Sepet 0

Huawei Akıllı Bileklikler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Temizle

Detaylarıyla Dikkat Çeken Huawei Akıllı Bileklik Modelleri

Huawei, tasarladığı her yeni üründe teknoloji dünyasının ilgisini çekmeyi başarır. Huawei akıllı bileklik çeşitleri de markanın öne çıkan ürün gamı arasında yer alır. Şık detayları ve güçlendirilmiş teknik özellikleriyle akıllı bileklik arayışında olan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Her gün giyilebilecek kadar kompakt bir giyilebilir teknoloji ürünü istiyorsanız Huawei akıllı bileklik modelleri göz atmanız gereken pek çok alternatif içerir. Uzun süre dayanan şarjı, şık detayları, bilekte zarif duruşu ve ek özellikleriyle öne çıkan ürünler, hem yurt içi hem de yurt dışında sayısız kişi tarafından tercih edilir. Turkcell Pasaj’daki Huawei akıllı bileklik fiyat seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olana erişebilir, hayalinizdeki aksesuara vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Gücüyle Öne Çıkan Huawei Akıllı Bileklik Özellikleri

Huawei akıllı bileklik özellikleri ile kullanıcılarının çoğu beklentisini karşılar. Aktif bir yaşam tarzını benimseyen kişiler için özel olarak tasarlanan modeller, fonksiyonelliğiyle günlük hayata pratiklik kazandırır. Huawei akıllı bileklik özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Huawei Band 7 modeli, markanın akıllı bileklikleri içinde dikkatleri üzerinde toplar. 1.47 inç boyutundaki ekranı AMOLED teknolojisiyle üretildiği için renkleri başarılı bir şekilde yansıtır. Bununla beraber Always-on özelliğine sahip olduğu için günlük hayatta normal bir saat görünümü de kazanır. “Sürekli Açık” özelliği aktif olduğunda güç tüketimini optimize ettiği için uzun süreli bir pil ömrü de sağlamayı başarır.
 • Ürünler yoğun kullanımda 40 saat ya da 240 saat gibi farklı pil ömürleri sağlar. Bununla beraber az kullanımda batarya ömürleri 14 gün ile 21 gün arasında değişkenlik gösterir.
 • Bazı Huawei akıllı bileklik modelleri hızlı şarj desteği sayesinde kullanan kişilerin günlük yaşantısını pratik hale getirir. 5 dakika şarj edildiğinde 2 günlük kullanım sunan ürünler, acil olarak dışarı çıkmanız gerektiğinde fonksiyonellik kazanır.
 • Huawei Band 4 Pro 0.95 inç boyutundaki ekranıyla daha küçük bir akıllı bileklik isteyen kişilere hitap eder. Multi Touch teknolojisine sahip olan ekran, aynı anda farklı işlemleri zorlanmadan gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. 2.5D kavisli ekran, dayanıklı ve şık duruşuyla da dikkatleri üzerinde toplar.
 • Bazı Huawei bileklik çeşitleri GPS içermesiyle öne çıkar. GPS desteği sayesinde gerekli durumlarda navigasyon olarak kullanılabilir.
 • Huawei bileklikler hafif yapılarıyla kullanıcılarına bazı avantajlar sunar. 6 gram, 16 gram ya da 17 gram ağırlığında olan modeller, bilekte yokmuş gibi hissettirir. Günün her anı takmak için bir bileklik arıyorsanız Huawei bileklik modelleri size hitap edebilir.
 • Bluetooth desteğine sahip olan ürünleri telefonlarınızla rahatlıkla senkronize edebilirsiniz. Bluetooth 4.2 ya da 5.0 içeren modeller, yüksek bağlantı güçleri sayesinde cihazlarla hızlı bir şekilde senkronize olur.
 • Ürünlerin genellikle Bluetooth mesafesi 10 metredir. Böylece telefonunuz uzakta olsa bile akıllı bilekliğinizi cihazınıza bağlı bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Ürünler telefonunuzu açmadan bazı işlemleri bileklik üzerinden gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Gelen çağrıyı reddetme gibi özellikler sunduğu için kullanıcılarının günlük hayatını pratikleştirir.
 • Huawei bileklikler aynı zamanda kamera kumandası olarak da kullanılabilir. Telefonunuzu istediğiniz yere sabitledikten sonra bileklik üzerinden deklanşöre basarak istediğiniz anı ölümsüzleştirebilirsiniz.
 • “Telefonumu Bul” özelliğine sahip olan ürünler, telefonunuzla eşleştirdiğinizde cihazınız yakınlardaysa ona bir sinyal göndererek çalmasını sağlar. Böylece telefonunuzu kolay bir şekilde bulmanızı mümkün hale getirir.
 • Müzik çalar kontrolü, özellikle spor yaparken şarkı dinlemekten hoşlanan kişilerin beğenisini kazanır. Telefonunuza dokunmadan müziği bileklik üzerinden değiştirebilir, egzersizi aksatmadan istediğiniz şarkının keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.
 • Huawei TruSleep 2.0 teknolojisine sahip olan ürünler, her tür uyku aşamasını doğru bir şekilde algılamasıyla öne çıkar. Gece boyunca sizi rahatsız etmeden kalp atış hızınızı ve nefesiniz alışverişlerinizi gerçek zamanlı olarak takip eder. Hafif ya da derin uyku oranlarınızı belirleyerek uyku kalitenizi ölçer.
 • Huawei TruSeen 4.0 içeren modeller ise kalp atışınızı doğru bir şekilde ölçer. Böylece gün içindeki kalp atışınızı sizin için değerlendirir.
 • Ürünler dokunmatik ekran içerdiği için herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Algılama hızı yüksek olan dokunmatik ekranlar ile istediğiniz işlemi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurulacak biçimde yapılandırılan modeller, farklı ihtiyaçlarınızı karşılamayı başarır. Günlük hayatınızı kolaylaştıracak bir ürün arıyorsanız Turkcell Pasaj’daki Huawei bileklik fiyat alternatiflerine göz atabilir, günlük hayatınıza teknolojik dokunuşlarda bulunmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcılardan Geçer Not Alan Huawei Akıllı Bileklik Yorumları

Teknik detayları ve fonksiyonelliğiyle öne çıkan ürünler, Huawei akıllı bileklik yorum ve incelemelerinden de olumlu geri dönüşler almayı başarır. Sunduğu veriler sayesinde kullanıcılarının kendilerini gözlemlemesine yardımcı olan ürünler, her geçen gün daha fazla kişinin ilgisini çekmeyi başarır. Kandaki oksijen seviyesini ölçme ya da stres seviyesi gösterimi, ürünlerin sağladığı fonksiyonel özellikler arasında bulunur. Ayrıca aktivite takibini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmesi sayesinde Huawei akıllı bileklikler​ kullanıcılarının beğenisini kazanır. Bisiklet, fitness, kürek çekme, eliptik bisiklet, koşu, nefes egzersizleri, yürüyüş ya da yüzme benzeri farklı sporları değerlendirebilecek biçimde tasarlanan ürünler, sporu günlük hayatının bir parçası yapan kişilere hitap eder. Çoklu spor moduna sahip olan Huawei bileklik modelleri, aynı anda birden fazla egzersizi karıştırarak yapıyorsanız da size uyum sağlayabilir. Örneğin, koşu ve yürüyüşü bir arada yapan kişilerin o anda hangisini yaptığını algılayarak verileri ona göre düzenler. Bu özelliği, aktif olarak spor yapan kişilerden geçer not almayı başarır. Bununla beraber hava durumu ya da kronometre gibi günlük hayatta ihtiyaç duyulabilecek fonksiyonlar da içerir. Sadece sporla sınırlı kalmaması, günlük hayatı kolaylaştıracak başka işlevlere de sahip olması ürünleri herkes için ideal hale getirir. Huawei akıllı bileklik fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız Turkcell Pasaj’a bakabilir, hayalinizdeki ürüne vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Huawei Akıllı Bileklik Fiyatları

Huawei, akıllı bileklikler söz konusu olduğunda sınıfının önemli markaları arasında yer alır. Kaliteyi şık dokunuşlarla harmanlaması sayesinde geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Bununla beraber performansı uygun fiyatlarla bir araya getirmesi sayesinde herkese hitap eder. Huawei bileklik fiyatları incelendiğinde birbirinden farklı seviyelerde pek çok model olduğu görülebilir. Kalori takibi gibi işlevsel özelliklere uygun Huawei bileklik fiyatları sayesinde avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Hareketsizlik uyarısı veren ürünler, aktif bir yaşam tarzı benimsemenize yardımcı olabilir. Huawei’nin modelleri sahip olduğu özellikler ile akıllı bileklik arayışında olan kişiler için iyi bir alternatif haline gelir. Turkcell Pasaj fırsatlarını inceleyerek Huawei akıllı bileklik fiyat seçeneklerine ulaşabilir, bütçenize hitap eden alternatife vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Huawei Akıllı Bileklik Modelleri Hangi İşletim Sistemleriyle Beraber Çalışır?

Huawei akıllı bileklik çeşitlerini kullanmak için Huawei markalı bir cep telefonuna sahip olmanız gerekmez. Hem Android hem de iOS işletim sistemini destekleyen ürün, her türlü cihazla başarılı bir şekilde çalışır.

Huawei Akıllı Bileklik Modelleri Suya Dayanıklı mıdır?

Huawei akıllı bileklikler 5 ATM suya dayanıklılık sunmasıyla öne çıkar. 50 metreye kadar su geçirmediği için tatile giderken bile güvenle kullanabilirsiniz.

Huawei Akıllı Bileklik Renkleri Nelerdir?

Huawei akıllı bileklikler hem kordon hem de gövde rengi konusunda sunduğu çeşitlilik sayesinde herkesin beğenisini kazanmayı başarır. Modelleri incelediğinizde siyah, yeşil, kırmızı, altın, turuncu, gri ya da açık pembe gibi birçok seçenek olduğunu görebilirsiniz.

Daha Fazla