Sepet 0

Beslenme Kapları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5061 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Evcil Dostlarınız için Sağlıklı ve Düzenli Beslenme:Otomatik Mama Kapları

Otomatik mama kabı,Wi-Fi teknolojisi sayesinde uzaktan kontrol edilebilen ve evcil hayvanların mama saatlerinin unutulmasını engelleyen ürünlerdir. Otomatik bir mekanizmaya ve çok özel bir teknolojiye sahip olan bu tür mama kapları,evcil hayvan sahipleri için son derece ideal ürünler arasında yer alır. Kedi ve köpekler için özel olarak tasarlanan mama kaplarının yanı sıra mama su kapları da bulunur. Evcil hayvanınızın düzenli bir şekilde beslenmesi için tasarlanan otomatik mama kabı ve su kabı ürünlerine Turkcell Pasaj üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Birbirinden yenilikçi ve teknolojik akıllı mama kabı ve otomatik mama kabı makinesi başta olmak üzere pek çok ürüne çok özel fiyatlarla sahip olabilir,ürünlere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sağlıklı Beslenme için Otomatik Çözüm:Pratik ve Programlanabilir Mama Kapları

Çok uzun süredir evcil hayvanların beslenmesi için klasik mama kapları kullanılmıştır. Bu tür mama kapları,evcil hayvan sahiplerinin kaba yemek koymasını zorunlu kılar. Fakat çeşitli nedenlerden dolayı dışarıda bulunmak ya da mama kabına yemek koymayı unutmak;evcil hayvanlar için son derece sıkıntılı bir durumdur. Otomatik mama kabı çeşitleri,bu tür sorunların üstesinden gelinebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Tasarımları farklılık gösteren otomatik mama kabı köpek ve kediler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu tür mama kaplarının en temel özelliği,haznede yer alan mamanın bakteriler ile temasının kesilmesini sağlamasıdır. Böylelikle hazne içinde bulunan mama,her zaman taze ve temiz kalır. Kediler için otomatik mama kabı,onların çok daha düzenli bir şekilde beslenmelerine katkı sağlar. Köpeklere özel tasarlanan otomatik mama su kabı,köpeklerin su ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olur.

Bunun yanı sıra akıllı otomatik mama kabı,ayarlanabilir programları bulunduğu için uzaktan bile mama kontrolünün yapılmasını sağlar. Gün içinde evcil hayvanınızın öğünlerini ayarlayabilirsiniz. Böylelikle mama koymayı unutsanız bile oluşturduğunuz programa göre belirlediğiniz saatlerde mama,hazneye otomatik bir şekilde konulur.

Hassas Kontrol ve Takip:Evcil Dostlarınızın Beslenmesini İzleyin

Akıllı mama ve su kabı,hassas kontrol ve takip sistemi sayesinde dostunuzun beslenmesini uzakta olsa bile izlemenizi sağlar. Onun hangi saatlerde ne kadar yemek yediğini görebilirsiniz. Bunun yanı sıra su kabı ile su tüketimini inceleyebilir,yeterli miktarda su tüketip tüketmediğini anlayabilirsiniz.

Kontrol ve takip,akıllı mama kapları için özel olarak geliştirilen uygulamalar üzerinden gerçekleştirilebilir. Bu uygulamalar aynı zamanda kamera açma,evcil hayvanınızı manuel besleme,beslenme saatlerini ayarlama gibi pek çok adımın atılmasını da sağlar. Otomatik mama kabı sayesinde evcil hayvanınız aç kalmaz. Aksine düzenli bir şekilde mama ve su tüketimini gerçekleştirir.

Akıllı Uygulama Entegrasyonu:Otomatik Mama Kapları ile Uzaktan Kontrol ve İzleme

Akıllı köpek mama kabı,kedi otomatik mama kabı;akıllı uygulama entegrasyonu ile mama kabının uzaktan kontrol edilmesini sağlar. Ürüne özel olarak geliştirilen uygulama,kullanıcısına birçok avantajlı seçeneği bir arada sunar. Uygulama üzerinden evcil hayvanınızın öğünlerini kolaylıkla belirlemeniz mümkün. Siz herhangi bir müdahalede bulunmadığınız zaman bile evcil hayvanınızın maması hazneye otomatik olarak eklenir. Bunun yanı sıra dostunuzun mamasını manuel bir şekilde ayarlamanız da olanaklıdır.

Otomatik mama kabında yer alan kamera,siz evde olmasanız bile evcil hayvanınızı izlemenizi mümkün hale getirir. Kameralı otomatik mama kabı olarak bilinen tasarımlar,fonksiyonel bir kullanım sunar. Kedi köpek mamalığında bulunan kamera,10 derecelik geniş bir açıya sahiptir. Yüksek çözünürlüklü kamera,evcil hayvanınızı izlemenizi,mamasını düzenli olarak yiyip yemediğini kontrol etmenizi olanaklı kılar.

Kapasite ve Malzeme Çeşitliliği:İhtiyaca Uygun Tasarımlar Sunan Otomatik Mama Kapları

Mama kaplarında kapasitenin geniş olması,mama kabına yüksek miktarda mama konmasını sağlar. Bu durum,özellikle evde olmadığınız zamanlarda son derece işlevsel bir hale bürünür. Çünkü evden çıkmadan önce mama kabına,kapasitesi kadar mama koyabilir,mama kabını uzaktan kontrol ederek siz evde olmadığınız zamanlarda dostunuzun düzenli olarak beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Fonksiyonel bir tasarıma sahip olan otomatik mama kabı,malzeme çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çeker. Farklı malzemelerden üretilen mama kabında dayanıklı ve kaliteli malzemelerin kullanılması gerekir. Bu tür malzemeler,ürünün uzun süreli kullanımına destek olur. Bunun yanı sıra kullanım sonrasında üründe deformasyonlar meydana gelmez.

Ayrıca otomatik mama kapları,ihtiyaçlara uygun olacak şekilde tasarlanır. Özellikle mama kabı haznesinin boyutu,su kabının bulunup bulunmaması;tasarım sırasında ön plana çıkan hususlar arasında yer alır. Bu nedenle otomatik mama kapları son derece geniş bir tasarım çeşitliliğine sahiptir. İhtiyaçları en iyi şekilde karşılayan mama kaplarının üretimi gerçekleştirilir.

Kolay Temizlik ve Bakım:Sunan Otomatik Mama Kapları ile Pratik Kullanım Keyfi

Otomatik mama kaplarının hijyenik bir kullanım sunması,evcil hayvanların sağlıklı beslenebilmesi açısından son derece önemlidir. Bu nedenle otomatik mama kaplarının kolay temizlenebilen malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Hijyenik ve sağlıklı bir kullanım sunan otomatik mama kaplarının özellikleri genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Otomatik mama kaplarında iç kısımlar,çıkarılabilir parçalardan meydana gelir. Böylelikle iç kısımda bulunan parçaları temizlemek kolay hale gelir.
  • Mama kapları,sızıntıyı önleyen bir tasarıma sahiptir. Böylelikle mama haznesi içerisinde yer alan mama taze kalır.
  • İç yüzeyinde antibakteriyel kaplamalar bulunmakta olup bu tür kaplamalar,bakteri ve mikropların çoğalmasını engelleyerek evcil hayvanların sağlığının olumsuz etkilenmesini engeller.
  • Paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanan mama kapları,korozyona uğramadığı için son derece güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Bu ve bunun gibi özelliklerin her biri,akıllı evcil hayvan ürünleriarasında yer alan mama kaplarının hijyenik bir kullanım sunmasına katkıda bulunur. Evcil hayvanların mama tüketimini çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayan otomatik mama ve su kabı çeşitleri,aynı zamanda evcil hayvanların düzenli beslenmelerine de olanak tanır.

Otomatik Mama Kaplarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Otomatik mama makinesi seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunur. Bunlar genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  • Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünler satın alınmalıdır. Çünkü bu tür ürünler hem konforlu hem de uzun süreli bir kullanım sunar.
  • Evcil hayvanların türüne göre özel olarak tasarlanan ürünler tercih edilmelidir. Kedi ürünleriarasında yer alan otomatik mama kaplarının yanı sıra köpekler için tasarlanan mama kapları,dostunuzun sağlıklı bir şekilde beslenmesine katkıda bulunur.
  • Uzaktan kullanıma imkan tanıyan tasarımlar tercih edilmelidir. Wi-fi teknolojisini destekleyen tasarımlar,evde olmasanız bile evcil hayvanınızı beslemenize katkıda bulunur.
  • Evden uzak kalındığında bile evcil hayvanların ne yaptığını öğrenmek isteyen evcil hayvan sahipleri,kameralı akıllı mama kabı ürünlerini satın almalıdır.

Otomatik mama kaplarını satın almadan belirtilen unsurlara dikkat etmeniz,evcil hayvanınıza uygun bir ürünü satın almanızı sağlayacaktır. Eğer evcil hayvanınızın siz yokken neler yaptığını bilmek istiyorsanız kameralı akıllı otomatik kedi/köpek mama kabı ürünlerini satın alabilirsiniz. Satın almadan önce otomatik mama kabı özellikleri hakkında bilgi edinmeniz faydalı olacaktır.

Patili Dostların Gelişimini Destekleyen Otomatik Mama Kapları Turkcell Pasaj’da!

Patili dostların gelişimlerine destek olan otomatik mama kapları,onların düzenli ve sağlıklı bir şekilde beslenmelerini sağlar. Bu nedenle mama kaplarında kalite her zaman ön planda tutulmalıdır. Kedi ve köpek ürünleriarasında yer alan kediler için otomatik mama kabı,kameralı akıllı otomatik kedi/köpek mama kabı ve daha pek çok mama kabı tasarımına Turkcell Pasaj üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Otomatik mama kabı fiyatları hakkında bilgi edinebilir,ürünleri çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

​​