Sepet 0

Haylou Akıllı Saatler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10210 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Temizle

Dikkat Çeken Haylou Akıllı Saat Modelleri

Çin merkezli bir teknoloji üreticisi olan Haylou, akıllı saatleriyle kullanıcılarına avantajlar sunar. Uygun fiyata kalite standartlarını karşılayan modeller tasarlaması ile tanınan marka, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için her yeni modelini özenli bir şekilde tasarlar. Haylou saat çeşitlerini incelediğinizde tasarım ve teknik özellikler bakımından birbirinden ayrılan pek çok alternatif olduğunu görebilirsiniz. Spor takibi ya da kalp atışı izleme gibi özellikler sunan ürünler, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Teknik özelliklerin yanı sıra tasarım detaylarıyla da öne çıkan Haylou akıllı saatler, herkesin beğenisini kazanmayı başarır. Turkcell Pasaj’dan Haylou saat fiyat seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan faydalanabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteli cihazlara sahip olabilirsiniz.

Güçlü ve İşlevsel Haylou Akıllı Saat Özellikleri

Haylou, ürünlerini kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde yapılandırır. Haylou saat özellikleri incelendiğinde günlük hayatı kolaylaştıran fonksiyonlarla donatıldığı görülebilir. Haylou akıllı saat özellikleri şu şekildedir:

 • Haylou ​akıllı saat çeşitleri batarya kapasitesiyle kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. 230 mAh, 260 mAh ve 340 mAh gibi farklı boyutlardaki piller, başarılı bir kullanım ömrü sunar. Az kullanımda 12 gün, 15 gün ya da 20 günlük kullanım süresi sağlar. Çoğunlukla manyetik şarj istasyonunda şarj edilen ürünler, pil konusunda kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkarır.
 • 1.28 inç ya da 1.79 inç gibi farklı ekran boyutlarına sahip olan modeller, herkesin istediği ölçüdeki akıllı saate sahip olmasına olanak tanır.
 • Haylou Solar LS05 akıllı saat​modeli, tasarımıyla kullanıcılarının ilgisini çeker. Metal bir gövdeye sahip olan model, 54 gram ağırlığındadır. 1.28 inç boyutundaki TFT LCD dokunmatik ekranıyla rahat bir kullanım sunar. Cihazın kalınlığı 11.4 mm olduğu içince ince bir akıllı saat isteyen kişilere hitap eder.
 • Haylou LS02 akıllı saat​ modeli, 1.4 inç boyutundaki ekranıyla büyük bir akıllı saat kullanmak isteyen kişilere hitap eder. Boyu 48 mm, eni 36 mm ve kalınlığı 11.5 mm olan ürün, bilekte hoş bir duruş sergiler. TFT LCD dokunmatik ekran, kavisli bir yapıya sahip olduğu için rahat bir şekilde kullanılabilir. Paslanmaz çelikten üretilen gövdesi, ürünün sağlamlığını artırır.

Haylou akıllı saat fiyatları ve özelliklerini Turkcell Pasaj üzerinden inceleyerek ürünler hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilir, istediğiniz niteliklere sahip olan akıllı saate kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Günlük Hayata İşlevsellik Katan Haylou Akıllı Saat Modelleri

Haylou, teknik özelliklerinin yanı sıra sahip olduğu fonksiyonlarla da günlük hayatınızı kolaylaştırabilir. Farklı gereksinimleri karşılayacak biçimde donatılan ürünler, herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. İvmeölçer ve kalp atış hızı sensörü sayesinde fonksiyonellik kazanan ürünler, kullanıcılarına bazı avantajlar sunar. Ürünlerin sahip olduğu fonksiyonlar şu şekilde özetlenebilir:

 • Bluetooth bağlantısına sahip olan ürünler, telefonlarla hızlı bir şekilde senkronize olur. Çeşitli işlemleri telefona dokunmadan akıllı saat üzerinden gerçekleştirmenize olanak tanır.
 • Akıllı bildirimler, telefonunuza gelen bildirimleri akıllı saatin ekranından görmenizi sağlar. Gelen çağrı bildirimi de benzer şekilde size gelen cevapsız aramaları akıllı saat üzerinden takip etmenizi sağlar.
 • Müzik Çalar Kontrolü, özellikle spor yaparken şarkı dinlemeyi seven kişiler için iyi bir özelliktir. Telefona dokunmanıza gerek kalmadan şarkıyı değiştirmenizi sağlar. Böylece egzersizinizi bölmeden müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Kamera kumandasına sahip olan Haylou akıllı saat modelleri, telefonunuzu daha işlevsel bir şekilde kullanmanızı mümkün hale getirir. Telefonu istediğiniz şekilde konumlandırdıktan sonra akıllı saat üzerinden deklanşöre basarak dilediğiniz fotoğrafı rahatlıkla çekebilirsiniz.
 • Telefonunuzla akıllı saati bağladıktan sonra “Telefonumu Bul” özelliğini aktif edebilirsiniz. Telefonunuzu kaybettiğinizde sinyal göndererek sesli bir şekilde çalmasını sağlayan özellik, kısa süre içinde cihazınızı bulmanıza yardımcı olur.
 • Haylou akıllı saat modelleri pek çok aktiviteyi desteklemesiyle de öne çıkar. Fitness, basketbol, bisiklet, futbol, kardiyo, kürek çekme, koşu, tırmanış, yoga, yürüyüş ya da eliptik bisiklet gibi birçok egzersiz için verileri özel olarak tutar.
 • Çoklu Spor Modu sayesinde aynı anda birden fazla egzersiz yapsanız bile hepsinin verilerini ayrı bir şekilde depolamayı başarır. Örneğin, koşu ya da yürüyüş yaparken çoklu spor modunu aktif hale getirirseniz her iki aktivitenin de gerekliliklerini göz önünde bulundurarak ona uygun şekilde verilerinizi depolar.
 • Aktivite takibi sayesinde Haylou akıllı saatler aktif bir yaşam tarzını benimseyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Bununla beraber geçmişteki aktivitelerinizin verilerini de depolaması sayesinde katettiğiniz ilerlemeyi görmenize de olanak tanır. Eski verilerinizle bugünü kıyaslayarak verimliliğinizi ölçebilir, aktivitelerinizi daha etkili bir şekilde programlayabilirsiniz.
 • Uyku monitörü, uyku kalitenizi ölçmenize yardımcı olur. Kaç saat uyuduğunuzu ya da derin uykuda ne kadar vakit geçirdiğinizi belirleyen özellik, uykusunu düzene sokmak isteyen kişilere hitap eder.
 • Alarm ve takvim gibi özellikler sayesinde günlük hayatınızı programlamanıza yardımcı olan Haylou akıllı saat modelleri, düzenli bir yaşam tarzı benimsemenize yardımcı olabilir. Titreşim sayesinde alarm çaldığında haberdar olmanızı kolaylaştıran modeller, programlarınızı düzenlemenize imkan tanır.
 • Hareketsizlik uyarısı, günlük hayatınızı daha aktif bir şekilde yaşamanıza yardımcı olur. Belirli bir süre boyunca oturduğunuzu fark ettiğinde size hareket etmeniz için bildirim gönderen ürünler, hayatınıza hareket katmanızı mümkün hale getirir.

Haylou saat çeşitlerine Turkcell Pasaj’dan ulaşarak bütün bu fonksiyonlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri sayesinde günlük hayatınıza bütçenizi zorlamadan fonksiyonellik kazandırabilirsiniz.

Yüksek Puanlarıyla Haylou Akıllı Saat Yorumları

Sahip olduğu özellikler sayesinde Haylou akıllı saat yorum ve incelemelerinden yüksek puanlar alarak başarısını kanıtlar. Kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünler, farklı amaçlar için akıllı saat sahibi olmak isteyen kişilere hitap eder. Aktivite takibinden akıllı bildirimlere kadar pek çok fonksiyon içerdiği için kullanıcılarının çoğu ihtiyacını karşılar. Bununla beraber adımsayar sahip olduğu sensörler sayesinde adımlarınızı doğru bir şekilde sayan ürünler, günlük hareketlerinizi rahatlıkla takip etmenize olanak tanır. Günlük hayatınızı daha işlevsel bir şekilde yönetmek istiyorsanız Turkcell Pasaj’dan ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz. Kullanıcı değerlendirmelerinden olumlu geri bildirimler alarak kalitesini göstermeyi başaran ürünlerle kişisel yaşantınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Haylou Akıllı Saat Fiyatları

Haylou akıllı saatler çeşitli özelliklerle birbirinden ayrılır. Ekran teknolojisi ya da boyutu, ürünlerin fiyatını belirleyen özellikler arasında bulunur. Bununla beraber kalite standartlarını karşılamayı başaran akıllı saatleri bütçe dostu alternatiflerle kullanıcılarına sunması, ürünlerin öne çıkan detayları arasında bulunur. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için uygun fiyatlarla akıllı saat sahibi olmak istiyorsanız Haylou saat çeşitlerini incelemeye başlayabilirsiniz. Turkcell Pasaj fırsatları sayesinde uygun Haylou saat fiyat seçeneklerine kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Dokunmatik ekranlarıyla pratik bir kullanıma sahip olan ürünler, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Turkcell Pasaj’daki Haylou saat fiyat opsiyonlarına göz atarak hayalinizdeki ürüne bütçe dostu alternatiflerle sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Haylou Akıllı Saat Modelleri Hangi Telefonlarla Kullanılabilir?

Haylou akıllı saatler Android’in yanı sıra iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarla da birlikte kullanılabilir. Bluetooth üzerinden bütün cihazlarla bağlantı kurabildiği için ürünler herkese hitap eder.

Haylou Akıllı Saat Modelleri Su Geçirir mi?

Haylou akıllı saat modellerinin bazılarında IPX8 sertifikası bulunurken bazıları 50 ATM derecesinde su geçirmeme özelliğine sahiptir. IPX8 sertifikasına sahip olanlar 1.5 metre derinlikteki suda 30 dakika boyunca su geçirmez. 50 ATM olanlar ise 50 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahiptir.

Haylou Akıllı Saat Kordonları Değiştirilebilir mi?

Ürünlerin kordonları genellikle değiştirilebilir şekilde tasarlanır. Çoğunlukla silikondan üretilen kordonlardan sıkıldığınızda istediğiniz renkle değiştirebilirsiniz.

Daha Fazla