Sepet 0

Honor Akıllı Bileklikler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Temizle

Kullanışlı Honor Akıllı Bileklik Modelleri

Honor akıllı bileklik modelleri, yeni antrenman yapmaya başlayanlardan profesyonel sporculara kadar herkesin kullanabileceği aksesuarlar arasında bulunur. Şık detaylarla süslenen ve içerdiği özellikler sayesinde günlük hayatın takibini kolaylaştıran ürünler, birçok kişinin ilgisini çeker. Her ne kadar aktivite desteği ürünlerin odak noktasında olsa da ek fonksiyonlarıyla kullanıcılarının günlük hayatını pratik hale getirir. Akıllı saatlere bir alternatif olarak tasarlanan Honor bileklik çeşitleri, basit kullanımı ve şık dizaynıyla herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Spor aktivitelerinizi düzenlemenize imkan tanıyan ve sunduğu veriler sayesinde verimliliğinizi ölçmenize yardımcı olan ürünler, dayanıklı olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Turkcell Pasaj’daki Honor akıllı bileklik fiyat seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilir, günlük yaşantınıza hareket katmaya başlayabilirsiniz.

Donanım Detaylarıyla Honor Akıllı Bileklik Özellikleri

Honor akıllı bileklikler güçlendirilmiş donanımı sayesinde kullanıcılarının birçok işlemi gerçekleştirmesine olanak tanır. Honor akıllı bileklik özellikleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

  • Honor Band 6 modeli, AMOLED dokunmatik ekranı ve kavisli tasarımıyla öne çıkar. 18 gram ağırlığında olması sayesinde bütün gün takılsa bile kullanıcılarını rahatsız etmez. 11.46 mm kalınlığında olan ürün, ince bir akıllı bileklik kullanmak isteyenlere hitap eder. Modelin yan tarafında bulunan kırmızı çizgili tuş, daha çarpıcı bir görünüm kazanmasını sağlar.
  • Honor Band 5 de aynı şekilde AMOLED dokunmatik kavisli bir ekrana sahiptir. 22.7 gram ağırlığındaki model, 11.5 mm inceliğindedir. 240x120 piksel çözünürlüğündeki ekranı, detayları başarılı bir şekilde yansıtır. Renkleri iyi bir şekilde üreten model, kullanıcılarına ortalamanın üzerinde bir deneyim sunar.
  • Honor akıllı bileklikler ekran boyutları söz konusu olduğunda kullanıcılarına birçok alternatif sunar. 0.5 inç ölçülerinde olanlar, küçük bir akıllı saat kullanmak isteyenlere hitap eder. Büyük ekranı tercih eden kişiler ise 1.06 inç ya da 1.47 inç ölçülerindeki modellerden birini satın alabilir.
  • Ürünlerin ekran tasarımları da birbirinden farklılık gösterir. Genellikle dikdörtgen şeklinde üretilse de bazı Honor akıllı bileklik modellerinde yuvarlak ekran da kullanılır. Böylece saat görünümü kazanarak kullanıcılarının farklı beklentilerine de yanıt vermeyi başarır.
  • Batarya kapasitesi, Honor akıllı bileklik modellerinin öne çıkan tarafları arasında bulunur. 100 mAh ya da 180 mAh gücündeki bataryalar, ürünleri günlük hayatta rahat bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Ortalama kullanımda 144 saat ya da 240 saat gibi bir pil ömrü sunması, ürünleri sıklıkla şarj etmenizi gereksiz hale getirir. Bununla beraber hızlı şarj desteğine sahip olan Honor akıllı bileklik modelleri, 10 dakika şarj edildiğinde 3 günlük bir kullanım sunar.

Donanım tarafında akıllı bileklikten beklenebilecek çoğu özelliği barındıran modeller, kullanıcılarının beğenisini kazanır. Turkcell Pasaj’dan Honor akıllı bileklik fiyatları ve modellerini inceleyerek ürünler hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilir, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak modele anında ulaşabilirsiniz.

Fonksiyonelliğiyle Öne Çıkan Honor Akıllı Bileklik Modelleri

Honor akıllı bileklikler​ ivmeölçer, jiroskop ya da kalp atış hızı sensörü içerdiği için kullanıcılarına bazı fonksiyonlar sunar. Günlük hayatı kolaylaştıran ve bazı işlemleri daha rahat bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanıyan ürünler, her türlü kullanım amacına adapte olabilir. Ürünlerin fonksiyonları şu şekilde özetlenebilir:

  • Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonlarınızla senkronize edebileceğiniz Honor akıllı bileklik modelleri, cihazlarınızı daha verimli bir biçimde kullanmanızı mümkün hale getirir. Telefonunuza gelen çağrıları ya da SMS’leri akıllı bilekliğin ekranından görebilir, telefonunuzu açmadan önemli bilgilere bileklik sayesinde ulaşabilirsiniz. Bununla beraber bazı Honor akıllı bileklik modellerinde telefonunuza gelen bütün bildirimleri de görüntüleyebilirsiniz.
  • Kamera kumandası içeren modeller, telefonlarınızı daha işlevsel bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Örneğin, grup fotoğrafları çekeceğiniz zaman telefonunuzu istediğiniz şekilde ayarlayabilir, bileklikten deklanşöre tıklayarak anı istediğiniz gibi ölümsüzleştirebilirsiniz.
  • Alarm kurma özelliğine sahip olan modeller, günlük programınızı daha iyi bir şekilde düzenlemenize olanak tanır. Ayrıca titreşim özelliğiyle sizi uyararak önemli yerlere geç kalma olasılığınızı azaltır.
  • Telefonunuzu sıklıkla kaybediyorsanız Honor akıllı bileklik modellerinin sunduğu Telefonumu Bul fonksiyonunu beğenebilirsiniz. Akıllı bileklikten telefonunuza bir sinyal göndererek ses çıkarmasını sağlayabilir, kısa süre içinde cihazınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Honor akıllı bileklik özellikleri ile günlük hayatınızı kolaylaştırabilir, birçok işlemi akıllı bileklik üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Pasaj’daki Honor bileklik fiyat seçeneklerini inceleyerek hayatınıza pratiklik katabilirsiniz.

Beğenilen Sağlık Özellikleriyle Honor Akıllı Bileklik Yorumları

Honor akıllı bileklik modelleri, günlük hayatı kolaylaştıran fonksiyonlarının yanı sıra spor yapan kişilerin de yararlanabileceği birçok özellik içerir. Böylece kullanıcı değerlendirmelerinden iyi puanlar alan ürünler, memnuniyet seviyesini yüksek noktalarda tutmayı başarır. Ayrıca Huawei TruSeen ya da SpO2 monitörü sayesinde bazı sağlık verilerinize de erişiminizi kolaylaştır. Huawei TruSeen sayesinde sürekli olarak gün içindeki kalp atışlarınızı izleyebilirsiniz. Böylece bir düzensizlik olduğunda daha kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. SpO2 monitörü ise kandaki oksijen seviyesinin ne miktarda olduğunun görülmesini sağlar. Uyku monitörü de içeren modeller, uykuda kalitenizi ölçmenize olanak tanır. Bütün bunların yanı sıra Honor akıllı bileklikler aktivite destekleriyle de öne çıkar. Aktif bir yaşam tarzını benimseyen ve sporu günlük hayatının bir parçası haline getiren kişiler bu özelliklerden memnun kalır. Bisiklet, koşu, kürek çekme, nefes egzersizleri, yürüyüş, fitness ya da yüzme gibi çeşitli aktiviteleri destekleyen ürünler, antrenmanlarınızı daha iyi bir şekilde gözlemlemenize olanak tanır. Antrenman sırasındaki kalp atışınızı ya da yaktığınız kalori miktarını ölçerek istediğiniz hedeflere ulaşmanızı kolaylaştırabilir. Bununla beraber Honor akıllı bileklikler “Çoklu Spor Modu”yla da kullanıcılarına avantajlar sunar. Egzersiz programınızı birden fazla sporu yapacak şekilde düzenlediyseniz verileri ona göre düzenler. Böylece bir karışıklık olmadan doğru sonuçlar elde edilmesini sağlar. Geçmiş zamanın verileriyle günümüz değerlerini de kıyaslamanıza imkan tanıyan ürünler, gelişiminizi de takip etmenize yardımcı olur. Honor akıllı bileklikler sunduğu özelliklerle kullanıcılarının beğenisini kazanır. Yapılan yorumlarda ürünlerin kalitesi rahatlıkla görülebilir. Turkcell Pasaj’daki Honor akıllı bileklik çeşitlerini inceleyerek siz de ihtiyacınız olan fonksiyonlara kısa sürede erişebilirsiniz.

Uygun Honor Akıllı Bileklik Fiyatları Turkcell Pasaj’da

Honor akıllı bileklikler, içerdiği özellikler bakımından birbirinden ayrılır. Her model aynı egzersizleri destekleyebilir. Kamera kumandası gibi telefonunuzu özelleştirebileceğiniz fonksiyonlar da her akıllı bileklik modelinde yer almayabilir. Farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde çeşitlendirilen modeller, farklı kullanıcı tiplerine hita​​p eder. Sahip olduğu ürün çeşitliliği sayesinde de Honor akıllı bileklik fiyatları geniş bir aralıkta dağılır. Ürünleri incelediğinizde her bütçeye hitap eden seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın avantajlarla dolu dünyasını takip ederek Honor bileklik fiyat seçeneklerine bütçe dostu alternatiflerle erişebilir, farklı akıllı bileklikler arasından sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Honor Akıllı Bileklik Modelleri Hangi Telefonlarla Kullanılabilir?

Hem Android hem de iOS işletim sistemini desteklese de ürünlerdeki SMS görüntüleme ve bildirim gösterme gibi bazı fonksiyonlar sadece Android telefonlarla çalışır.

Honor Akıllı Bileklik Modellerinin Kordonları Nasıldır?

Honor akıllı bileklik modellerinin çoğunun kordonu değiştirilebilir şekilde tasarlanır. Çoğunlukla silikondan üretilen modeller, renk çeşitliliği sayesinde herkese hitap eder. Açık pembe, lacivert, siyah, gri ve pembe gibi renk seçenekleri arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Honor Akıllı Bileklikler Su Geçirir mi?

Honor akıllı bileklikler su geçirmeyecek biçimde özel olarak tasarlanır. 5 ATM düzeyinde su geçirmeme özelliğine sahip olan ürünler, 50 metreye kadar su karşısında dayanıklı kalabilir.

Daha Fazla