Sepet 0

TCL Akıllı Bileklikler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10210 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kullanışlı TCL Akıllı Bileklik Modelleri

TCL akıllı bileklik modelleri, daha önce hiç giyilebilir teknoloji ürünü kullanmamış olan kişiler için iyi bir seçenektir. Pratik kullanımıyla öne çıkan ürünler, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Bununla beraber her yaş grubu tarafından kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Aktivite takibi, sağlık verileri ya da akıllı telefon entegrasyonu gibi çeşitli özellikler sunmaları sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilir. Başarılı donanımı sayesinde ortalamanın üzerinde bir performans sunan TCL akıllı bileklikler, bütçesini zorlamadan kaliteli bir aksesuara sahip olmak isteyen kişilere hitap eder. Ayrıca şık detaylarla da süslenen TCL akıllı bileklikler, günlük hayat kullanımı için idealdir. Neredeyse normal bir bileklik inceliğinde olan ve bilekte zarif bir duruş sergileyen ürünler, her türlü kıyafetle de rahatlıkla kombinlenebilir. Günün her anı akıllı bileklik kullanmak istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki giyilebilir teknolojiler içinde aradığınız gibi olan aksesuarı kolaylıkla bulabilir, kişisel stilinize etkileyici dokunuşlarda bulunmaya başlayabilirsiniz.

Donanımıyla Öne Çıkan TCL Akıllı Bileklik Özellikleri

TCL akıllı bileklik modelleri sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarına birtakım avantajlar sunar. Donanım tarafında geliştirilen ürünler, çoğu kullanıcının beklentilerine yanıt vermeyi başarır. TCL akıllı bileklik özellikleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Genellikle RTOS işletim sistemine sahip olan TCL akıllı bileklik modelleri, görevler arasında hızlı geçişler yapılmasına olanak tanır. Kullanıcılarına akıcı bir deneyim sunan işletim sistemi, adımsayar arka planda çalışırken ekran üzerinde çeşitli işlemler yapmanıza olanak tanır.
 • Quintic QN9020 gibi yonga setleri de TCL akıllı bileklik modellerinin işlevselliğini artırır. 32 KB RAM ve 128 MB dahili depolama alanıyla desteklenen yonga setleri, verimli sonuçlar elde edilmesini mümkün hale getirir.
 • TCL bileklik çeşitleri batarya kapasiteleri ve pil ömrüyle de kullanıcılarına avantajlar sunar. 45 mAh ya da 50 mAh gibi çeşitli kapasitelere sahip olan bataryalar, ortalama düzeyde kullanılırsa 5 gün dayanabilir. Az kullanımda ise 30 günlük bir pil ömrü sağlayabilir. Ayrıca TCL bileklik modelleri genellikle 90 dakika içinde tamamen şarj olabilir.
 • Alcatel Moveband MB20G akıllı bileklik modeli, bütün ürünlerde olduğu gibi dokunmatik bir ekran içerir. 14 gram ağırlığında olduğu için gün içinde sürekli olarak aksesuar takmak isteyen kişilere hitap eder. 9.7 mm kalınlığı ise ince bir akıllı saat isteyen kişiler için idealdir.
 • Çoğunlukla OLED paneller kullanılan TCL akıllı saatler, ideal parlaklık seviyeleri sayesinde ekran üzerindeki bütün bilgilere kolaylıkla ulaşılmasına olanak tanır. 0.69 inç ölçülerinde olan ekranlar, akıllı bilekliklerin zarif bir görünüm kazanmasını sağlar.
 • Bluetooth bağlantısı, TCL akıllı bileklik modellerini daha işlevsel bir şekilde kullanmanızı mümkün kılar. Akıllı telefonlarla hızlı bir şekilde senkronizasyon işlemini gerçekleştirerek cihazlarınızın entegrasyonunu sağlar.

TCL akıllı bileklik modellerine Turkcell Pasaj üzerinden ulaşabilir, ürünlerin özelliklerini daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

İşlevsel TCL Akıllı Bileklik Fonksiyonları

İçerdiği donanım, TCL akıllı bileklik modellerine bazı fonksiyonlar kazandırır. Farklı ihtiyaçlara yanıt verecek biçimde yapılandırılan modeller, egzersizden sağlık uygulamalarına kadar pek çok veriye ulaşmanızı kolaylaştırır. TCL bileklik modellerinin fonksiyonları şu şekilde özetlenebilir:

 • Genellikle akıllı bilekliklerde olmayan bildirim ışığına sahip olan TCL bileklik modelleri, önemli bilgileri kaçırsanız bile ekranı uyandırmanıza gerek kalmadan size haber verir.
 • Bluetooth üzerinden TCL akıllı bileklik modellerini telefonlarınızla senkronize ettiğinizde bazı özellikler elde edersiniz. Örneğin gelen çağrı ve SMS bildirimlerini akıllı bilekliğinizin ekranından öğrenebilirsiniz. Bununla beraber ek olarak TCL akıllı bileklikler gelen e-postalar hakkında da bilgi sahibi olmanızı sağlar.
 • Kamera kumandasıyla donatılan TCL akıllı bileklik çeşitleri, akıllı telefonunuzu daha işlevsel bir biçimde kullanmanıza olanak tanır. Telefonunuzu istediğiniz şekilde konumlandırdıktan sonra deklanşöre basma işlemini ürünlerin ekranları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle grup fotoğrafları çeken kişiler, kamera kumandasının avantajlarından yararlanabilir.
 • Hatırlatıcılar da kurabileceğiniz bir fonksiyona sahip olan TCL akıllı bileklikler, günlük yaşantınızı daha iyi bir şekilde programlamanıza olanak tanır. Hatırlatıcılar sayesinde önemli işlerinizi unutma olasılığınız azalır.
 • Bazı TCL akıllı bileklik modelleri, titreşim aracılığıyla telefonunuzdaki uygulama bildirimlerini almanızı da sağlar. Böylece telefonunuzu ortaya çıkarmadan önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fonksiyonelliğiyle öne çıkan TCL akıllı bileklik modelleri, kullanıcılarının birçok işlemi gerçekleştirmesini sağlar. Turkcell Pasaj’dan TCL akıllı bileklik fiyat seçeneklerini inceleyerek siz de bu fonksiyonlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Sağlık Desteğiyle Beğenilen TCL Akıllı Bileklik Yorumları

İvmeölçer gibi sensörler, TCL akıllı bileklik modellerinin bazı verileri daha iyi bir şekilde elde edebilmelerine olanak tanır. İvmeölçer, uyku sırasındaki hareketlerinizi takip ederek uyku kalitenizi ölçmenize yardımcı olur. “Uyku Monitörü” ismi verilen özellik, daha düzenli bir hayat yaşamak isteyen kişilerin beğenisini kazanır. Monitör, uyuma sürenizi ve uykuya daldığınız zamanları tespit ederek size birtakım veriler sağlar. Kalori takibi ise günlük adım sayınızı göz önünde bulundurarak size tahmini olarak yaktığınız kaloriyi sunar. Kendinize günlük olarak belirlediğiniz bir hedef varsa “Kalori Takibi” sayesinde bu amaca daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bununla beraber “Hareketsizlik Uyarısı” da TCL akıllı bileklik modellerinin öne çıkan tarafları arasında bulunur. İçerdiği adımsayarlar sayesinde gün içinde ne kadar adım attığınızı ölçen ürünler, çok fazla hareket etmediğinizi algıladığında sizi bildirim yoluyla uyarır. Günlük hayatına hareket katmak isteyen kullanıcılar, “Hareketsizlik Uyarısı” özelliğinden memnun kalır. “Mesafe Ölçer” ise gün içinde kaç kilometrelik yol kat ettiğinizi pratik bir şekilde görmenize olanak tanır. Ayrıca TCL akıllı bileklikler, aktivitelerin geçmiş verilerini de hafızasında tuttuğu için egzersizlerinizin verimliliğini ölçmenizi mümkün hale getirir. Sağlık desteği ve aktivite takibini yapmayı kolaylaştıran TCL akıllı bileklikler, kullanıcılarının yorumlarından olumlu geri bildirimler almayı başarır. TCL akıllı bileklik fiyat seçeneklerini Turkcell Pasaj üzerinden inceleyebilir, sağlık verilerinize daha kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Uygun TCL Akıllı Bileklik Fiyatları Turkcell Pasaj’da

TCL akıllı bileklikler sahip olduğu fonksiyonları ve özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplar. Uygun fiyat seviyesinde birçok özellik içerdiği için kullanıcılarının beğenisini kazanır. Kaliteli bir giyilebilir teknoloji ürünü​ kullanmak istiyorsanız TCL akıllı bileklik modelleri içinde istediğiniz niteliklere sahip olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı özelliklerle geliştirilen ve egzersizlerinizi takip etmenizi kolaylaştıran ürünler, yeni spor yapmaya başlayan kişiler için de oldukça kullanışlıdır. Turkcell Pasaj’ın fırsatlarını yakından takip ederek TCL akıllı bileklik fiyat opsiyonları arasından size hitap edene kolaylıkla erişebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri sayesinde bütçenizi zorlamadan kaliteli aksesuarlara sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

TCL Akıllı Bileklik Modelleri Hangi İşletim Sistemlerini Destekler?

TCL akıllı bileklik modellerinin hangi işletim sistemini desteklediği modelden modele değişkenlik gösterir. Bazı ürünler sadece Android telefonlarla birlikte kullanılabilir. Bununla beraber diğerleri ise hem iOS hem de Android işletim sistemlerini destekleyecek biçimde üretilir. Ürünü satın almadan önce ayrıntılarını incelemeniz önerilir.

TCL Akılı Bileklikler Su Geçirir mi?

TCL akıllı bileklikler çoğunlukla suya karşı dayanıklı olacak biçimde tasarlanır. IPX7 sertifikalı ürünler, yarım saat boyunca 1 metre derinlikte su geçirmeden kalabilir. Böylece elinizi yıkarken bilekliğinizi çıkarmanıza gerek kalmaz.

TCL Akıllı Bileklik Modellerinin Kordonları Nasıldır?

TCL akıllı bileklik çeşitlerinin kordonları farklı malzemelerden üretilebilir. Ürünleri incelediğinizde silikon ya da deri gibi farklı materyaller olduğunu görebilirsiniz. Deri de silikon da bilekte hoş bir his bırakmasıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır.

Daha Fazla