Sepet 0

Tuvalet Aksesuarları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5061 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Temizlik ve Konfor Bir Arada:Köpek Tuvaleti ve Aksesuarları

Köpek tuvaleti,evcil köpeklere edindirilen eğitimler arasında yer alır. Doğası gereği çevresel koşullara uyumlu olan köpekler,birçok ihtiyacını dışarıda gidermeye alışkındır. Bu nedenle ev ortamında yaşamaya başlayan köpeklerin tuvalet eğitimi almaları gerekir. Köpek tuvalet aksesuarları,köpeklerin çok daha kolay bir şekilde tuvalet eğitimi almalarına katkıda bulunur. Bu tür aksesuarlar ve temel ekipmanlar,köpeklerin yaşı ve cinsine göre farklı şekilde tasarlanır. Bu nedenle köpek tuvalet aksesuarlarında çeşitlilik son derece fazladır. Turkcell Pasaj,birçok işlevsel köpek tuvaleti çeşitlerine ev sahipliği yapar. İstediğiniz ürüne Pasaj avantajıyla sahip olabilir,patili dostunuza gerekli tuvalet eğitimini çok daha rahat bir şekilde verebilirsiniz.

Akıllı Köpek Tuvaletleri ile Sağlıklı ve Konforlu Yaşam

Akıllı köpek tuvaletleri,evcil hayvan ürünleriarasında yer alan çok özel ürünlerdir. Tasarımları birbirinden farklı olan akıllı köpek tuvaletlerinin temel amacı,köpeklerin tuvalet eğitimini almasıdır. Bu amaçla tasarlanmakla birlikte köpeklerin boyutları,cinsi ve yaşına göre farklılık gösterebilir.

Akıllı köpek tuvaletlerinin birçok dikkat çekici özelliği bulunur. Bahsi geçen özellikler genel olarak şu şekildedir:

 • Otomatik temizleme özelliği sayesinde tuvalet içinde yer alan atıklar düzenli olarak temizlenir. Böylelikle çok daha hijyenik bir kullanım elde edilebilir.
 • Kolay temizlenebilen malzemelerden yapıldığı için temiz ve hijyenik bir kullanım sunar.
 • Bazı akıllı köpek tuvaletlerinde özel filtreleme sistemi bulunur. Böylelikle istenmeyen kokular giderilir.

Her bir özelliği sayesinde yenilikçi ve fonksiyonel bir kullanım sunan akıllı köpek tuvaletleri,köpeklerinizin tuvalet eğitimini çok daha kolay bir şekilde almasını olanaklı hale getirebilir.

Köpek Eğitimi:Hijyen ve Pratiklik İle Sorunsuz Eğitim

Köpek tuvalet ürünlerinin kolay temizlenebilir malzemelerden üretilmesi son derece önemlidir. Çünkü bu tür ürünlerin temizliği düzenli aralıklarla yapılmalı ve köpeklerin sağlıklarını tehdit edecek birçok unsur ortadan kaldırılmalıdır. Hijyenik köpek tuvaletleri,birçok avantajı bünyesinde barındırır. Bu avantajlar ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Köpeğinizin sağlığını korumasına destek olur. Bakteri ve mikropların yayılması engellendiği için köpeğiniz çok daha sağlıklı bir şekilde yaşantısına devam edebilir.
 • Hijyenik malzemeler kullanılarak tasarlandıkları için düzenli aralıklarla temizlenmesi olanaklıdır.
 • Köpeğinizin tuvalet eğitimi almasına destek olduğundan,köpek eğitimi çok daha hızlı ve pratik bir şekilde verilebilir.
 • Bazı hijyenik köpek tuvaletleri çevre dostu bir kullanım sunar.
 • Köpeğin rahat ve konforlu bir şekilde tuvalet ihtiyacını karşılamasını sağlar.

Köpek tuvalete alıştırma ürünlerinin temiz ve hijyenik olması hem köpeğinizin tuvalet eğitimi hem de sağlıklı bir şekilde tuvalet ihtiyacını gidermesi açısından oldukça önemlidir.

Dışkı Toplama Poşetleri ile Çevre Dostu Yaklaşım

Köpek tuvalet eğitim seti arasında yer alan dışkı toplama poşetleri,köpeğinizin dışkısını oldukça pratik bir şekilde almanızı sağlayan ürünlerdir. Köpeğiniz tuvaletini yaptıktan sonra dışkının temizlenmemesi,etrafa istenmeyen kokuların yayılmasına neden olur. Bu durum,öte yandan hem sizin hem de köpeğinizin sağlığı açısından olumsuzdur.

Dışkı toplama poşetleri,ergonomik tasarımları sayesinde konforlu ve rahat bir şekilde kullanılır. Fonksiyonel bir tasarıma sahip olan dışkı poşetini ters bir şekilde geçirerek dışkıyı toplayabilir,ardından poşeti çöp kutusuna atabilirsiniz.

Dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan dışkı toplama poşetleri,kullanım sırasında herhangi bir soruna neden olmaz. Ayrıca dışkı toplama işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Tam Temizlik ve Koruma Sağlayan Köpek Külodu

Tuvalet eğitimi için kullanılan ürünlerden bir diğeri de köpek külodudur. Genellikle yavru köpek tuvaleti için tercih edilen bu tür ürünler,son derece yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Köpeğinize zarar vermeyen malzemeler kullanılarak tasarlanan köpek külotları,oldukça hafif bir tasarıma sahip olduğu için her yere kolaylıkla taşınabilir.

Köpeğinizin ev içinde ya da dışında tuvalet ihtiyacını köpek külotları ile giderebilirsiniz. Özellikle ev içinde hijyen standartlarını korumanıza yardımcı olan bu tür ürünler,aynı zamanda köpeğinizin tuvalet eğitimini çok daha konforlu bir şekilde almasına da destek olur. İşlevsel tasarıma sahip olan köpek külodu,aynı zamanda evinizdeki eşyaları korumanıza da olanak tanır.

Evinize Uygun Tasarımları ile Köpek Tuvaleti ve Aksesuarları

Köpek tuvalet kumu,köpek tuvalet kabı başta olmak üzere birçok aksesuar;köpek tuvalet eğitiminin sistematik bir şekilde verilmesini sağlar. Bu nedenle tuvalet aksesuarlarının her biri son derece işlevsel bir kullanım sunar. Genellikle yavru köpekler için tasarlanan çim görünümlü tuvaletler,ergonomik bir tasarıma sahiptir. Köpeğinizin rahat ve konforlu bir şekilde kullanabilmesi için uygun boyutlarda tasarlanır. Hafif bir tasarıma sahip olması sayesinde her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Köpeğinizin tuvalet eğitimine yardımcı olacak bir diğer ürün,çiş eğitim sıvısıdır. Son derece özel bir şekilde tasarlanan sıvıyı,köpeğinizin tuvaletini yapmasını istediğiniz alana doğru püskürtebilirsiniz. Böylelikle köpeğiniz,tuvaletini nerede yapması gerektiğini öğrenmeye başlar. Belirli bir süre bu eğitimin verilmesi,en sonunda köpeğin tuvalet eğitimi almasını mümkün hale getirir.

Dayanıklı ve su geçirmez malzemeler kullanılarak tasarlanan köpek çiş eğitim pedi,evin herhangi bir alanında kullanılabilir. Köpeğinize verdiğiniz eğitim sırasında evin temiz kalmasını sağlayabileceğiniz özelliklerle donatılan çiş eğitim pedinin her iki tarafı kullanılabilir. Kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlandığı için uzun süreli kullanımlara imkan tanır.

Köpek tuvalet kumları,köpeğinizin iç mekanda da tuvalet ihtiyacını karşılamasını sağlar. İdrarı ve kötü kokuyu emen bir yapıya sahip olan köpek tuvalet kumları,farklı malzemeler kullanılarak üretilebilir. Doğal lif,kil ve talaş;sıklıkla kullanılan malzemeler arasında yer alır.

Köpek Tuvaleti ve Aksesuarlarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Köpek tuvalet çimi,büyük köpek tuvaleti başta olmak üzere birçok farklı ürün,köpeğiniz için tuvalet eğitimi vermenizi kolaylaştırır. Fakat doğru ürünü alabilmek için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Bu özellikler genel olarak şu şekildedir:

 • Köpeğinizin cinsi,yaşı ve boyutuna göre uygun tuvalet eğitim ürünlerini alın.
 • Köpeğinize ne şekilde tuvalet eğitimi vermek istiyorsanız,ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünlere yönelim gösterin.
 • Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden tasarlanan ürünleri satın alın.
 • Tuvalet eğitim ürünlerinin kolay temizlenebilir bir özelliğe sahip olduğundan emin olun.

Belirtilen özelliklerin her biri,köpek tuvalet aksesuarlarında tam da ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın almanızı sağlar.Köpek mamalarıile köpeğinize ödül verebilir,köpeğinizin tuvalet eğitimini çok daha rahat bir şekilde almasını sağlayabilirsiniz.

Patili Dostunuz için En İyisi:Köpek Tuvaleti ve Aksesuarları Turkcell Pasaj’da!

Köpek tuvalet eğitim ürünleri,köpeğinizin ev ortamında yaşamaya alışmasını sağlayan aksesuar ve ekipmanlardır. Köpekler çoğunlukla tuvalet ihtiyacını dışarıda karşılar. Fakat köpeğinizin tuvaleti geldiğinde onu dışarı çıkaracak vaktiniz yoksa,tuvalet eğitimini vermeniz çok daha ideal olacaktır.

Köpeğinizin boyutu,yaşı ve cinsine göre özel olarak tasarlanan köpek tuvalet eğitim ürünleri;vereceğiniz eğitimi çok daha pratik bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Yenilikçi ve fonksiyonel tasarımları sayesinde efektif bir kullanım sunan köpek tuvalet eğitim ürünlerine Turkcell Pasaj avantajıyla sahip olabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ı ziyaret ederek köpek tuvaleti fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Köpek tasmalarıve köpek tuvalet eğitim ürünlerini sizlere sunan Pasaj,istediğiniz ürünlere çok özel ve güvenli ödeme yöntemleriyle ulaşmanıza katkıda bulunur.

Daha Fazla

​​