Huawei Band 6

5,0
RENK

Teknoteks İletişim Hizmetleri Sanayi ve Tic.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Huawei Band 6 ile Kişisel Koçunuz Kolunuzda

Huaweis Band 6 Grafit siyahı bir akıllı bileklikten beklenenlerin çok daha fazlasını size sunar. Kişisel koçunuz gibi sportif aktivitelerinizi, kalp atış hızınızı, uyku verilerinizi ve kandaki oksijen seviyesini kontrol altında tutar.

Oksijen Satürasyonu Dengesini Band 6 ile Koruyun

Oksijen satürasyonu düşüklüğünü yorgunluğa neden olabilir. Bu durum ilerlediğinde hafıza kaybı, kalp ve beyin rahatsızlıkları gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Huawei Band 6 Grafit, satürasyon seviyesini gün boyu takipte tutar. Bu sayede oksijen seviyesinin düştüğünü fark ettiğinizde aktivitenizi sonlandırıp dinlenebilirsiniz.

Uyku Verileriniz Takip Altında

Uyku sürenizin kalitesi günlük aktivitleriniz için oldukça önemli bir veridir. Uyku sürecini takip etmek için Huawei Band 6 akıllı bilekliği tercih edebilirsiniz. Derin, hafif ve REM uyku verilerini TruSleep teknolojili cihazınızın ekranından takip edebilirsiniz.

Kalp Atışı Hızı Takibi

Huawei Band 6 sayesinde kalp atış hızınızı kolayca takip edebilirsiniz. TruSeen teknolojisine sahip olan Band 6, 7/24 kalp atış hızınızı analiz ederek rapor haline getirir.

Aktivite Hedefleriyle Zinde Kalın

Huawei Band 6, tam 95 adet egzersiz moduna sahiptir. Bisiklet, koşu, yürüyüş, ağırlık gibi temel egzersiz modlarının yanı sıra kişiselleştirilmiş seçenekleri de cihazınızda bulabilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyerek aktif bir yaşamın tadını çıkarın!

Geniş Ekran Tasarımı

Huawei Band 6, 1.47 inç büyüklüğünde bir ekrana sahiptir. Bilekliğinizin ekranını modunuza göre kişiselleştirebilirsiniz. Uygulamaları da kullanım sıklığına göre sıralayabilirsiniz.

Huawei Band 6 ile Stres Kontrolü

Stres kontrolü için bilekliğinizden destek alabilirsiniz. Cihazınızın ekranından stres seviyenizin çok yükseldiğini görürseniz, sessiz bir yere geçerek dinlenmeyi tercih edebilirsiniz.

Cilt Dostu Silikon Kayış

Band 6 akıllı bilekliğin kayışları UV ile işlenen silikon malzemeden üretilir. Bu kayışlar, cilde dost özelliktedir. Son derece rahat bir kullanım imkanı olan kayış, renk tasarımı ile de beğeni kazanmayı başarır.

Özellikler

  • İşletim Sistemi: Android / iOS
  • Ekran Teknolojisi: AMOLED
  • Adımsayar: Var
  • Suya Geçirmezlik: 5 ATM
  • Batarya Değeri: 180 mAh

Ekran & Görüntü

Ekran Boyutu
1.47 inç

Pil & Güç Yönetimi

Pil Kapasitesi
180 mAh

Diğer Özellikler

ivmeölçer
Var
Uyku Takibi
Var
Adımsayar
Var
Jiroskop
Var
Kalp Atış Hızı Sensörü
Var

Toplam 2 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (2 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Kamera & Video
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0