Erufas Q6 Akıllı Sensörlü Takip Kamerası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MUHAMMET ALİ CABA-138613

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Akıllı Sensörlerle Yönlendirme

Kişisel özçekim kamerası akıllı sensörlerle yönlendirildiği için istediğiniz çekimi yapmanıza fırsat sunar. Kamerayı elinizde tutmadan da çekim yapmanın avantajlarını yaşarsınız.

Yüz Tanıma Avantajı

Yüz tanıma sistemi sayesinde en güzel fotoğraf karelerini yakalayabilirsiniz.

Takip Kabiliyeti

Kameradan uzaklaştığınızda sizi takip eder ve istediğiniz yere dönerek birkaç saniye içinde fotoğrafınızı çeker.

Pratik ve Kullanışlı

Takip kamerası pratik ve kullanışlı bir üründür. Özçekim yapmayı seviyorsanız bu kamerayla hem rahat edersiniz hem de başarılı sonuçlar alırsınız.

Hareket Algılama Teknolojisi

Hareket algılama teknolojisi gittiğiniz yönü belirleyerek o tarafa doğru döner. İnsan veya evcil hayvanların çekimini yapmak amacıyla kullanılabilen bir kameradır. Farklı alanlarda çekim yapabilmenizi sağlayan özelliklere sahip olarak tasarlanır.

İstediğiniz Kareyi Elde Etme Şansı

Fotoğraf çekmeyi ve istediğiniz kareleri oluşturmayı seviyorsanız takip kamerası ile en güzel anılarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Kameranızı ilk kez kullanmaya başladığınızda yüzünüzü tanıtmanız yeterli olur. Sonrasında bir daha tanıtma yapmanıza gerek kalmaz hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özçekim Yapmanın En Kolay Hali

Telefonun akıllı sensörüne yüz tanımlaması yapıldıktan sonra özçekimlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Uzun pil ömrüyle çekimlerinize ara vermeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

360 Derece Dönme İmkanı

Siz her türlü hareketi yaparken takip kamerası 360 derece dönme imkanıyla her anınızı kayıt altına alır. İş amaçlı toplantılardan çocuğunuzun oyun anlarına kadar birçok farklı alanda ve ortamda çekim yapma şansına sahip olursunuz.

Genel Özellikler

  • Akıllı Sensörlüdür.
  • Pil Ömrü: 6 Saat
  • Özçekim Amacıyla Kullanılır.
  • Yüz Tanıma ve Takip Edebilme İmkanı Sunar.
  • Çekim Açısı: 360 Derecedir.


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.