Sepet 0

Reeder Akıllı Bileklikler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10210 Ürün)
Sırala
Temizle

Kullanışlı ve Şık Reeder Akıllı Bileklik Modelleri

2010 yılından beri teknoloji ürünleri üreten Reeder, Türkiye’nin önemli markaları arasında bulunur. Reeder akıllı bileklik modelleri de markanın tasarladığı bütün ürünler gibi belirli bir kalite standardının üzerinde kalmayı başarır. Şık detayları, işlevselliği ve donanımıyla öne çıkan ürünler, teknolojiyi yakından takip eden kişilerin ilgisini çeker. Günlük hayatınızı yönetmenize yardımcı olmasının yanı sıra Reeder akıllı bileklik modelleri aktivite takibi yapmayı da kolaylaştırır. Farklı kullanım amaçlarına uyum sağlayacak biçimde çeşitlendirilen ürünler, geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Fonksiyonelliği uygun fiyatlarla bir araya getirmesi de Reeder bileklik çeşitlerini birçok kişi için tercih sebebi haline getirir. Turkcell Pasaj’daki Reeder akıllı bileklik fiyat seçeneklerini inceleyerek istediğiniz özelliklere sahip olanı kolaylıkla bulabilir, günlük hayatınıza işlevsellik kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Dikkat Çekici Reeder Akıllı Bileklik Özellikleri

Reeder akıllı bileklikler, sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarının günlük yaşantısına pratiklik katar. Donanımı ve güçlendirilmiş teknik tarafı sayesinde işlevsellik kazanan ürünler, bir akıllı bileklikten beklenebilecek çoğu özelliği içerir. Reeder akıllı bileklik özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Bluetooth desteği sayesinde Reeder akıllı bileklik çeşitleri başka cihazlarla hızlı bir şekilde bağlantı kurar. Yüksek bağlantı hızı sayesinde senkronizasyon işlemini hızlı bir biçimde tamamlar.
 • Reeder akıllı bileklik modellerinde ivmeölçer ya da kalp atış hızı sensörleri bulunur. Ürünler, sensörler sayesinde günlük hayatı kolaylaştıracak fonksiyonlar kazanır.
 • Reeder akıllı bileklik batarya tarafında da kullanıcılarını memnun eder. 90 mAh gibi kapasitelere sahip olan ürünler, 15 günlük bir bekleme süresi sunar. Reeder akıllı bileklik modelleri, birkaç gün kullanılabildiği için sıklıkla şarj etmenize gerek kalmaz. Bununla beraber Reeder akıllı bileklik çeşitleri manyetik şarj istasyonunda pratik bir şekilde şarj edilebilir.
 • Reeder ReeFIT S2 Lite yuvarlatılmış kenarlarlara sahip olan dikdörtgen ekranıyla şık bir görünüm kazanır. 33 gram olması sayesinde bütün gün takmak için akıllı bileklik arayan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Dokunmatik ekranı 80x160 piksel çözünürlüğüyle renkleri başarılı bir şekilde üretir. Bununla beraber 0.96 inç ekranı, ideal ölçüsüyle kullanıcılarına avantajlar sunar.
 • RTK8762C gibi çeşitli yonga setlerine sahip olan ürünler, kullanıcı deneyimini artıracak biçimde özel olarak tasarlanır. Basit arayüzü sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Donanımı sayesinde akıcı bir kullanım sunan Reeder akıllı bileklik modelleri, giyilebilir teknoloji ürünleri arasında dikkatleri üzerinde toplar. Uygun fiyata ortalamanın üzerinde bir akıllı bileklik sahibi olmak istiyorsanız Turkcell Pasaj’ı inceleyebilir, Reeder akıllı bileklik fiyat opsiyonları içinde size hitap edeni kolaylıkla bulabilirsiniz.

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Reeder Akıllı Bileklik Fonksiyonları

Reeder akıllı bileklik modelleri, donanım desteği sayesinde bazı fonksiyonlar kazanır. Günlük hayatınızı daha iyi bir şekilde yönetmenize yardımcı olan ürünler, pratikliğiyle pek çok kişinin beğenisini kazanır. Bununla beraber aktivite desteği de sunan ürünler, sporu günlük hayatının bir parçası haline getiren kişilerce de kullanılır. Farklı ihtiyaçlara adapte olacak biçimde yapılandırılan ürünlerle çoğu gereksiniminizi karşılayabilirsiniz. Aşağıdaki listeyi inceleyerek ürünlerin sunduğu fonksiyonlar hakkında daha yakından bilgi edinebilirsiniz.

 • Telefonlarınızla Bluetooth üzerinden bağladığınızda Reeder akıllı bileklikler bazı fonksiyonlar kazanır. Telefonunuza gelen SMS ya da arama bildirimlerini akıllı telefonunuzun ekranı üzerinden takip edebilirsiniz. Böylece telefonunuzu ortaya çıkarmadan çeşitli bilgileri akıllı bilekliğiniz sayesinde öğrenebilirsiniz.
 • Kalori takibi yapılmasını mümkün hale getiren Reeder akıllı bileklik modelleri, günlük hareketleriniz doğrultusunda yaktığınız kalori miktarını görmenize olanak tanır. Özel olarak ulaşmak istediğiniz bir hedef varsa bu özellik sayesinde kalori hedeflerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • “Uyku Monitörü”, uyku kalitenizi ölçmenizi sağlayan bir özelliktir. Nabzınızı ölçerek derin uykuya daldığınız zamanları belirleyerek uyku kaliteniz hakkında bir fikir edinmenize olanak tanır. Uykunuzu düzene sokmak istiyorsanız “Uyku Monitörü” fonksiyonunun sunduğu verilerden yararlanabilirsiniz.
 • “Mesafe Ölçer”, gün içinde attığınız adım sayısını otomatik olarak ölçer. Ayrıca adım sayısına göre ortalama yakılan kaloriyi de gösterir.
 • Birden fazla egzersizi destekleyecek biçimde tasarlanan ürünler, farklı spor dallarının hareketlerini doğru bir şekilde analiz eder. Bisiklete binme, koşu, yürüyüş ya da ip atlama gibi farklı egzersizleri desteklemesi sayesinde kullanıcılarına seçenekler sunar. Yapacağınız aktiviteyi seçtikten sonra egzersiz yapmaya başlayabilir, etkinliğinizi rahatlıkla ölçebilirsiniz.
 • Reeder bileklik modellerinin sunduğu veriler üzerinden verimlilik seviyenizi de tespit edebilirsiniz. Geçmiş ile günümüzü kıyaslayarak gelişiminizi gözlemleyebilirsiniz.
 • Reeder akıllı bileklik modelleri, gün boyunca kalp atışınızı ölçer. Böylece kendinizi kötü hissettiğinizde kalp atış hızınızı ölçerek bir referans elde edebilirsiniz. Kalp atış hızınızı ölçmek için bilekliği uygun pozisyonda tutmanız gerekir.

Fonksiyonelliğiyle öne çıkan Reeder akıllı bileklik modelleri, giyilebilir teknolojiler içinde kalitesiyle öne çıkar. Sade tasarımı sayesinde her türlü işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Farklı kullanıcı beklentilerini karşılayacak biçimde donatılan Reeder akıllı bileklik modelleri, herkesin aradığını kolaylıkla bulmasına olanak tanır. Turkcell Pasaj’daki Reeder akıllı bileklik fiyat seçeneklerini inceleyerek istediğiniz nitelikleri karşılayanı kısa sürede bulabilir, günlük hayatınıza teknolojik dokunuşlarda bulunmaya başlayabilirsiniz.

Beğenilen Reeder Akıllı Bileklik Yorumları

Reeder akıllı bileklikler donanımla desteklenen fonksiyonelliği sayesinde kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Profesyonel sporculardan yeni egzersiz yapmaya başlayan kişilere kadar herkese hitap eder. Bununla beraber telefon entegrasyonu sayesinde bazı işlemleri cihazınıza dokunmadan gerçekleştirmenize olanak tanır. Bütün bu özellikler sayesinde Reeder akıllı bileklik yorumları ve değerlendirmelerinden olumlu geri bildirimler almayı başarır. İdeal ölçülere sahip olan ekranları, Reeder akıllı bileklik modellerinin bilekte hantal bir yapıya bürünmesinin önüne geçer. Bu sayede Reeder akıllı bileklikler günün her anını kaydetmek isteyen kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği ürünler haline gelir. “Hareketsizlik Uyarısı” fonksiyonu, günlük hayatını daha aktif bir şekilde yaşamak isteyen kişilerin beğenisini kazanır. Gün içinde attığınız adımları takip ederek çok fazla hareketsiz kaldığınız durumlarda sizi uyaran ürünler, günlük hayatınızı hareketlendirir. Yürüyüş gibi hafif aktivitelerden koşu gibi kardiyo odaklı egzersizlere kadar farklı aktiviteleri yapmanız konusunda sizi teşvik eder. Günlük hayatını daha hareketli bir şekilde yaşamak isteyenler Reeder akıllı bileklikler​in sunduğu özelliklerden memnun kalır. Turkcell Pasaj’daki Reeder akıllı bileklik modelleri arasında istediğiniz özellikleri karşılayanı vakit kaybetmeden bulabilir, günlük hayatınızı daha aktif bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Uygun Reeder Akıllı Bileklik Fiyatları Turkcell Pasaj’da

Reeder akıllı bileklikler uygun fiyat noktasında standartların üzerinde özellikler sunmayı başarır. Fonksiyonel olmalarının yanı sıra şık görünümleriyle de birçok kişinin beğenisini kazanır. Sahip olduğu özellikler sayesinde bir akıllı bileklikten beklenen çoğu fonksiyonu sunar. Bütçe dostu bir akıllı bileklik arayışı içindeyseniz Reeder’ın giyilebilir teknoloji ürünleri arasında sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Zarif detaylarla süslenen işlevsel ürünleriyle öne çıkan Reeder, Turkcell Pasaj fırsatları sayesinde herkes tarafından ulaşılabilir hale gelir. Reeder bileklik çeşitlerini Turkcell Pasaj’da inceleyerek hayalinizdeki aksesuara kısa sürede erişebilir, bütçe dostu alternatiflerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Reeder Akıllı Bileklik Modelleri Hangi Telefonları Destekler?

Reeder akıllı bileklikler hem iOS hem de Android işletim sistemini destekleyecek biçimde yapılandırılır.

Reeder Akıllı Bileklikler Suya Karşı Dayanıklı Mıdır?

Suya karşı dayanıklılık, Reeder akıllı bileklik modellerinin sunduğu özellikler arasında bulunur. Böylece elinizi yıkarken bilekliğinizi çıkarmanıza gerek kalmaz.

Reeder Akıllı Bileklik Modelleri Hangi Malzemeden Üretilir?

Reeder akıllı bileklik modellerinin gövdesi genellikle ABS ve plastik karışımından üretilir. Kordonu ise silikondandır. Ürünler, hafif ve yumuşak malzemeleri sayesinde bilekte hoş bir doku kazanır. Ayrıca kordonları değiştirilebilir yapıda olduğu için istediğiniz zaman farklı renkleri deneyebilirsiniz.

Daha Fazla