza pratiklik kazandırır. Bununla beraber Tecno’nun uygulamasını indirdiğinizde aynı şekilde akıllı saatteki verileri de cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Kullanıcılarından da geçer not almayı başaran Tecno akıllı saat modellerine Turkcell Pasaj’dan ulaşabilir, günlük hayatınıza teknoloji katmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Tecno Akıllı Saat Fiyatları

Tecno akıllı saat modelleri içerdikleri fonksiyonlar sayesinde kullanıcılarının günlük yaşantısını kolaylaştırır. Akıllı hatırlatma ya da alarm gibi özellikler, günlük yaşantınızı programlamanıza yardımcı olur. Bununla beraber birçok sporu destekleyerek fit kalmanızı da destekleyen ürünler, işlevselliğiyle öne çıkar. Bütün bu özellikleri uygun fiyat seçenekleriyle sunması da Tecno akıllı saatleri birçok kişi için tercih sebebi haline getirir. Çocuklarınız ya da kendiniz için işlevsel olduğu kadar şık bir akıllı saat arıyorsanız ürünlere göz atmaya başlayabilirsiniz. Sahip olduğu özelliklerle akıllı saatler içinde önemli bir yere sahip olan Tecno, gün geçtikçe daha fazla kişinin ilgisini çekmeye başlar. Turkcell Pasaj’ın avantajlar dolu dünyasını takip ederek kaliteli ürünlere vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Tecno Akıllı Saat Modelleri Su ve Toz Geçirir mi?

Tecno akıllı saat modelleri su ve toza karşı dayanıklı olacak biçimde özel olarak üretilir. IP6X sertifikası, ürünlerin herhangi bir şekilde toz geçirmediğini belirtir. IPX5 ise ürünlerin düşük basınçlı su altında dayanıklı olabileceğini belirtir. Yani elinizi yıkarken saatlerinizi çıkarmanıza gerek kalmaz.

Tecno Akıllı Saat Modelleri Kordonları Değiştirilebilir mi?

Tecno akıllı saatler genellikle kordonları değiştirilebilecek biçimde üretilir. Böylece farklı bir şeyler denemek istediğinizde akıllı saatinizi farklı renklerle süsleyebilirsiniz.

Tecno Akıllı Saat Modelleri için Uygulama Var mıdır?

Özel olarak tasarlanan “TECNO Watch APP” uygulaması, akıllı saatleri daha işlevsel bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Saat ve akıllı telefon arasında başarılı bir köprü kuran uygulama, verileri gerçek zamanlı olarak senkronize etmenize olanak tanır.

Daha Fazla