Sepet 0

Samsung Akıllı Bileklikler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10238 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Temizle

Şık ve Kullanışlı Samsung Akıllı Bileklik Modelleri

Samgung akıllı bileklik çeşitleri, akıllı saat almak istemeyen kişiler için iyi bir alternatiftir. Sadece saati söylemekle kalmayan, özellikle egzersiz ekseninde çeşitli verilerin rahat bir şekilde toplanmasını sağlayan ürünler, birçok kişi tarafından tercih edilir. Şık ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan Samsung Galaxy akıllı bileklik çeşitleri, basit arayüzü sayesinde herkes tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Bazı modeller askeri standartlarda sağlamlık sertifikasına sahip olduğu için dayanıklılık söz konusu olduğunda önemli çevreler tarafından tescillenir. Bütün modeller, darbelere karşı dayanıklı olduğu için her türlü aktiviteyi rahatlıkla yapabileceğiniz bir yapıdadır. Çeşitli özelliklerle geliştirilen ve günlük hayata işlevsellik kazandıran ürünler, akıllı bileklik arayışında olan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Turkcell Pasaj’daki Samsung akıllı bileklik fiyatları ve seçeneklerine göz atarak istediğiniz nitelikleri karşılayan modele kısa süre içinde erişebilirsiniz.

İşlevselliğiyle Dikkat Çeken Samsung Akıllı Bileklik Özellikleri

Samsung akıllı bileklik özellikleri ile kullanıcılarının birçok ihtiyacını karşılamayı başarır. Aşağıdaki listeye göz atarak ürünlerin genel özellikleri hakkında fikir sahibi olabilir, sizin için ideal olanı kısa süre içinde bulabilirsiniz.

 • Samsung Galaxy Fit2 akıllı bileklik modeli, 1.1 inç boyutundaki AMOLED ekranıyla kullanıcılarına ortalamanın üzerinde bir deneyim sunar. Doknmatik olan ve 3D cam ile korunan model, güneş ışığı altında rahatlıkla görülebilir parlaklık seviyelerine sahiptir. 2 MB RAM ve 32 MB dahili depolama alanıyla bir akıllı bileklikten beklediğiniz çoğu işlemi yerine getirmenize yardımcı olur.
 • Samsung Galaxy Fit-e R375 ise 0.74 inç boyutunda bir ekran içerir. PMOLED teknolojisine sahip olan ekran, 64x128 piksel çözünürlüğüyle görüntülere netlik kazandırır. Piksel yoğunluğunun 193 PPI olması da akıllı bilekliğin kullanıcılarına görsel olarak ortalamanın üzerinde bir deneyim sunmasını sağlar. 15 gram ağırlığında olduğu için herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.
 • Alüminyum ya da ABS ve plastik karışımından üretilen gövdeleriyle Samsung bileklik çeşitleri, sağlamlığıyla öne çıkar. Dikdörtgen şeklinde olması sayesinde bileklik üzerinde işlem yapmanızı da kolaylaştırır.
 • Bazı modellerin kordonları değiştirilebilir yapıdadır. Değiştirilebilir kordonlar sayesinde bilekliğinizin rengini değiştirmek ya da farklı bir şeyler denemek istediğinizde bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Samsung bileklik modellerinin hepsinde dokunmatik ekran bulunur. Dokunmatik olan ekranlar sayesinde ürünleri daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Samsung’un giyilebilir aksesuarları için özel olarak tasarladığı uygulamayı indirerek ürünlerin fonksiyonelliğini artırabilirsiniz.
 • Hafif yapısıyla öne çıkan ürünler, bileğinizde yok gibi hissettirir. Böylece günlük hayatta ya da uyurken sizi rahatsız etmeden kullanabileceğiniz bir ürün haline gelir.
 • İvmeölçer ve jiroskop gibi çeşitli sensörlere sahip olan ürünler, bilekliğin daha işlevsel hale gelmesini sağlar.
 • RealtimeOS ya da FreeRTOS gibi işletim sistemleri kullanan ürünler, kullanıcı deneyimini iyileştirecek şekilde özel olarak yapılandırılır. MCU Cortex M0 96MHz gibi işlemciler, performans konusunda bilekliklerin verimli sonuçlar ortaya koymasını sağlar.
 • Batarya kapasitesi, Samsung akıllı bileklik modellerinin öne çıkan tarafları arasında bulunur. 70 mAh ya da 135 mAh gücündeki piller, günlük hayatta başarılı kullanım süreleri sağlar. Az kullanımda 13 gün ya da 14 gün gibi süreler sunması, ürünleri sık sık şarj etmenizi gereksiz hale getirir.
 • Ürünler, telefonlarla Bluetooth üzerinden bağlantı kurar. 5.0 ya da 5.1 gibi farklı Bluetooth versiyonlarına sahip olan ürünler, yüksek hızda bağlantı kurabildiği için farklı cihazlarla rahat bir şekilde kullanılabilir. Bununla beraber ürünlerin genellikle Bluetooth mesafesi 10 metredir. Böylece telefonunuza bağladığınızda sürekli olarak yanınızda tutmadan çeşitli işlemleri gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Telefonunuzdan gelen aramaları ya da SMS’leri bileklik üzerindeki bildirim ekranından kontrol edebilirsiniz.
 • Titreşim özelliğine sahip olan ürünler, özellikle alarm kurduğunuzda günlük hayatınıza pratiklik katar. Alarm zamanınız geldiğinde titreşim aracılığıyla sizi uyardığı için programlarınızı başarılı bir şekilde yönetmenize imkan tanır.

Teknik tarafı güçlü olan ürünler, akıllı bileklik kullanmaya başlamak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Turkcell Pasaj’daki Samsung akıllı bileklik fiyatları ve modellerini inceleyerek sizin için uygun olanı kısa sürede bulabilir, aklınızdaki parçayı vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz.

Kullanıcılarını Memnun Eden Samsung Akıllı Bileklik Yorumları

Samsung akıllı bileklik modelleri, teknik özellikleri ve sunduğu fonksiyonlarla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Bisiklet, fitness, koşu ya da yüzme gibi aktiviteleri destekleyecek şekilde üretilen modeller, egzersizlerinizi rahat bir şekilde takip etmenizi mümkün hale getirir. Aktivite takibinin yanı sıra geçmişinizi de görüntülemenize imkan tanıdığı için gelişiminizi gözlemlemenize imkan tanır. Geçmiş verilere ulaşma özelliği, özellikle sıklıkla spor yapan kişiler tarafından beğeniyle karşılanır. Stres seviyesi gösterimi, içinde bulunan kalp atış hızı sensörü desteğiyle çalışır. Kalp atışınızda beklenmedik durumlar yaşandığında stres seviyenizi ölçerek size belirtir. Stresini kontrol altına almak isteyen kişiler, stres seviyesi gösteriminden yararlanabilir. Uyku monitörü özelliği de Samsung bileklik yorumları ve incelemelerinden olumlu geri bildirimler alır. Uyku esnasında sahip olduğu sensörlerle verilerini toplayarak uyku kalitenizi ölçen özellik, uykuya dalmanızdan derin uykuya geçtiğiniz zamanlara kadar tüm detayları size gösterir. Uykusunu düzene sokmak isteyen kişiler, bilekliklerin uyku izleme özelliğinden faydalanabilir. Kullanıcılarının günlük ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde farklı özelliklerle donatılan ürünler, işlevselliğiyle öne çıkar. Samsung bileklik yorum tarafında aldığı yüksek puanlarla başarısını kanıtlamayı başarır. Bununla beraber aktivitelere özel olarak farklı veriler sunan ve farklı spor dallarını yaparken datalar toplamanızı sağlayan ürünler, sporcular tarafından sıklıkla tercih edilir. Günlük hayatınızı incelemek ve elde ettiğiniz sonuçlar üzerinden aktivitelerinizi yeniden belirlemek istiyorsanız Samsung akıllı bileklik modellerine şans verebilirsiniz. Turkcel Pasaj’daki Samsung bileklik fiyat alternatiflerini inceleyerek sizin için uygun olanı bulabilir, günlük hayatınızı daha verimli bir şekilde geçirmeye başlayabilirsiniz.

Turkcell Pasaj’da Avantajlı Samsung Akıllı Bileklik Fiyatları

Samsung’un tasarladığı akıllı bileklikler​, batarya ömrü ya da sağlamlık gibi özellikleriyle öne çıkar. Akıllı telefonlarla birlikte kullanılabilmeleri sayesinde bütün cihazlarınız arasında senkronizasyon gerçekleştirmenize de imkan tanır. Farklı özellikleri uygun fiyatlarla sunması da Samsung akıllı bileklikleri birçok kişi için tercih sebebi haline getirir. Kompakt boyutları ve bilekte hantal bir yapıya bürünmemesi, Samsung bileklik modellerinin öne çıkan tarafları arasında bulunur. Ayrıca hava durumu gibi günlük bilgileri elde edebileceğiniz ürünler, günlük yaşantınızı programlamanızda size yardımcı olabilir. Bütün bu özellikleri herkes tarafından ulaşılabilir fiyat etiketlerinden sunması da Samsung bilekliklerini popüler hale getirir. Geniş bir fiyat aralığında olan ürünler, her bütçedeki kullanıcının zorlanmadan erişebileceği alternatifler içerir. Turkcell Pasaj’ın avantajlarla dolu dünyasında Samsung bileklik fiyat seçeneklerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Akıllı Bileklik Modelleri Hangi Cihazlarla Birlikte Kullanılabilir?

Samsung yeni bileklik modelleri de eskileri de hem Android hem de iOS işletim sistemini destekler. Böylece her türlü cihazla başarılı bir şekilde senkronizasyon işlemini gerçekleştirerek kullanıcılarına avantajlar sunmayı başarır.

Samsung Akıllı Bileklik Modellerinde Hangi Renk Seçenekleri Vardır?

Samsung akıllı bileklik renk alternatifleri sayesinde herkesin kişisel zevklerine hitap etmeyi başarır. Ürünleri incelediğinizde beyaz, sarı ya da siyah gibi farklı renk seçenekleri olduğunu görebilirsiniz.

Samsung Akıllı Bileklik Modelleri Su Geçirir mi?

Bütün modeller 5 ATM su geçirmeme özelliğine sahiptir. 50 metre derinlikte su geçirmeme tesciline sahip olan ürünler, güvenle su sporlarını yapabileceğiniz bir yapıdadır.

Daha Fazla