Sepet 0

Amazfit Akıllı Bileklikler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10210 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Detaylarıyla Dikkat Çeken Amazfit Akıllı Bileklik Modelleri

Amazfit, premium ürünlerdeki bazı özellikleri içeren akıllı bileklikleriyle kullanıcıların ilgisini çeker. Sahip olduğu sensörler sayesinde birçok fonksiyon kazanan Amazfit akıllı bileklikler, kullanıcılarının beğenisini kazanır. Amazfit Band 5 akıllı bileklik modeli, şık detayları ve kullanışlı tasarımıyla markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alır. Amazfit bileklik modellerinin çoğu gibi kordonla beraber 24 gram ağırlığında olduğu için günlük hayatın her yerinde rahatlıkla kullanılabilir. Estetik detayları işlevsellikle harmanlayarak ortaya herkesin beğenisini kazanan modeller çıkaran Amazfit, akıllı bileklik kullanmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Turkcell Pasaj’daki Amazfit akıllı bileklik fiyat seçeneklerine göz atarak aradığınızı kısa sürede bulabilir, hayalinizdeki aksesuara vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Donanımıyla Öne Çıkan Amazfit Akıllı Bileklik Özellikleri

Amazfit akıllı bileklikler güçlü donanımı sayesinde kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Amazfit bileklik özellikleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • 1.1 inç gibi ideal ekran boyutuna sahip olan ürünler, AMOLED teknolojisiyle üretilir. Parmak izi bırakmaz Oleophobic kaplaması sayesinde ekran üzerindeki lekelere hassasiyeti olan kullanıcıların beğenisini kazanır. Ayrıca dokunmatik ekranlar kavisli bir yapıda olduğu için şık bir görünüm kazanır. 126x294 piksel çözünürlüğündeki ekranlar, renkleri iyi bir şekilde üreterek kullanıcılarına farklı bir deneyim sunar.
 • İvmeölçer, jiroskop ve kalp atış hızı sensörü içeren ürünler, kazandıkları fonksiyonlarla kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır.
 • Bluetooth desteği, Amazfit akıllı bileklik modellerinde varsayılan olarak bulunur. Yüksek bağlantı hızına sahip olan modeller, her türlü cihazla senkronizasyon işlemini kısa süre içinde gerçekleştirir.
 • Amazfit akıllı bileklikler batarya detaylarıyla da kullanıcılarının beğenisini kazanır. 125 mAh gibi kapasitelere sahip olan piller, günlük hayatta ideal bir kullanım süresi sağlar. Ortalama kullanımda batarya 15 gün ve az kullanımda 25 günlük pil ömrüne sahiptir. Bununla beraber Amazfit akıllı bileklikler genellikle 2 saatte tamamen dolar.

Teknik detaylarıyla kullanıcılarının beklentilerine yanıt vermeyi başaran Amazfit akıllı bileklikler, giyilebilir teknolojiler içinde dikkatleri üzerinde toplar. Turkcell Pasaj’daki Amazfit bileklik fiyat opsiyonlarına göz atarak sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.

Öne Çıkan Amazfit Akıllı Bileklik Fonksiyonları

Sahip olduğu donanım sayesinde Amazfit akıllı bileklikler bazı fonksiyonlar sunar. İçerdiği sensörler, ürünlerin daha işlevsel bir şekilde kullanılmasına olanak tanır. Ürünlerin fonksiyonlarına aşağıdaki liste üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • Telefonunuzla senkronizasyon işlemini tamamladığınızda Amazfit bileklikler cihazınıza gelen bildirimleri ekran üzerinden takip etmenize olanak tanır. Böylece telefonunuzu ortaya çıkarmadan önemli bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Bulunduğunuz bölgenin zaman diliminin yanı sıra ürünler dünya saatlerini de gösterir. Özellikle yurt dışıyla bağlantılı işlerle ilgileniyorsanız bu fonksiyondan yararlanabilirsiniz.
 • Kamera kumandası, Amazfit bileklik modellerinin öne çıkan özellikleri arasında yer alır. Telefonunuzu bağladıktan sonra bilekliklerin kamera kumandasını kullanarak dilediğiniz gibi çekim yapabilirsiniz. Özellikle grup fotoğrafları çekecekseniz telefonunuzu istediğiniz şekilde yerleştirdikten sonra bilekliğinizin ekranı üzerinden deklanşöre basabilirsiniz.
 • “Telefonumu Bul”, telefonunuzu sıklıkla kaybediyorsanız sevebileceğiniz fonksiyonlar arasında yer alır. Amazfit akıllı bilekliğin ekranına tıklayarak telefonunuza sinyal gönderebilir, sesi takip ederek cihazınızın konumunu rahatlıkla bulabilirsiniz.
 • Hatırlatıcılar, günlük hayatını daha düzenli bir şekilde yönetmek isteyen kişiler için idealdir. Amazfit akıllı bileklik modeliniz üzerinde hatırlatıcılar belirleyerek günlük yapacağınız işleri daha kolay bir şekilde takip edebilir, programlarınızı aksatmadan aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bulunduğunuz ile göre hava durumunu da görebileceğiniz ürünler, dışarı çıkarken ne giymeniz gerektiği hakkında size fikir verebilir. Hava durumuna bakarak günlük kombinlerinizi daha iyi bir şekilde belirleyebilirsiniz.
 • Titreşim desteğine sahip olan Amazfit akıllı bileklik modelleri, alarm kurduğunuzda bileğinize hafif bir titreşim gönderir. Böylece sabahları kalkmakta zorlanıyorsanız bu fonksiyon sayesinde güne daha hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.
 • Amazfit akıllı bileklikler “Müzik Çalar Kontrolü” sayesinde gün içinde müzik dinlemekten hoşlanan kişilere hitap eder. Telefonunuzdaki şarkıları akıllı bilekliğinizin ekranından kontrol edebilir, sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Amazfit akıllı bileklik modelleri sahip olduğu fonksiyonlar sayesinde kullanıcılarının çoğu gereksinimini karşılamayı başarır. Amazfit bileklik fiyat opsiyonlarını Turkcell Pasaj üzerinden inceleyebilir, bütün bu fonksiyonlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Beğenilen Yaşam Desteğiyle Amazfit Akıllı Bileklik Yorumları

Amazfit akıllı bileklikler, sağlık ve yaşam desteği sayesinde kullanıcılarının beğenisini kazanır. Amazfit akıllı bileklik yorumları incelendiğinde ürünlerin sunduğu fonksiyonellik rahatlıkla görülebilir. Aktivite takibini yapmayı kolaylaştıran ve günlük hareketlerinizi daha kolay bir şekilde gözlemlemenize yardımcı olan ürünler, aktif bir hayat tarzını benimseyen kişilerin beğenisini kazanır. “Hareketsizlik Uyarısı”, hayatına hareket katmak isteyen kişiler için idealdir. Günlük adım sayınızı ölçen Amazfit akıllı bileklikler, yeterli adım sayısına ulaşamadığınızda sizi uyarır. Daha fazla hareket etmenizi teşvik ederek size motivasyon sağlar. “Kadın Sağlığı Takipçisi”, menstrual döngülerini takip etmekte zorlanan kullanıcılar için idealdir. Aylık döngülerinizi başarılı bir şekilde tahmin ederek özel zamanlarınızı takip etmenize olanak tanır. Sp02 monitörü de içeren ürünler, kanınızda oksijen seviyesini daha rahat bir şekilde ölçmenizi sağlar. Ayrıca “Uyku Monitörü” de kullanıcıların beğenisini kazanan yaşam desteği özellikleri arasında bulunur. Uykusunu düzene sokmak ve daha kaliteli yaşam standartlarını ulaşmak isteyen kişiler, “Uyku Monitörü”nden iyi bir şekilde yararlanabilir. Bütün bunların yanı sıra Amazfit akıllı bileklikler​ aktivite ve spor desteğiyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Bisiklet, ip atlama, koşu, kürek çekme, nefes egzersizleri, yürüyüş, yoga ya da yüzme gibi farklı aktiviteleri destekler. Yapacağınız sporu akıllı bileklik üzerinde seçtikten sonra sizin için yakılan ortalama kalori miktarı gibi verileri toplar. Geçmiş verileri de hafızasında tuttuğu için ileride gelişiminizi somut datalar üzerinden gözlemlemenize imkan tanır. Ayrıca Amazfit akıllı bileklikler “Çoklu Spor Modu” içermesiyle de profesyonel olarak spor yapan kişilerin beğenisini kazanır. Egzersizlerinizde birden fazla aktiviteyi yapıyorsanız “Çoklu Spor Modu” sizin için idealdir. Yaşam desteğiyle kullanıcılarından olumlu yorumlar alan Amazfit bileklik modelleri, farklı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yapılandırılır. Turkcell Pasaj’daki Amazfit bileklik fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek gereksinimlerinize karşılık veren ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Amazfit Akıllı Bileklik Fiyatları

Amazfit akıllı bileklikler uygun fiyata işlevsel ürünler ortaya çıkarmasıyla bilinir. Yaşam desteğinden aktivite takibine, günlük hayat yönetiminden donanıma kadar her açıdan geliştirilmiş ürünleriyle dikkatleri üzerinde toplar. Bununla beraber Amazfit akıllı bileklikler şık tasarımıyla da kullanıcılarının beğenisini kazanır. Yuvarlatılmış kenarlara sahip olan dikdörtgen ekranlar, bilekliklere zarif bir hava katar. Ayrıca parlaklığı iyi bir şekilde ayarlanan ekranlar, ürünün kullanımını kolaylaştırırken görsel olarak da estetik bir duruş sergilemesini sağlar. Akıllı bileklikten beklenebilecek çoğu özelliği uygun fiyat seviyesinde bir araya getirmesi, Amazfit modellerini birçok kişi için tercih sebebi haline getirir. Ürünler hakkında daha ayrıntılı bir şek​ilde bilgi almak istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki modellere göz atmaya başlayabilirsiniz. Uygun Amazfit bileklik fiyatları arasından size hitap edeni bulabilir, kişisel stilinize etkileyici dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Amazfit Akıllı Bileklik Modelleri Hangi Telefonları Destekler?

Amazfit akıllı bileklik modelleri hem iOS hem de Android işletim sistemini destekleyecek şekilde üretilir. Bununla beraber genellikle Android 5.0 sonrası ve iOS 10 sonrasını destekler. Telefonunuzun versiyonuna baktıktan sonra ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Amazfit Akıllı Bileklikler Su Geçirir mi?

Amazfit akıllı bileklikler yüzme gibi aktiviteleri desteklediği için çoğunlukla su geçirmez bir yapıdadır. 5 ATM derecesinde olan ve 50 metreye kadar su geçirmeyen ürünleri her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Amazfit Akıllı Bileklikler Renk Seçenekleri Nelerdir?

Amazfit akıllı bileklik modellerinin gövdesi çoğunlukla siyah olsa da kordon renkleri çeşitlilik gösterir. Ürünleri incelediğinizde siyah, turuncu ya da yeşil gibi farklı kordon renkleri olduğunu görebilirsiniz.

Daha Fazla