Sepet 0

Soultech Akıllı Saatler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Temizle
Arama kriterlerinize uygun cihaz bulunamadı.

Şık ve İşlevsel Soultech Akıllı Saat Modelleri

Soultech, yenilikçi tasarımı ve başarılı özellikleriyle giriş seviyesi akıllı saatler içinde dikkatleri üzerinde toplar. Fonksiyonelliği uygun fiyat seviyesiyle bir araya getirdiği için akıllı saat arayışında olan kişilerin göz atması gereken alternatifler içerir. Gövde yapısından kordonuna kadar özenli bir şekilde üretilen modeller, dayanıklılığıyla dikkatleri üzerinde toplar. Bununla beraber şık tasarımı, ürünleri günlük hayat için ideal hale getirir. Her türlü ortama uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmesi, Soultech akıllı saat çeşitlerinin öne çıkan özellikleri arasında bulunur. Bütçenizi zorlamadan kalite standartlarını karşılayan bir akıllı saat arıyorsanız Turkcell Pasaj’ı incelemeye başlayabilirsiniz. Soultech akıllı saat fiyat seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olan alternatife kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Donanım Tarafı Güçlü Soultech Akıllı Saat Özellikleri

Soultech akıllı saat özellikleri ile kullanıcılarının çoğu beklentisine yanıt vermeyi başarır. Ürünlerini özel bir şekilde yapılandıran marka, beklenmedik fonksiyonlarıyla kullanıcılarına küçük sürprizler de yapmayı başarır. Ürünlerin genel özelliklerine aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.

  • Ekran tarafında Soultech akıllı saatler kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. 1.3 inç gibi akıllı saat için yeterli bir ekran boyutuna sahip olan ürünler, dokunmatik yapısıyla da herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Basit bir arayüzle desteklenen ürünler, her yaş grubunun kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Bununla beraber 240x240 piksel çözünürlüğü, ekrandaki her şeyin net bir şekilde görülebilmesine olanak tanır. Ayrıca renkleri başarılı bir şekilde üretebildiği için de Soultech akıllı saatler kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi başarır.
  • Bluetooth desteğine sahip olan ürünler, akıllı telefonlarla hızlı bir şekilde bağlantı kurabilir. Bluetooth 5.0 versiyonu, ürünlerin yeni nesil teknolojilerle kolaylıkla senkronize olmasına olanak tanır.
  • Kutu içerisinde manyetik kabloyla beraber çıkan ürünler, hızlı bir şekilde şarj olur.
  • Soultech akıllı saatler içinde kalp atış hızı sensörü, kan basıncı sensörü ya da ivmeölçer içerir. Böylece ürünler, kullanıcılarına daha fazla fonksiyon sunar.
  • Modeller arasında öne çıkan Soultech SW001S SoulWatch Platinum Bluetooth kulaklıklı akıllı saat beklenmedik tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplar. İçerisinde ek olarak Bluetooth kulaklık içeren model, kullanıcılarına tek seferde iki tane aksesuar sunar. Bluetooth kulaklıklar ürünün kasasına entegre bir şekilde gelir ve ihtiyaç durumunda kolaylıkla yerinden çıkarılabilir. Akıllı saat, bir şarj kutusu görevi görerek Bluetooth kulaklıklarınızın da pilini doldurur. Hem kulaklığa hem de saate ihtiyacınız varsa SoulWatch Platinum modeline göz atmanız önerilir. Saat içerisinde 350 mAh ve kulaklıklarda 25 mAh kapasitesinde bataryalar bulunur. Kulaklıkla beraber kullanıldığında ürün, 5 günlük pil ömrü sunar.
  • Soultech saat modelleri, donanımıyla kullanıcılarının dikkatini çeker. Özellikle Bluetooth kulaklıkla beraber satışa sunulan ürünler, orijinal tasarımıyla pek çok kişinin ilgisini kazanır. Ürünler hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinmek istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki Soultech akıllı saat çeşitlerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Fonksiyonelliğiyle Dikkat Çeken Soultech Akıllı Saat Modelleri

Soultech akıllı saatler, kullanıcılarının günlük yaşantısını daha kolay hale getirmek için bazı fonksiyonlar içerir. Ürünlerin içerdiği fonksiyonlar şu şekilde özetlenebilir:

  • Akıllı saatleri Bluetooth üzerinden telefonlarınızla bağladığınızda cihazlarınıza gelen bildirimleri saatin ekranı üzerinden görebilirsiniz. Böylece telefonunuzu ortaya çıkartmadan gelen bildirimlerinizi tek bir dokunuşla saatiniz sayesinde öğrenebilirsiniz.
  • Bluetooth kulaklık içeren modellerde kulaklık takılırken telefonunuza arama gelirse kulaklık aracılığıyla çağrıyı yanıtlayabilirsiniz. Bununla beraber telefonunuzda müzik açtığınızda saat üzerinden şarkıyı değiştirirken kulaklıkla da müziği dinleyebilirsiniz. Birbiriyle entegre bir şekilde çalışacak biçimde tasarlanan saat ve kulaklıklar, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır.
  • Telefonumu Bul, Soultech akıllı saat modellerinin sunduğu önemli özellikler arasında yer alır. Telefonunuzu kaybettiğiniz zaman bir sinyal yollayarak ses çıkarmalarını sağlayan özellik, kısa süre içinde cihazlarınızın yerini tespit etmenize olanak tanır.
  • Türkçe dil desteğine de sahip olan Soultech akıllı saatler, bu sayede herkes tarafından kullanılabilir hale gelir.

Günlük hayatı kolaylaştıracak çeşitli özelliklerle donatılan ürünler, akıllı saat almak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Telefonunuzu saat üzerinden kolay bir şekilde kontrol etmek ve bazı işlemleri saat aracılığıyla gerçekleştirmek istiyorsanız Soultech akıllı saat çeşitlerine göz atabilirsiniz. Turkcell Pasaj’daki uygun Soultech akıllı saat fiyat opsiyonları sayesinde aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Başarılı Yaşam Desteğiyle Soultech Akıllı Saat Yorumları

Soultech akıllı saatler, sahip olduğu özellikler sayesinde kullanan kişilerden yüksek puanlar almayı başarır. Soultech akıllı saat yorumları incelendiğinde kullanıcılarının memnuniyet seviyesi rahatlıkla görülebilir. Giriş seviyesi akıllı saatler içinde dikkatleri üzerinde toplayan ürünler, kullanıcı deneyimini üst seviyelere çıkarmak için özel olarak üretilir. Telefonla başarılı bir şekilde senkronize olması ve kulaklık aracılığıyla çeşitli işlemlerin yapılmasını mümkün kılmasının yanı sıra aktivitelerinizi de takip edebileceğiniz çeşitli özelliklere sahiptir. Böylece aktif bir yaşam tarzını benimseyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Aktivite takibi yapabilmesinin yanı sıra geçmiş verileri de hafızasında tutan ürünler, kullanıcılarının gelişimini datalar üzerinden gözlemlemesine olanak tanır. Mesafe ölçer sayesinde gün içinde ne kadar km yürüdüğünüzü görebilir, belirli bir hedefiniz varsa aklınızdaki sayıya bu özellik sayesinde daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kan basıncını gerçek zamanlı olarak ölçen ürünler, yaptığınız aktivite sonucunda ne kadar kalori yaktığınız hakkında size bilgi verir. Kandaki oksijen miktarını da gerçek zamanlı olarak ölçmesiyle o anki durumunuz hakkında fikir edinmenize olanak tanır.

Soultech akıllı saat modellerinin sunduğu bütün özelliklerden daha iyi bir şekilde faydalanmak içinse SoulWatch isimli uygulamayı indirmeniz gerekir. Basit kullanımıyla kullanıcılarının beğenisini kazanan uygulama, akıllı saatin topladığı verileri telefonunuz üzerinden izlemenize olanak tanır. Uygulamayı indirdiğinizde Hareketsizlik Uyarısı gibi özellikleri de aktifleştirebilirsiniz. Saatiniz, günlük hareket durumunuzu algılar ve uygulama üzerinden telefonunuz aracılığıyla size bildirim gönderir. Eğer gün içinde yeterli hareket etmediyseniz Hareketsizlik Uyarısı size ayağa kalkmanız ve biraz hareket etmeniz için bildirimler yollar. Günlük hayatına hareket katmak isteyen kişiler Hareketsizlik Uyarısı öz​elliğini beğenir. Ayrıca uygulamayı indirdiğinizde akıllı saatiniz üzerinden fotoğraf da çekebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla akıllı saatlerle telefonlar daha güçlü bir şekilde bağ kurar ve bazı ek özellikler kazanır. Program sayesinde kamera kumandası olarak kullanılabilen saatler, kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. Çalar saat de benzer şekilde uygulamayı indirdiğiniz zaman akıllı saatinize ekleyebileceğiniz fonksiyonlar arasında bulunur. Telefonda alarm kurarak akıllı saatinizde çalmasını sağlayabilir, önemli programlarınızı rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. Günlük hayatını daha düzenli hale getirmek ve daha verimli bir şekilde yönetmek isteyen kişilerin beğenisini kazanan özellikler, ürünün kalitesini ortaya koyar. Soultech akıllı saat çeşitlerini Turkcell Pasaj’dan inceleyerek ürünlerin fonksiyonelliğinden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Soultech Akıllı Saat Fiyatları

Soultech akıllı saatler incelendiğinde uygun fiyata pek çok özellik sundukları görülebilir. Alarm gibi günlük hayatı programlamanıza olanak tanıyan özelliklerden aktivite takibine kadar çeşitli fonksiyonlarla donatılan ürünler, her türlü kullanım amacına rahatlıkla uyum sağlar. Ayrıca Bluetooth üzerinden kulaklık ve telefonu da saat aracılığıyla eşleştirebilmesi, ürünlerin dikkat çeken tarafları arasında bulunur. Bütün bu özellikleri uygun fiyat seviyelerinde kullanıcılarına sunan Soultech akıllı saatler, bütçesini zorlamadan giyilebilir teknoloji ürünleri sahibi olmak isteyen kişilere hitap eder. Turkcell Pasaj’ın fırsatlar dolu dünyasını takip ederek Soultech akıllı saat fiyat seçeneklerini inceleyebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Soultech Akıllı Saat Çeşitleri Hangi Telefonlarla Birlikte Çalışır?

Soultech akıllı saatler, her işletim sistemiyle başarılı bir şekilde çalışır. Genellikle kullanılacak cihazlar Android ise 4.4 versiyonundan sonrasını ve iPhone ise iOS 8.0’dan sonrasını destekler.

Soultech Akıllı Saat Renk Seçenekleri Nelerdir?

Soultech akıllı saatler siyah, turuncu ve yeşil gibi birbirinden farklı renkler içerir. Böylece alternatifler arasından beğendiğinizi kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Soultech Akıllı Saat Modelleri Suve Toz Geçirir Mi?

Soultech akıllı saatler, suya ve toza karşı dayanıklı olmasıyla öne çıkar. IP6X sertifikasına sahip olan ürünler, herhangi bir noktadan toz geçirmez. Bununla beraber IPX7 sertifikası, ürünlerin 1 metre derinlikte yarım saat su geçirmediğini belirtir. Ayrıca ürünler, tere karşı da dayanıklıdır.

Daha Fazla