Sepet 0

Oto Koltukları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2874 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Bebeğinizin Güvenliği için Teknoloji ile Donatılmış Oto Koltukları

Bebek oto koltuğu, bebeklerin ve küçük çocukların araba yolculuklarında güvende olmalarını sağlayan özel bir otomobil koltuğudur. Bu koltuklar, çocukların vücut yapısına ve güvenliğine uygun şekilde tasarlanır. Genellikle bebeğin oturmasına yardımcı olan bir yastık ve bebeğin kemerle tutturulmasına yardımcı olan emniyet kemeri içerir. Ayrıca birçok çocuk oto koltuğu çarpışma sırasında çocuğu korumak için yan hava yastıkları ve darbe emici özelliklere sahiptir.

Çeşitli araba koltukları bebeğin rahat bir şekilde seyahat etmesini sağlamak için bazı modellerde koltuk ısıtma ve soğutma sistemleri gibi ekstralar sunar. Bebek oto koltukları, ebeveynlerin çocuklarının güvenliği ve konforu için önemli bir araçtır.

Oto Koltukları ile Bebeğinizin Seyahatlerini Güvenlik ve Konfor ile Tamamlayın

Bebek araç ve gereçleri söz konusu olduğunda en önemli materyallerden biri de oto koltuklarıdır. Bebeklerin boyutuna ve kilosuna özel olarak üretilen bu hayati gereçler, otomobil koltuklarının üzerine kolaylıkla sabitlenir. Bebeğin sarsılmamasını, keyifli vakit geçirmesini ve huzurlu biçimde uyuyabilmesini sağlayan bu koltuklar güvenlik ile konforu bir arada sunar. Ebeveynlerin içini ferah tutan ve bebeklere beşik rahatlığını aratmayacak bir konfor veren oto koltuklarla uzun seyahatlere kaygısızca çıkmak mümkündür.

İleri Teknoloji Rahatlık: Bebeklerin Konforu için Geliştirilen Oto Koltukları Keşfedin

Bebek arabaları, pusetler ve kangurular, bebeklerin kolayca taşınmalarını ve rahat edebilmelerini sağlayan gereçlerdir. Bebekler için özel olarak üretilen otomobil koltukları ise teknolojiyle konforu aynı anda sunar. Emniyet kemerli, yastıklı, güneşlikli, yükselticili, tenteli özellikler taşıyabilir. Pek çok bebek oto koltuğunda tutma kolu da yer alır. Çeşitli bebek araba koltukları pratik kullanımları ve ince tasarımlarıyla ebeveynleri külfetten kurtarır.

Kalite ve Dayanıklılık: Uzun Ömürlü Güvenlik Sunan Bebek Oto Koltukları

Kalite ve dayanıklılığı bir arada sunan 0-36 kg oto koltuğu modelleri, miniklerin rahat bir şekilde yolculuk yapmasını sağlar. Uzun veya kısa seyahatlerde içinizin ferah kalmasına yardımcı olur. Kolay kolay kırılmayan ya da bükülmeyen yapılarıyla bu koltuklar, en uzun ömürlü malzemelerden imal edilir. Bebek araç ve gereçleri arasında önemli bir yer tutan otomobil koltukları, uzun süreli kullanım olanağı vadeder.

Kolay Kullanım: Pratik Tasarımlarla Oto Koltuklarında Ebeveynler için Kolaylık

İstediğiniz yöne çevirebileceğiniz ve dilediğiniz gibi konumlandırabileceğiniz bu koltuklar, kolay kullanım olanağı sunar. Gerek taşıma gerek konumlandırma açısından zahmetsiz bir kullanım vadeden otomobil koltukları aynı zamanda kolay döndürme özelliği taşır. Genellikle 360, bazı modellerde ise 180 derece dönebilen söz konusu koltuklar emniyet kemeri barındırmalarıyla da güvenlik açısından iç rahatlatıcı bir deneyim sağlar.

Estetik Tasarımlara Sahip Bebek Oto Koltukları ile Şık ve Tarz Seyahatler

0-4 ve 4-12 yaş oto koltuğu modellerinde çizgi film karakterleri, canlı figürleri ve çocukların ilgisini çeken grafikler yer alır. 6 yaş oto koltuğunda yine çocukların ilgisini çekecek illüstrasyonlar bulunur. Söz konusu ürünlerde arı, geyik gibi hayvan figürlerinin yanı sıra denizci gibi motifler de yer alır. Bebek arabaları ve diğer gereçlerde olduğu gibi oto koltuklarında da güvenlik son derece önemlidir. Güvenliği sağlayan faktörlerden biri de bu açıdan araba koltuğunun tasarımı ve yapısıdır. Gerek güvenlik gerek görüntü açısından uygun bir araba koltuğu çocuğunuz için en iyi seçim olur.

Bebek Oto Koltuklarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bebek oto koltuklarının özellikleri ve avantajları, miniklerin seyahat konforu adına ekstra önem taşır. Portatif oto koltuğu modellerinin alt ve yan kısımlarına ek olarak tasarım anlayışı sonn derece mühimdir. Bu noktada aşağıdaki hususlara dikkat ederek bir oto koltuğu seçiminde bulunabilirsiniz:

Bir oto koltuğunun en önemli özelliği, bebeği araçtayken güven içinde tutabilmesidir. Bu açıdan oto koltuğunun güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmalısınız. Bebeğinizin güvenliğini sağlayan unsurlar arasında beş nokta emniyet kemeri, darbe emici malzemeler ve yan darbeye karşı koruma özellikleri bulunur.

Bebekler hızla büyür ve fiziksel olarak hacim kazanırlar. Bu bakımdan bebeğinizin kilosuna ve boyuna uygun bir oto koltuğu seçmenizde yarar vardır. 0-36 kg oto koltuğu seçenekleri sayesinde aradığınız gerecin kapasitesini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu noktada 15-36 kg oto koltuğu gibi daha spesifik bir aralığı da tercih edebilirsiniz. Oto koltuğu 9-36 kg arası da olabilir. Koltuğun rahatlığı ve koruma seviyesi, doğru boyutta bir koltuk seçimiyle sağlanır. Bebeğinizin kilosuna ve boyuna uygun olmayan bir koltuk kullanmak, onun güvenliği açısından risk oluşturabilir.

Bir bebek oto koltuğu aynı zamanda kolay kullanılabilir, ergonomik ve taşınabilir olmalıdır. Bu, koltuğu araç içinde kolayca yerleştirmeniz ve diğer araçlara taşımanız gerektiğinde işinize yarar. Hafif, taşınabilir koltuklar, günlük hayatta büyük bir kolaylık sağlar.

Gelişmiş Teknolojileri ile Öne Çıkan Oto Koltukları Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj, güvenlik ve konforun bir araya geldiği gelişmiş teknolojilerle donatılmış oto koltuklarıyla ailelerin bir numaralı tercihidir. Bebeklerin ve çocukların güvende seyahat etmelerini sağlayan bu yenilikçi oto koltukları, Turkcell Pasaj’da sizleri bekliyor.

Oto Koltuğu Kaç Aylıkken Kullanılır?

Bebeğinizi oto koltuğuyla taşırken, yeni doğan döneminden itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. 0-36 aylık bebek koltukları olduğu gibi aynı ürünün 12 yaşına kadar olan versiyonları da bulunur. Genellikle oto koltukları, bebeğin ağırlığına ve boyutuna göre tasarlandığı için üretici önerilerine dikkat etmek önemlidir.

Oto Koltuğu Nasıl Takılır?

Oto koltuğunu aracınıza takarken, üreticinin sağladığı kullanım kılavuzu ve talimatları dikkatle takip edip uygulamanız gerekmektedir. Genellikle koltuk, arabanın arka kısmına ya da arkadaki oturma bölümlerinin arasına takılır. Bu noktada koltuğun sabit olduğunu teyit etmeniz gerekir. Koltuğun sabit bir şekilde yerleştirildiğinden ve emniyet kemeri doğru şekilde kullanıldığından emin olmalısınız.

Oto Koltuğu Hangi Tarafa Takılır?

Oto koltuğunu, çocuğunuzun yaşına ve ağırlığına göre arabanın arka koltuklarına takmanız önerilir. Genellikle arabanın arkası, çocuğunuzun güvende ve daha az rüzgârın etkisi altında olduğu bir konum olduğu için koltuğun buraya sabitlenmesi mantıklı bir seçimdir.

Oto Koltuğumu Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Uygun Oto koltuğu fiyatlarına Turkcell Pasaj’dan ulaşabilirsiniz. Oto koltuğu gibi bebeğinizin güvenliğini tesis eden önemli bir ürünü satın alırken, güvenilir bir kaynaktan almanız kritik önem arz eder. Turkcell Pasaj, bu açıdan güvenebileceğiniz ve geniş bir yelpaze teşkil eden ürün seçenekleriyle ihtiyacınız olan araba koltuklarını beğeninize sunar.

Daha Fazla

​​