Sepet 0

Kedi

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5061 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Patili Dostlara Özel Kedi Ürünleri ile Mutlu Yaşamlar

Patili dostlarımızın keyifli ve mutlu bir yaşam sürmesi için evcil hayvan ürünlerine ihtiyaç duyulur. Bunlar arasında evlerin neşe kaynağı olan dostlarımız için kedi malzemeleri de vardır. Onların sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmesi için uygun ürünleri seçmek önem taşır. Kedi malzemeleri çeşitli ihtiyaçları karşılamak için geniş bir yelpazeye sahiptir. Özel olarak geliştirilen ürünler mamadan kuma,tırmanma tahtasından yatağakadar çeşitlilikte bulunur. Ürünler tek olarak veya kedi malzemeleri seti hâlinde satılır. Kediniz için en uygun olanını seçerek pek çok avantaj sağlayabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip malzemeler kedilerin yaşamını zenginleştirirken sahipleri için de kolaylık sağlar.

Sağlıklı Yaşamı Destekleyen Kedi Ürünleri ile Mutlu Dostlar

Kedilerin sağlıklı bir yaşam geçirmesini destekleyen pek çok farklı ürün bulunur. Tüketime yönelik ve çeşitli kedi bakım ürünleri uzun ve keyifli yaşamı destekleyicidir. Bu ürünler arasında temel ihtiyaç olan kedi mamalarıvardır. Mamalar,farklı kedilere uygun olarak çeşitli malzemelerle üretilir. Kedi mamaları temel olarak yetişkin ve yavru olarak kategorilere ayrılır. Çeşitler kedilerin ihtiyaç duyduğu besin içeriği miktarına göre üretilir. Aynı zamanda kısır kediler için kısırlaştırılmış mamalar da bulunur. Tavuklu,kuzu etli,somonlu,hindili,pirinçli ve jambonlu gibi çeşitli içerikler kediler için lezzetli seçenekler arasındadır. Mama çeşitleri arasından kedinizin ihtiyaçlarına ve yaş grubuna uygun seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Sağlığı destekleyen kedi malzemeleri arasında tüy topağı çıkarmaya yardımcı malt ve takviye edici tabletler de vardır. Kediler için c vitamini tablet idrar yolu enfeksiyonuna duyarlılığı azaltmaya yardımcıdır. Eklem rahatsızlıkları,alerji,solunum yolu rahatsızlığı gibi stres koşullarını da azaltır.

Kedilerin mutluluğunu desteklemek için yaş mama ve ödül mamaları mevcuttur. Yaş mamalar kedilerin çok sevdiği besinler arasındadır. Düzenli aralıklarla kedilere verildiğinde sağlığı destekler. Ödül mamaları ise genellikle stick formda bulunur. Kuzu eti,tavuk,vitamin ve taurin gibi içerikler kedileri eğitirken önemli bir rol oynar.

Diş fırçası ve diş macunugibi kedi ağız bakım ürünleri de sağlık bakımından önemlidir. Kedilerin düzenli olarak ağız bakımını yapmak,koku ve sararma gibi istenmeyen durumların önüne geçer.

Eğlence ve İlham:Teknolojiyle Dolu Kedi Ürünleri

Gelişmiş teknolojilerle tasarlanan kedi ürünleri pek çok açıdan fayda sağlar. Özel olarak tasarlanan malzemeler sizin için pratiklik sağlarken patili dostunuzun daha sağlıklı bir yaşam sürmesine destek olur. Teknolojiyle dolu kedi ürünlerinin arasında otomatik kedi tuvaleti ve tuvalet matı bulunur. Akıllı kedi tuvaleti,atıkları otomatik şekilde değiştirdiği için çok pratiktir. Dönebilen silindir hazne güvenli şekilde temizlik yapar. Aynı zamanda entegre mobil uygulamasıyla da yönetme kolaylığı sağlar. Akıllı kedi tuvalet matı ise kedi kumunu yapıştırmayan yapıya sahiptir. Mat sayesinde tuvalet temizliği çok pratik hâle gelir. Aynı zamanda çizilme ısırmalara karşı dayanıklıdır.

Teknolojik ürünler arasında akıllı mama kabı da bulunur. Bu tür mama kapları,patili dostunuz için uygun miktarı tespit eder. Üzerindeki hassas dijital tartı sayesinde kedinizin ihtiyaç duyacağı miktarı kolayca görebilirsiniz. Aynı zamanda antibakteriyel olmasıyla da sağlıklıdır. Teknolojik mama kabının ayarlanabilir kamera ve uzaktan kontrol özelliği bulunan modelleri de vardır. Geniş hacimli mama kaplarını otomatik olarak saatlere ayarlayabilirsiniz. Bu işlemi uzaktan cep telefonuyla yapmak da mümkündür. Evde olmasanız bile kedinizin mamasını kolayca verebilirsiniz. Kamera sayesinde evde olmadığınız zamanlarda kedinizi kolayca takip edebilirsiniz. Teknolojik kedi ürünleri patili dostunuzun bakımında size yardımcı olur.

Kumlardan Yataklara Uzanan Kedi Ürünleri ile Konforlu Yaşamı Destekleyin

Kedilerin konforlu yaşamını destekleyen kedi malzemeleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunlar arasında tuvalet ihtiyacı için kedi kumu bulunur. Kedi kumlarıpek çok farklı çeşidiyle size sunulur. İnce taneli,kalın taneli,topaklaşan,bentonit ve kristal gibi kum çeşitleri vardır. Her biri farklı özelliklerle avantaj sağlar. Kedi kumları lavanta,marsilya,pudralı ve aloe vera gibi çeşitli kokulara sahiptir. Kokusuz alternatifli kum çeşitleri de mevcuttur.

Kedilerin kendine ait bir yeri benimsemeleri ve uyumaları için yataklar da bulunur. Kedi yatağı çeşitleri cama asılan,ayaklı veya süngergibi alternatiflere sahiptir. Cama asılan yataklar özellikle dışarıyı izlemeyi seven kediler için kullanışlıdır. Kendiniz için uygun olduğu düşündüğünüz yatağı seçerek onun konforunu destekleyebilirsiniz.

Kedi Tasmaları ile Dostlarınıza Özel Tarzınızı Yaratın

Kedi güvenlik ürünleri arasında bulunan tasmalar hem kimlik hem gezdirme amaçlı kullanılır. Tasmalar boyun veya gövdeye uygun olarak tasarlanır. Boyun tasmaları kedilerin görünümü ve kimliği için kullanılır. İsim ve sahibinin bilgilerini içeren boyun tasmaları kaybolma gibi durumlar için avantajlıdır. Boyun tasmasına takılan uzatmalar sayesinde kedinizi konforlu şekilde gezdirebilirsiniz. Dışarıya çıkmak için göğüs tasmaları da kullanışlı seçenekler arasındadır. Vücuda göre ayarlanan göğüs tasmaları kedilerin daha konforlu olmasına yardımcı olur.

Kedi tasmaları pek çok farklı tasarım ve desene de sahiptir. Çıngıraklı,papyon ve bandanalı çeşitler zevkinizi ortaya çıkarmanıza yardımcıdır. Tasmaların materyalleri de deri,kumaş ve silikon gibi çeşitlilik gösterir Dayanıklı ve güvenli seçenekler sayesinde güvenli bir tercih yapmak mümkündür.

Pratik Bakım Aksesuarları ile Kedileriniz ile Yaşantınızı Kolaylaştırın

Kedi eşyaları arasında evcil dostunuzla yaşamınızı kolaylaştıracak bakım aksesuarları da bulunur. Kediler dönem dönem çok fazla tüy dökerler. Tüylerin çevreye dökülmesini en aza indirmek için düzenli olarak taramak gerekir. Kedi tarakları bu alanda önemli bir yardımcıdır. Taraklar sayesinde kedinizi tarayarak daha bakımlı olmasını destekleyebilirsiniz. Kedi temizlik ürünleri arasında yer alan kum kürekleri de kullanışlı aksesuarlar arasındadır. Kürekler sayesinde kumda atıkları kolayca temizleyebilirsiniz. Kedi ürünleri setleri içinde olan kum kürekleri pratik bir kullanım sağlar.

Kedi Ürünlerinden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kedi ürünleri geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Seçim yaparken patili dostunuzun güvenliğini,sağlığını ve mutluluğunu göz önünde bulundurmanız yararlıdır. En iyi seçimi yapmak için dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir:

  • Kedinin ihtiyaçları:Kedi malzemelerini seçerken yaş,sağlık durumu,tür ve aktiflik düzeyi önemlidir. Yetişkin ve yavru kedi ürünlerinden patili dostunuza uygun tercihleri yapabilirsiniz.


  • Malzeme kalitesi:Mama,yatak,oyuncak ve tasma gibi kedi ürünlerinin malzeme kalitesi önemlidir.


  • Ebat ve boyut:Tasma ve yatak gibi kedi malzemelerini çeşitlerini seçerken kedinizin boyut ve fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız.


  • Güvenlik:Patili dostunuzun güvenliğini korumak için belli standartlara dikkat etmek gerekir. Tasmanın açılma ve kapanma türü,oyuncakların boya ve kimyasal içermemesi güvenlik için önemlidir.


  • Temizlik ve bakım:Günlük yaşamda kedilerin sıkça kullandığı ürünlerin kolay temizlenebilmesi gerekir. Özellikle yatak ve kedi tuvaletleri için buna dikkat etmek önemlidir.

Kedi ürünlerinin fiyatı da birbirinden farklılık gösterir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerle doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Evcil Dostlarınıza Özel Kedi Ürünleri Turkcell Pasaj’da!

Patili dostunuzu keyifli ve kaliteli bir yaşam sürmesi için ihtiyaç duyabileceğiniz kedi malzemelerini Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Farklı kedi ürünü çeşitlerini detaylı olarak inceleyerek ideal bir seçim yapmak mümkündür. Petshop kedi ürünleri,Pasaj’da avantajlı ve cazip fiyatlarla sunulur. İndirim ve kampanyalardan yararlanarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun kedi malzemesi alışverişi yapabilirsiniz.

Daha Fazla

​​