Sepet 0

Casio Akıllı Saatler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10210 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Temizle

Dayanıklı ve Şık Casio Akıllı Saat Modelleri

Casio, saat söz konusu olduğunda akla gelen ilk isimler arasında yer alır. Kaliteli materyallerle tasarlanan modeller, yeni nesil teknolojilerle farklı ihtiyaçlara hitap eder. Casio akıllı saat çeşitleri de markanın diğer ürünleri gibi belirli bir kalite standardını yakalamayı başarır. Farklı gereksinimlere yönelik özelliklerle donatılan modeller, herkesin aradığını zorlanmadan bulmasını mümkün hale getirir. Turkcell Pasaj’daki Casio akıllı saat fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özelliklere ulaşabilirsiniz. Özel olarak aradığınız bir özellik varsa modeller arasında bulabilir, yeni nesil teknolojilerden günün her anında yararlanabilirsiniz.

Güçlü ve Akıcı Performansıyla Dikkat Çeken Casio Akıllı Saat Özellikleri

Casio, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmak amacıyla ürünlerine birçok özellik ekler. Casio akıllı saat özellikleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Android Wear işletim sistemine sahip olan Casio akıllı saat modelleri, kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Google hizmetlerinin entegre bir şekilde çalıştığı Casio akıllı saatler, harita gibi çoğu uygulamaya rahatlıkla erişmenize olanak tanır. Ürünlerde Glonass, GPS ve Michibiki gibi konum özellikleri bulunur. Google entegrasyonuyla bir araya geldiğinde daha yüksek bir doğruluk oranıyla navigasyonu kullanabilirsiniz.
 • Bluetooth bağlantısına sahip olan Casio akıllı saatler, farklı cihazlarla hızlı bir biçimde senkronize olabilir. Yüksek bağlantı hızı telefonlara akıcı bir şekilde bağlanmasını sağlar.
 • Telefonunuza Casio Watch+ uygulamasını indirerek ürünleri daha fonksiyonel bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Bazı Casio akıllı saat modellerinde çift katmanlı ekranlar yer alır. TFT LCD ile Monochrome LCD, ekrandaki görüntülerin daha rahat bir şekilde görülebilmesini sağlar.
 • Ürünler, ortalama kullanımda 72 saat ya da 80 saate kadar pil ömrü sunar. Bununla beraber az kullanımda 30 günlük pil ömrüyle kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Yüksek kapasiteye sahip olan piller içeren modeller, bu sayede saatleri sıklıkla şarj etmenizi gereksiz hale getirir. Çoğunlukla manyetik şarj istasyonuyla şarj edilen Casio akıllı saatler, pratikliğiyle herkese hitap eder.
 • Darbeye karşı dayanıklı olacak biçimde tasarlanan Casio akıllı saatler, günlük yaşantınızda girdiğiniz her ortamda rahat bir şekilde kullanılabilir. Gün içinde sürekli olarak takabileceğiniz bir saat arıyorsanız Casio ürünleri arasında rahatlıkla bulabilirsiniz.
 • 1.2 inç ya da 1.32 inç gibi farklı ekran boyutlarına sahip olan Casio akıllı saatler, herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır.
 • Askeri standartlarda sağlamlık sertifikasına sahip olan Casio akıllı saat modelleri, kullanıcılarına belirli bir seviyeye kadar güvence sunar. Sağlamlık söz konusu olduğunda sınıfındaki akıllı saatler arasında dikkatleri üzerinde toplayan modeller, kullanıcılarını memnun eder.
 • Casio G-Shock GSW-H1000 G-SQUAD PRO akıllı saat​ 103 gram ağırlığındadır. Daire şeklindeki LCD ekranıyla geleneksel saatlerle benzerlik gösterse de kadran tasarımı ürüne modern bir hava kazandırır. Always-on özelliğine sahip olduğu için kullanıcılarına pek çok avantaj sunar. Aktivite saati olarak da nitelendirilen ürün, spor yapan kişiler arasında oldukça popülerdir.
 • Casio GG-B100-1A3DR Karbon Outdoor kol saati de fonksiyonelliğiyle öne çıkar. Sağlam ve dayanıklı yapısı, ürünü dış mekan sporlarıyla ilgilenen kişiler için ideal hale getirir. 92 gram ağırlığında olan ürünün kasa kalınlığı 19.3 mm’dir. Termometre gibi ek özellikleri sayesinde outdoor sporlarını yapan kişilerin beğenisini kazanır.

Ürünlerin özelliklerden yararlanmak istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki Casio akıllı saat fiyat alternatiflerini inceleyebilir, kaliteli ve şık bir aksesuara sahip olabilirsiniz.

Fonksiyonelliğiyle Dikkat Çeken Casio Akıllı Saat Modelleri

Casio akıllı saat modelleri içerdiği fonksiyonlar sayesinde kullanıcılarının farklı beklentilerine yanıt verir. Sporla ilgilenen kişilerle beraber günlük hayatta akıllı saate ihtiyaç duyan kişiler için de özel fonksiyonlara sahiptir. Ürünlerin fonksiyonları genel olarak şu şekildedir:

 • Telefonlarınızla bağladığınızda SMS’leri akıllı saatler üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak mesajlarınızı yanıtlamanıza da olanak tanıyan Casio akıllı saatler, telefonunuzu ortaya çıkarmadan bazı işlemleri yapmanızı sağlar. Bazı modellerde gelen çağrıları yönetme gibi ek özellikler de bulunur.
 • Kamera kumandası içeren Casio akıllı saat modelleri, telefonunuza dokunmadan fotoğraf ya da video çekmenize olanak tanır. Telefonunuzu istediğiniz kareyi elde edecek şekilde ayarladıktan sonra deklanşöre basma işlemini akıllı saat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Güç tasarruf modu bulunan modeller, cihazınızın pil ömrünü daha uzun süre kullanmasına olanak tanır.
 • Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, ürünleri dış mekan sporlarıyla ilgilenen kişiler için ideal hale getirir. Kampçılıkla ilgileniyorsanız güneşin doğduğu ve battığı zamanları saatinizden öğrenebilir, gününüzü ona göre programlayabilirsiniz.​
 • İvmeölçer, pusula, barometre, altimetre ve jiroskop içeren ürünler, kullanıcılarına bazı avantajlar sağlar.
 • Ürünler, birçok aktiviteyi desteklediğinden farklı alanlarda değerlendirilebilir. Genellikle balıkçılık, binicilik, golf ve kayak gibi aktivite takipleri içerir. Ayrıca koşu, sörf, yürüyüş, yüzme ve kayak gibi sporları da saatlerin desteklediği aktiviteler arasında görebilirsiniz. Yapacağınız aktiviteyi ekran üzerinde seçtikten sonra Casio akıllı saatler sizin için verileri toplamaya başlar ve ortalama kalori yakımı gibi bilgileri elde etmenizi sağlar.
 • Aktivite takibi yapılmasının yanı sıra geçmiş verileri de hafızasında tutan Casio akıllı saatler, geçmiş ile günümüzü karşılaştırmanıza olanak tanır. Gelişiminizi ya da ne kadar ilerlediğinizi saatinizin sizin için tuttuğu veriler üzerinden gözlemleyebilirsiniz.
 • Egzersiz zamanlayıcı ise daha aktif bir yaşam tarzı benimsemeniz konusunda size yardımcı olabilir. Gün içinde belirlediğiniz zamanlarda size bildirim göndererek harekete geçmenize yardımcı olan Casio akıllı saatler, günlük hayatına teknolojik dokunuşlarda bulunmak isteyenler için idealdir.

Fonksiyonel bir giyilebilir teknoloji ürünü arıyorsanız Turkcell Pasaj’dan Casio akıllı saat fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Casio Akıllı Saat Yorumları

​Casio akıllı saatler, yeni nesil özelliklerle kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarır. Dayanıklılık ve sağlamlık söz konusu olduğunda akıllı saatler​ içinde önemli bir yere sahip olan Casio saatler, aktif bir yaşam tarzını benimseyen kişilere hitap eder. Bununla beraber günlük hayatı organize etmenize olanak tanıyan fonksiyonları sayesinde farklı ihtiyaçlara da yanıt verir. Ayrıca asistan desteğine sahip olan modeller, sadece sesli bir şekilde bazı işlemleri yerine getirmenize olanak tanır. Google’ın Wear OS işletim sistemini kullanan modellerdeki Ok Google özelliği, akıllı saatleri daha işlevsel bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Sesli asistan, kullanan kişilerin beğenisini kazanır. Mikrofon sayesinde akıllı asistanlarla elinizi kullanmadan iletişime geçebilirsiniz. Örneğin, araba kullanırken birini aramanız gerektiğinde akıllı asistandan destek alabilirsiniz. Casio akıllı saat fiyat seçeneklerini ve ürün ayrıntılarını merak ediyorsanız Turkcell Pasaj’ı incelemeye başlayabilirsiniz.

Avantajlı Casio Akıllı Saat Fiyatları Turkcell Pasaj’da

Casio akıllı saatler incelendiğinde farklı özelliklerle donatıldıkları görülebilir. Her Casio akıllı saat aynı aktiviteleri desteklemez. Çoklu Spor Modu da benzer şekilde bütün modellerde varsayılan bir özellik değildir. Hız ölçer gibi ek özelliklere sahip olan Casio akıllı saat modelleri daha farklı fiyatlarla satışa sunulabilir. Casio, geniş ürün yelpazesi sayesinde herkesin ihtiyaç duyduğu ürüne erişebilir fiyatlardan sahip olmasını mümkün hale getirir. Casio akıllı saat fiyat opsiyonlarını Turkcell Pasaj’da inceleyebilir, bütçeniz için uygun olanı kolaylıkla erişebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Casio Akıllı Saat Modelleri Su Geçirir mi?

Bütün Casio akıllı saat modelleri su geçirmeme özelliğine sahip olsa da dereceleri birbirinden farklı olabilir. Bazı modellerde su geçirmeme derecesi 5 ATM iken bazılarında 20 ATM’dir. 5 ATM olanlar 50 metreye kadar 20 ATM olanlar ise 200 metreye kadar su geçirmez.

Casio Akıllı Saat Modelleri Hangi İşletim Sistemleriyle Uyumludur?

Casio akıllı saatler iOS ya da Android fark etmeksizin her cihazla başarılı bir şekilde çalışır.

Casio Akıllı Saat Modellerinin Kordonları Değiştirilebilir mi?

Modelden modele farklılık gösterse de genellikle Casio akıllı saat çeşitlerinin kordonları değiştirilebilir bir yapıya sahiptir. Böylece ürünlerin kayışından sıkıldığınız zaman dilediğiniz renkle değiştirebilirsiniz.

Daha Fazla
​​