Sepet 0

Xiaomi Akıllı Bileklikler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Temizle

İşlevsel ve Şık Xiaomi Akıllı Bileklik Modelleri

Sağlık ve veri takibi yapabilmenize imkan tanıyan akıllı bileklikler, Xiaomi farkıyla herkes tarafından ulaşılabilir hale gelir. Xiaomi bileklik modelleri şık tasarımları ve güçlendirilmiş teknik özellikleri sayesinde kullanıcılarının çoğu beklentisine yanıt vermeyi başarır. Şık ekranı ve donanım detaylarıyla öne çıkan ürünler, akıllı bileklik arayışında olanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Fitness programlarınızı düzenlemenizi sağlayan ve sunduğu verilerle sonuçlar üzerinde incelemeler yapmanızı mümkün kılan ürünler, işlevselliğiyle öne çıkar. Bununla beraber telefonlarla senkronize edilebilmeleri sayesinde günlük hayata pratiklik kazandırır. Hem şık hem de fonksiyonel bir ürün arıyorsanız Turkcell Pasaj’daki Xiaomi bileklik fiyatları ve alternatiflerini inceleyebilir, aradığınız ürüne vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Teknik Tarafı Xiaomi Akıllı Bileklik Modelleri

Xiaomi bileklik özellikleri ile kullanan kişilerin günlük yaşantısına işlevsellik kazandırır. Farklı gereksinimleri karşılayacak biçimde yapılandırılan ürünler, giyilebilir teknoloji içinde önemli bir yerde konumlandırılır. Xiaomi akıllı bileklik özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik 1.1 inçlik ekran boyutuyla bilekte zarif bir duruş sergiler. AMOLED teknolojisiyle üretilen ekran, hem dokunmatik hem de kavisli olduğu için pratik bir kullanıma sahiptir. 11.9 gram olduğu için de bütün gün takılsa bile kullanıcılarını rahatsız etmez. Kordonsuz boyu 47.2 mm, eni 18.5 mm ve kalınlığı 12.4 mm’dir. İdeal boyutları sayesinde günlük hayatta aralıksız bir şekilde kullanılabilecek bir ürün haline gelir.
 • Xiaomi Mi Band 6 1.56 inç boyutuyla selefinden daha büyük bir ekrana sahiptir. AMOLED teknolojisiyle desteklenen cihaz, büyük ekran isteyen kişilere hitap eder. 12.8 gram ağırlığında olmasının yanı sıra yumuşak bir malzemeden üretildiği için kullanıcılarının bileğinde hoş bir his sunar.
 • Ürünler genellikle suya dayanıklı olacak şekilde üretilir. 5 ATM olarak nitelendirilen ürünler, 50 metreye kadar suyun altında geçirmeme özelliği sunar. Böylece su sporları yapan kişiler için de Xiaomi akıllı bileklik çeşitleri iyi bir seçenek haline gelir.
 • Ürünlerin batarya kapasiteleri 125 mAh ya da 135 mAh gibi birbirinden farklıdır. Bazı Xiaomi akıllı bileklik çeşitleri tam dolu bataryayla 14 günlük bir kullanım süresi sağlarken bazılarında bu süre 20 güne kadar yükselir. Bununla beraber bazı modeller manyetik şarj istasyonunu destekler. Tamamen bitmiş bilekliklerin şarj süresi ise genellikle 120 dakikadır.
 • 16 MB ya da 32 MB gibi farklı dahili depolama alanlarına sahip olan modeller, bir akıllı bileklikten bekleyebileceğiniz her işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olur.
 • İvmeölçer, jiroskop ve kalp atış hızı sensörleri sayesinde Xiaomi akıllı bileklik modelleri günlük hayatınıza farklı işlevler kazandırır.
 • Bisiklet, tenis, fitness, yoga, koşu, kardiyo, nefes egzersizleri, yüzme, tırmanış, eliptik bisiklet, dayanıklılık, ip atlama ve yürüyüş gibi farklı aktiviteleri destekleyen ürünler, spor yapan kişiler arasında oldukça popülerdir. Desteklenen aktiviteler modelden modele değişse de hepsinde ortak olarak bisiklet, fitness, koşu ve yüzme bulunur.

Teknik tarafıyla dikkatleri üzerinde toplayan Xiaomi akıllı bileklik fiyatları ile de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Turkcell Pasaj’ın avantajlı dünyasını inceleyerek ihtiyacınız olan giyilebilir aksesuar modeline anında erişebilirsiniz.

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Xiaomi Akıllı Bileklik Özellikleri

Xiaomi akıllı bileklik modelleri, içerdiği ek fonksiyonlar sayesinde kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik kazandırır. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak düzenlenen fonksiyonlar, herkesin beklentilerine yanıt vermeyi başarır. Aşağıdaki listeyi inceleyerek ürünlerin genel özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 • Bluetooth bağlantı desteğine sahip olan Xiaomi akıllı bileklikler, telefonlarınızla hızlı bir şekilde senkronize olabilir. Telefonla bağlandıktan sonra gelen çağrıyı reddetme ya da sessize alma işlemlerini bileklik üzerinden gerçekleştirmenizi mümkün kılar. Bununla beraber telefona bağlıyken kamera kumandasıyla çekimlerinizi yönetebilirsiniz. Kamerayı bir yere sabitledikten sonra bileklik üzerinden fotoğraf çekebilir, istediğiniz anı yakalayabilirsiniz.
 • Ürünler, telefona bağlandığında cihazınıza gelen bildirimleri ekranında gösterir. Ek olarak telefonun ekran kilidini de Xiaomi akıllı bileklik üzerinden açabilirsiniz.
 • Xiaomi akıllı bileklikler​​​ sahip olduğu sensörler sayesinde sizin hareket durumunuzu algılar. Uzun bir süre hareketsiz kaldığınızı fark ettiğinde ise bileklik üzerinden size bir uyarı göndererek harekete geçmeniz konusunda sizi yönlendirir.
 • Stres seviyesi göstergesi, kalp atış hızınızın durumuna göre stres seviyenizi belirlemenize olanak tanır. Kalp atış aralıklarındaki değişiklikleri belirleyerek stres durumunuzu ölçer.
 • Uyku monitörü, uyku kalitenizi gözlemlemenize yardımcı olur. Uykuya dalma zamanı ya da uyuduğunuz süre gibi özellikleri vücut hareketlerinizi izleyerek ölçer. Her uyku döngüsünde ne kadar zaman harcadığınızı tahmin etmek için de kalp atış hızınızdaki değişikliklerden yardım alır.
 • Kadın sağlığı takipçisi, kadınların menstrual döngüleri hakkındaki bilgileri bileklik üzerinden almasını sağlar. Adet zamanlarını ya da yumurtlama dönemi gibi bilgileri kadınlara sunan bileklik, kişisel sağlığınızı daha rahat bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Xiaomi bileklik modelleri, günlük hayatın farklı ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak üretilir. Kalp atış hızından telefon üzerinde yapılan işlemlere kadar pek çok fonksiyon içerir. Böylece kullanıcılarının günlük hayatının daha işlevsel hale gelmesini sağlar. Turkcell Pasaj’dan Xiaomi akıllı bileklik fiyat alternatiflerini inceleyerek size uygun olanı kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Yüksek Puanlı Xiaomi Akıllı Bileklik Yorumları

Sahip olduğu özellikler, Xiaomi akıllı bileklik yorum ve incelemelerine de olumlu bir şekilde yansır. Sadece fitness takibi yapmanın ötesinde akıllı telefonunuzla olan bağlantınızı da güçlendiren ürünler, fonksiyonelliğiyle kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarır. Titreşimli olan modeller, alarm kurduğunuzda hızlı bir şekilde sizi uyandırarak programlarınıza gecikmenizin önüne geçer. Bu fonksiyon, özellikle sabahları erken kalkıp işe ya da okula gitmeye zorlanan kişilerin beğenisini kazanır. Bununla beraber müzik çalar kontrolü yapılmasını da sağlayan ürün, spor yaparken telefonunuza dokunmadan çeşitli işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanır. Genellikle dikdörtgen formunda tasarlanan Xiaomi bileklik çeşitleri, bileklerle başarılı bir şekilde uyum sağlamasıyla da öne çıkar. Bileği kaplamaması ve ekran üzerindeki verilerin rahat bir şekilde takip edilmesini sağlaması, ürünleri pek çok kişi için tercih sebebi haline getirir. Xiaomi bileklik fiyat seçeneklerine göz atarak ürünler hakkında daha yakından bilgi edinebilir, Turkcell Pasaj’ın sunduğu avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Xiaomi Akıllı Bileklik Fiyatları

Xiaomi akıllı bileklik, kendi içinde pek çok model içerir. Ekstra egzersizler ya da çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan modeller, herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde ise Xiaomi akıllı bileklik fiyatları geniş bir aralıkta dağılır. Her bütçedeki kullanıcının ulaşabileceği fiyat seviyelerinde olan ürünler, akıllı bileklik ihtiyacı olanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Turkcell Pasaj fırsatlarıyla Xiaomi akıllı bileklik kalitesi bir araya geldiğinde avantajlı bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Xiaomi bileklik fiyat alternatiflerini inceleyerek kendiniz ve sevdikleriniz için ideal olan modele vakit kaybetmeden ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz.

Daha Fazla

 

Sıkça Sorulan Sorular

Xiaomi Akıllı Bileklik Modelleri Hangi İşletim Sistemlerini Destekler?

Xiaomi akıllı bileklik modelleri, hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip olan cihazlarla beraber kullanılabildiği için herkese hitap eder. Bilekliğin işlevselliğinden yararlanmak için cihaz marketlerinden gerekli olan Mi Fit uygulamasını indirebilir, ürünlerin bütün imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Xiaomi Akıllı Bileklik Modelleri Dil Desteğine Sahip midir?

Xiaomi akıllı bileklik çeşitlerinin her birinde Türkçe dil desteği vardır. Dil desteği sayesinde ürünleri daha rahat bir şekilde kullanabilir, karışıklık yaşamadan istediğinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Xiaomi Akıllı Bileklik Kordonları Değiştirilebilir mi?

Xiaomi, akıllı bilekliklerinin kordonlarını istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz şekilde üretir. Böylece farklı bir tasarım denemek istediğinizde ya da bilekliğinizin kordonundan sıkıldığınızda farklı şeyler deneyebilirsiniz.

Daha Fazla