Sepet 0

Oppo Akıllı Bileklikler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10210 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Her Anınızı Takip Edebileceğiniz Oppo Akıllı Bileklikler

Oppo akıllı bileklikler, kendine has özellikleriyle giyilebilir teknoloji alanının başarılı temsilcilerinden biridir. Yoğun iş temposu içerisinde çalışan kişiler için, adeta bir asistan görevi üstlenen bileklikler, günün her anında yanınızda olur. Hafif tasarımıyla konforlu kullanım sağlayan akıllı bileklikler, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Oppo akıllı bileklikler, yoğun ve canlı renkler, geniş, çizilmez, kavisli ekran özellikleriyle bilekliğinizden optimum düzeyde yararlanmanızı sağlar. Oppo akıllı bilekler, yoğun çalışan ve hayatın hiçbir anını kaçırmak istemeyen kişiler için, ideal özelliklere sahiptir. Bilekliğinizin hatırlatıcılarıyla hiçbir ayrıntıyı kaçırmaz, yaşamınızı kolayca kontrol altına alabilirsiniz. Akıllı bilekliklerden beklenen tüm özellikleri yapısında bulunduran bu bileklikler ile hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız Turkcell Pasaj web sitesi üzerinden Oppo akıllı bileklik fiyat listesine göz atabilir, dilediğiniz modele kolayca sahip olabilirsiniz.

Şık Tasarımıyla Dikkat Çeken Oppo Akıllı Bileklik Özellikleri

Oppo akıllı bileklikler, şık tasarımı ve sahip olduğu dikkat çekici özellikleriyle kullanıcılarına ayrıcalıklı kullanım sağlar. Geniş ve çizilmez AMOLED yapıya sahip ekranı, kullanımda dayanıklılık sağlarken, canlı renkleri hem gece hem gündüz kaliteli kullanım yaşatmasıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Ekranının işlevsel tasarımı sayesinde pek çok işlemi bir arada yapabileceğiniz akıllı bileklikler, hayatınızın ayrılmaz bir parçası haline gelir. Hız, pratiklik ve fayda odaklı çalışma prensibine sahip Oppo, akıllı bileklikler ile kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi başarır. Tüm bu özellikleri taşıyan Oppo band akıllı bileklik ve diğer Oppo akıllı bileklik özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Akıllı bileklikler spor yapmayı seven kişiler için adım ölçer, nabız ve tansiyon ölçer gibi özelliklere sahiptir.
 • Cihazların içeriğinde, kapalı ve açık alan koşuları, fitness kürek ve eliptik aletlerin kullanımı, yoga ve pilates egzersizleri, yüzme, kapalı ve açık alan bisiklet kullanımı gibi birçok egzersiz ve spor alanı için programlamalar bulunur. Bu programlamaların içeriğinde, ne kadar süre egzersiz yaptığınızı, yaktığınız kalorileri, koşu mesafenizi ölçen yardımcı göstergeler bulunur. Ayrıca, egzersiz zamanınız geldiğinde x şeklindeki renkli hatırlatıcılarıyla sizi uyararak motivasyonunuzu artırır. Bu sayede sporunuzu eğlenerek, düzenli bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Bu cihazlar, kalbinde problem bulunan ve kalp atışını merak eden kişilere de hitap eder. Cihazlar, içeriğinde bulunan kalp atışı hızı izleme sensörüyle, günün her saatinde kalp atışınızı denetleyebilir, riskli bir durum söz konusu olduğunda da size titreşim göndererek uyarıda bulunur. Bu özellik, siz dinlenirken, uykuda, işte, sporda her zaman kalp atış hızınızı denetler. Bu sayede sizde kalp atışınızı kontrol altında tutabilirsiniz.
 • Cihazların içeriğinde, kandaki saturasyonu ölçen optik SpO2 özelliği de vardır. Bu özellik günün her saatinde ölçüm yaptığı gibi, geceleri siz uyurken de ölçüm yapmaya devam eder. Uyku evrelerine göre kayıtlar yapar. Kanınızdaki oksijen satürasyonunun düşmesi halinde size bilgi vererek, olası riskli durumlar için önlem almanızı sağlar. Siz de güven veren bu akıllı bileklikler​ ile derin uyku uyuyabilir, dinç bir şekilde uyanarak günlük aktivitelerinizden istediğiniz verimi alabilirsiniz.
 • Koşu yapanların en büyük problemleri, ne kadar mesafe yol katettiklerini ve ne kadar yağ yakımı gerçekleştiğini bilmemektir. İşte bu akıllı bileklikler, 3 eksenli hızlanma sensörü, yağ yakımı modu ile koşunuz esnasında ne kadar mesafe katettiğinizi ve ne kadar yağ yaktığınızı her an size gösterir. Koşu sonunda yağ yakımı raporu alarak, yağ yakım sürecinizin nasıl ilerlediğini görebilir, koşunuzu daha eğlenceli hâle getirebilirsiniz.
 • Spor esnasında kişiler telefonlarından uzak kaldıklarında gelen aramaları, mesajları ve bildirimleri göremedikleri için mağduriyet yaşar.Android 6 ve üstü, iOS 12.0 cihazlarla kolayca uyum gösteren işletim sistemine sahip akıllı bileklikler, telefonunuza hızlı bir şekilde bağlanır. Siz de böylelikle gelen aramalardan, mesajlardan ve bildirimlerden anında haberdar olabilir, hızlıca cevap verebilirsiniz.
 • Sabahları erken uyanmak çoğu kişi için büyük bir problemdir. Telefon alarmları çoğu kez ertelenir ve geç kalma endişesi yaşanır. Siz de bu gibi durumları sık bir şekilde yaşıyorsanız, akıllı bilekliğinizin alarm sistemini aktif hâle getirebilir, sabahları hafif bir titreşimle uyanabilirsiniz.
 • Mevsimlere bağlı olarak bazı günler hava durumunu tahmin etmek zorlaşır. Böyle zamanlarda kar, yağmur ve fırtına gibi olumsuz durumlarla karşılaşmak olasıdır. Akıllı bilekliklerin dijital hava tahmin raporları ile havanın nasıl olacağını öğrenebilir, gününüzü bu bilgiler ışığında planlayabilirsiniz.
 • Telefonunuz spor aktiviteleri esnasında, evde ve birçok alanda yanınızda bulunmayabilir. Böyle durumlarda canınız müzik dinlemek, video izlemek isterse, akıllı bilekliğinizin telefonu uzaktan yönetme özelliğini kullanarak, videoları açabilir, ses düzeyini ayarlayabilir, durdurabilir ve dilerseniz parçaları değiştirebilirsiniz.
 • Yoğun iş temposunun ardından, kişiler yorgunluk nedeniyle dalgın olabilir, bu nedenle de telefonlarını nereye koyduklarını hatırlamayabilirler. Böyle durumlarda akıllı bilekliğinizin telefonu bul özelliğiyle telefonunuzun sesini uzaktan çalarak kolayca bulabilirsiniz.
 • Öyle anlar olur ki, anın büyüsü bozulmadan kişiler o anı ölümsüzleştirmek ister. Apollo 3 işlemci özelliğine sahip Oppo akıllı bileklikler, telefonunuzun kamerasına bağlanarak, yüksek çözünürlüklü ekran özellikleri sayesinde kolayca mükemmel fotoğraflar çekmenize olanak tanır.
 • Yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz özelliklere sahip Oppo akıllı bileklikler, 5 ATM' ye kadar derinlikte suya dayanıklıdır. Bu nedenle de havuzda ve denizde yüzerken, duşta bilekliğinizi çıkarmanıza gerek yoktur. Ayrıca bu akıllı bileklikler, suyun altında hiçbir özelliğini kaybetmeden vücudunuzdaki oksijen saturasyonunu, kalp atış takibinizi yapabilir. Oppo akıllı bileklikler, siz yüzerken ne kadar kalori yaktığınızı ölçer ve yüzme tur sayınızı da hesaplar. Bu sayede sizde yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Muhteşem özelliklere sahip Oppo akıllı bileklikler, yüksek enerjiye ve performansa sahip pil gücü ve ömrüyle 12 saat boyunca her an yanınızda olur. Yüksek teknolojili bu akıllı bilekliklerin 16 MB depolama alanında en değerli anlarınızı saklayabilirsiniz.
 • BLE 5.0 Bluetooth özelliğini kullanarak telefonunuzla kolay bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz.
 • Oppo akıllı bileklikler, 40'tan fazla kadranı ile sizin tarzınıza uyum sağlar.

Asil siyah rengi ile giydiğiniz her kıyafetle uyum yakalayan akıllı bileklikleri Turkcell Pasaj web sitesi üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Kullanıcılarının Beğenisini Kazanan Oppo Akıllı Bileklik Yorumları

Hızı, pratikliği ve yüksek teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeken Oppo akıllı bileklikler, tüm özellikleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarmıştır. Telefonunuzun ekranı ve sesi kapalı durumdayken akıllı bileklik ekranı arama, mesaj ve bildirimleri göstermesi en beğenilen özellikler arasında ilk sırada yer alır. Yüksek enerjiye ve performansa sahip pil gücü, şarj tutma özelliğiyle kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiştir. 5 ATM'ye kadar derinlikte suya dayanıklı özelliği ile Oppo akıllı bileklikler, yüzmeyi seven kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Spor yapmayı seven, sağlığına dikkat eden kişiler için adım sayar, nabız ölçer, oksijen saturasyonu ölçme gibi özellikleriyle en ideal seçim olacaktır. Daha pek çok beğenilen özelliğe sahip Oppo akıllı bileklikleri Turkcell Pasaj'da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Pasaj Ayrıcalıkları ile Oppo Akıllı Bileklik Fiyatları

Kaliteli malzemelerden üretilmiş Oppo akıllı bileklikler, yüksek teknolojiyi ulaşılabilir fiyatlarla sizlere sunar. Kullanıcılarına fayda odaklı hizmet sunma anlayışı ile kaliteli malzemelerle, ileri teknolojiyle üretilen akıllı bileklikler; spor yapmayı seven kişiler ile günlük hayatını kontrol altında tutmayı isteyen herkesin isteklerini karşılamayı başarır. Adım sayar, nabız ölçer, oksijen miktarını ölçen sensörü, zamanlayıcısı, dijital hava durumu raporu ve daha pek çok özelliğiyle kullanan kişilerden olumlu geri dönüşler alır. Kaliteyi ve teknolojiyi bir arada sunan akıllı Oppo bileklikler, avantajlı fiyatlarıyla da kullanıcılarından tam not almayı başarır. İleri teknolojiye sahip tüm özellikleriyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran akıllı bileklikler, 40'tan fazla kadranıyla, dikkat çekici duruşuyla Turkcell Pasaj'ın ayrıcalıklı dünyasında her bütçeye hitap eden fiyatlarla karşınıza çıkar. Siz de yüksek teknolojili hayata Oppo akıllı bileklikler ile adım atmak isterseniz, Turkcell Pasaj'ın fırsatlarını takip edebilir, dilediğiniz modeli seçerek anında sipariş verebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Oppo Akıllı Bileklikler Dayanıklı mıdır?

Oppo akıllı bileklikler, AMOLED yapıya sahip çizilmez, kavisli ekranı ve suya dayanıklı yapısıyla oldukça dayanıklıdır. Kutu içeriğinde bulunan uyarılara dikkat edilmesi halinde uzun yıllar kullanılabilir.

Oppo Akıllı Bileklik Kullanımı Nasıldır?

Oldukça basit bir sisteme sahip akıllı bileklikler, açıldığı andan itibaren göstergeler sayesinde çok kolay bir şekilde kullanılabilir.

Oppo Akıllı Bileklik Fiyatları Nedir?

Oppo akıllı bileklikleri, bütçenize uygun fiyat aralıklarında bulabilirsiniz.

Daha Fazla