Sepet 0

Polosmart Akıllı Bileklikler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10210 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Şık ve İşlevsel Polosmart Akıllı Bileklik Modelleri

Türk markası olan Polosmart, uygun fiyata kalite standartlarını karşılayan ürünler tasarlamasıyla öne çıkar. Polosmart akıllı bileklik modelleri, şık tasarımlarının yanı sıra teknik olarak güçlendirilmiş yapısıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Çoğunlukla dikdörtgen ya da kare gibi keskin kenarlara sahip olacak biçimde üretilen modeller, modern görünümüyle öne çıkar. Akıllı saate iyi bir alternatif olan Polosmart akıllı bileklikler, günlük hayatın her alanında işlevsellik kazanır. Turkcell Pasaj üzerinden Polosmart akıllı bileklik fiyat seçeneklerini inceleyebilir, günlük hayatınıza teknolojik dokunuşlarda bulunmaya başlayabilirsiniz.

Dikkat Çeken Polosmart Akıllı Bileklik Özellikleri

Polosmart akıllı bileklikler sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşımayı başarır. Polosmart akıllı bileklik özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Polosmart Pssw01 Smart Fit akıllı bileklik modeli, ince kordonu önden neredeyse tamemen kaplayan ekranıyla öne çıkar. Dokunmatik olması sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Bununla beraber 26 gram ağırlığında olan model, bütün gün kullanılsa bile bilekte hantal bir yapıya bürünmez. Neredeyse yokmuş gibi hissettirir.
 • Polosmart Pssw08 modeli, renkli tasarımıyla öne çıkar. Hareketsizlik uyarısı sayesinde gün içinde yeterli miktarda hareket etmediğinizde sizi uyarır. Böylece daha aktif bir yaşam tarzını benimsemenize yardımcı olur.
 • Polosmart akıllı bileklik modelleri 0.95 inç ya da 0.96 inç boyutlarıyla ideal ölçülere sahiptir. Bileğinizde hoş bir duruş sergileyen ve ideal parlaklığı sayesinde her ortamda kullanılabilir hale gelen ürünler, kullanıcılarının beğenisini kazanır.
 • Genellikle gövdesi ABS ile plastiğin karışımından üretilen Polosmart akıllı bileklik çeşitleri, yumuşak dokusuyla bilekte hoş bir his sunar. Hafifliğini yumuşak malzemesine borçlu olan ürünler, bütün gün çıkartmadan kullanmak için bir akıllı saat isteyenlere hitap eder.
 • Bluetooth bağlantısı sayesinde Polosmart akıllı bileklik modelleri daha işlevsel bir şekilde kullanılabilir. 4.0, 4.2 ya da 5.0 Bluetooth versiyonlarına sahip olan ürünler, yüksek bağlantı hızları sayesinde akıllı telefonlarla kısa süre içinde senkronizasyon işlemini tamamlar.
 • Polosmart akıllı bileklik batarya tarafında da kullanıcılarını memnun etmeye devam eder. 90 mAh ya da 135 mAh gibi farklı kapasitelere sahip olan bataryalar, günlük hayatta uzun süreli bir pil ömrü sunar. Az kullanıldığında 7 gün ya da 20 gün kullanılabilecek biçimde tasarlanan ürünler, sıklıkla şarj etmeyi gereksiz hale getirir. Genellikle USB bağlantısı aracılığıyla şarj edildikleri için kullanımları oldukça kolaydır. Akıllı bileklik modellerinin şarjı ise genellikle 2 saat içinde tamamen dolar.
 • İvmeölçer, kalp atış hızı sensörü ve kan basıncı sensörü içerdiği için Polosmart akıllı bileklik modelleri kullanıcılarına birtakım fonksiyonlar sunar.

Donanımıyla öne çıkan ürünler, uygun fiyata kalite standartlarını yakalamak isteyenler için iyi bir seçenek haline gelir. Polosmart bileklik çeşitleri hakkında daha yakından bilgi edinmek istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki giyilebilir teknoloji ürünleri ve seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Polosmart Akıllı Bileklik Modelleri

Donanımla beraber Polosmart akıllı bileklik modelleri sahip olduğu fonksiyonlar sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştırır. Bazı işlemleri akıllı bileklik üzerinden yapmanızı sağladığı için daha pratik bir şekilde günlük yaşantınızı idame ettirebilirsiniz. Polosmart bileklik fonksiyonları şu şekilde özetlenebilir:

 • Telefonlarınızla Bluetooth üzerinden bağlantı kurabilen modeller, bazı işlemleri telefonunuza dokunmadan gerçekleştirmenizi sağlar. Örneğin, telefonunuza gelen bildirimlerin bazılarını akıllı bilekliğinizin ekranından görebilirsiniz. Gelen bir çağrı varsa da ekran üzerinden bildirim alabilirsiniz. Bununla beraber bazı Polosmart akıllı bileklik modellerinin bilgi ekranına girerek size gelen SMS’leri de görüntüleyebilirsiniz.
 • Polosmart akıllı bileklik modellerindeki takvim özelliği, günlük hayatınızı daha iyi bir şekilde programlamanıza olanak tanır. Önemli tarihleri akıllı bilekliğinize kaydettikten sonra bildirim alabilir, böylelikle aktiviteleri unutma ihtimalinizi azaltabilirsiniz. Bununla beraber alarm özelliği de günlük hayatınıza fonksiyonellik katar. Titreşim özelliğine sahip olan akıllı bileklikler​ alarm çaldığında sizi uyararak önemli buluşmaları kaçırma ihtimalinizi azaltır.
 • Müzik kontrolü de Polosmart akıllı bileklik modellerinin sunduğu özellikler arasında yer alır. Telefonunuzda açtığınız şarkıyı bileklik üzerinden kontrol edebilir, cihazınıza dokunmadan sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.
 • Genellikle Polosmart akıllı bileklik modellerinin ana ekranlarında varsayılan olarak saat bilgisi, tarih bilgisi ve adımsayarın ölçtüğü günlük olarak yaptığınız adım sayısı bulunur. Böylece herhangi bir yere tıklamadan önemli bilgilere pratik bir şekilde erişebilirsiniz.

Sahip olduğu fonksiyonlar sayesinde Polosmart akıllı bileklik modelleri günlük hayatınızı daha rahat bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Turkcell Pasaj’daki Polosmart akıllı bileklik fiyat seçeneklerine göz atarak sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sağlık Verileriyle Beğenilen Polosmart Akıllı Bileklik Yorumları

Günlük hayata işlevsellik katmasının yanı sıra Polosmart akıllı bileklikler sağlık verilerini de rahat bir şekilde takip etmenize olanak tanır. Polosmart akıllı bileklik yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde kullanıcı memnuniyeti rahat bir şekilde görülebilir. Adımsayar ekranını açtığınızda attığınız adım sayısını, kat ettiğiniz mesafeyi ve bu bilgiler doğrultusunda tahmini olarak ne kadar kalori yaktığınız gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Günlük olarak bir hedefi olanlar, Polosmart akıllı bileklik modellerinin adımsayarının sunduğu bilgiler sayesinde amaçlarına daha kolay bir şekilde ulaşabilir. Bilekliği bileğinize tam olarak oturttuktan sonra kalp atış hızınızı da rahatlıkla ölçebilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlarda bir referans olması amacıyla kalp atış hızı ölçme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Spor ekranı ise bazı aktiviteleri desteklemesiyle aktif bir hayat tarzını benimseyen kişilerin beğenisini kazanır. Yürüme, koşma, ip atlama, tenis, yürüyüş ya da yüzme gibi aktiviteleri destekleyen modeller, spor sırasındaki verilerinizi rahatlıkla tutmanıza olanak tanır. Aktiviteye başlamadan önce ilgili ekrandan yapacağınız egzersizi seçerek yaptığınız zaman ya da yaktığınız kalori gibi çeşitli verilere ulaşabilirsiniz. Bununla beraber “Çoklu Spor Modu”nu destekleyen modeller, aynı anda birden fazla aktiviteyi yaparken verilerinizi takip etmenize olanak tanır. Geçmiş zamanın verilerini de hafızasında tutan ürünler, gelişiminizi gözlemlemenizi mümkün hale getirir. Polosmart akıllı bileklik seçeneklerini Turkcell Pasaj üzerinden inceleyerek aradığınız nitelikleri karşılayanı vakit kaybetmeden bulabilir, giyilebilir aksesuarlar arasından sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.

Ulaşılabilir Polosmart Akıllı Bileklik Fiyatları Turkcell Pasaj’da

Polosmart akıllı bileklikler fonksiyonelliği uygun fiyatlarla bir araya getirerek kullanıcılarının beğenisini kazanır. Sahip olduğu fiyat çeşitliliği sayesinde her bütçedeki kullanıcının ulaşabileceği seçenekler içerir. Turkcell Pasaj’ın fırsatlar dolu dünyasını takip ederek Polosmart akıllı bileklik fiyatları ve modellerine uygun opsiyonlarla ulaşabilir, bütçenizi zorlamadan günlük hayatınızı kolaylaştırmaya başlayabilirsiniz. Hem aktivite takibini kolaylaştıran hem de bazı günlük işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanıyan ürünler, avantajlarıyla kullanıcılarından yüksek puanlar almayı başarır. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Turkcell Pasaj’daki Polosmart akıllı bileklik modelleri arasından hayalinizdeki aksesuara kısa sürede erişebilir, hem kendinize hem de sevdiklerinize teknolojik bir ürün alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Polosmart Akıllı Bileklik Modelleri Hangi Telefonlarla Kullanılabilir?

Polosmart Bodysmart uygulaması hem AppStore’da hem de Google Play Store’da bulunur. Bütün işletim sistemlerini kapsayan ürünler, uygulamayı indirdiğiniz zaman daha işlevsel bir şekilde kullanılabilir. Bununla beraber bazı modellerde sadece Android desteği bulunur. Satın almadan önce ürün ayrıntılarına göz atmanız önerilir.

Polosmart Akıllı Bileklik Modellerinin Kordonları Nasıldır?

Genellikle silikondan üretilen kordonların bazıları değiştirilebilir diğerleri değiştirilemez bir yapıya sahiptir. Satın alacağınız ürünün ayrıntılarını inceleyerek kordonunun nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz.

Polosmart Akıllı Bileklik Modelleri Hangi Malzemelerden Üretilir?

Polosmart akıllı bileklik modellerinin gövdeleri genellikle ABS ile plastiğin karışımında üretilir. Böylece yumuşak bir doku kazanarak bilekte konforlu bir duruş sergiler.

Daha Fazla