Sepet 0

Çocuk Çantaları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2859 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Rengarenk, Eğlenceli ve Fonksiyonel Çocuk Çantaları

Turkcell Pasaj’da birbirinden farklı çocuk çantası modelleri bulunur. İlgi çekici tasarımlara sahip, uzun ömürlü, hijyenik kullanım imkânı sunan çantalarla çocuğunuzun ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Bu çantaların geniş iç hacimlerinden, fonksiyonel tasarımlarından ve güvenlik özelliklerinden yardım alabilirsiniz. Çocuğunuzunun gönlüne sizin aklınıza yatan çanta ile verimli kullanım deneyimi yaşarsınız.

Sevimli Tasarımlarla Dolu Çocuk Çantalarını Keşfedin

Çocuk çantası özelliklerinden ilki elbette yetişkinleri bile mest eden tasarımlarıdır. Turkcell Pasaj’da sevimli tasarımlara sahip çantalar bulmanız mümkündür. Özellikle peluş çanta modelleri oyuncağa benzeyen tasarımlarıyla dikkat çeker.

Örneğin tavşan şeklindeki pembe çanta dışarı sarkan kulaklarıyla son derece gerçekçidir. Sevimli tavşan suratı ve yıldızlı fermuar tasarımıyla eğlenceli bir görünüm sunar. Üstelik tavşan suratı nakış işleme olduğu için zamanla soyulmaz veya deforme olmaz. Bu çanta sayesinde çocuğunuz dışarı çıkarken mutlaka tavşan arkadaşını da yanına almak ister. Sırf onu taşıyabilmek için kreş gibi gitmek istemediği yerlere bile gönüllü katılımcı olur.

Peluş çanta tasarımlarının bir diğeri arıdır. Arı Vız Vız çanta, siyah ve sarı rengiyle göz alıcı ve enerjiktir. Çantadan dışarı sarkan kanatlar ve antenler, gerçek bir arı görünümü sağlar. Arının sevimli yüzü, çantanın büyük bölümünü kaplayarak arkadaş canlısı bir ifade sunar. Ayçiçeği şeklindeki fermuar tasarımı ise hikayeyi tamamlar. Çünkü Arı Vız Vız ayçiçeği tarlalarında dolaşarak bal toplamaktadır. Çantasından ilham alan çocuğunuz doğada daha fazla vakit geçirmek isteyebilir.

Küçük denizkızı da peluş çantalar arasında dikkat çeken bir seçenektir. Deniz kabuğu şeklindeki bu çanta, şık tasarımıyla göz alıcıdır. Lila ve beyazın mükemmel uyumundan yararlanırken sakin bir denizde yüzüyormuş hissi uyandırır. Üstündeki mor saçlı deniz kızı figürünün üç boyutlu tasarımı, ürünün gerçeklik hissini artırır.

Ergonomik Tasarımlar: Rahat Kullanım için İdeal Çocuk Çantaları

Çocuk sırt çantası için elbette en önemli unsur ergonomidir. Zira gelişim ve büyüme çağındaki çocukların iskelet yapısının desteklenmesi son derece önemlidir. Turkcell Pasaj’daki çantalar, çocukların sırtını destekler. Ayarlanabilir kayışlar sayesinde çocuğunuz için ideal boya getirilebilir. Böylece çocukların omuzlarına yük bindirmez. Gövdelerinin öne veya arkaya doğru eğim yapmasına neden olmaz. Dengeli yük dağılımı sunarak kürek kemiklerinin hizasının bozulmasına engel olur.

Ergonomik tasarımın bir diğer avantajı yumuşaklıktır. Pasaj’daki çantaların yumuşak yüzeyleri çocukların canını acıtmaz. Ciltlerini tahriş etmediği için kızarıklık, kaşıntı ve yanma hissine yol açmaz. Herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmaz. Sırt dolgulu seçenekler, bu konforu üst seviyeye taşır. Söz konusu dolgular yastık etkisi yaratarak hem yumuşak dokuyu artırır hem de çocuğunuzun çantanın ağırlığını daha az hissetmesini sağlar. Konforlu ve sağlıklı çanta taşıma deneyimi sunar.

Dayanıklı ve Kolay Temizlenebilir Çocuk Çantaları ile Uzun Ömürlü Kullanım

Küçük çocuk çantası modellerinin olmazsa olmaz özelliklerinden biri dayanıklılıktır. Çünkü minikler eşyalarını kullanırken yeterli özeni gösteremeyebilirler. Çantalarını yerde sürükleyebilir, arkadaşlarıyla savaşırken silah olarak kullanabilir veya sağa sola fırlatabilirler. Bu ihtimaller göz önüne alındığında çocuk çantalarının ekstra dayanıklı olması gerekir.

Pasaj’da bulabileceğiniz çantalar, aradığınız dayanıklı özelliklere sahiptir. Darbelere karşı direnç gösteren kumaşları aşınma, sökülme ve yırtılma gibi deformasyonlara uğramaz. Uzun süre güneş altında kaldığında bile renkleri solmaz. Böylece oyun parkı gibi açık alanlarda güvenle kullanılabilir. Bu çantaların fermuarları da dayanıklıdır. Sık ve sertçe açılıp kapatıldığında bile hızlı bozulma göstermezler. Takılıp sıkışarak çantanın kumaşına veya içindeki eşyaya zarar vermezler. Tüm bu özellikleriyle çantalar, uzun süreli kullanıma uygundur.

Dayanıklılığın yanı sıra çocuk çantalarının kolay temizlenmesi de önemlidir. Çünkü çocuklar eşyalarını yeteri kadar temiz kullanamayabilirler. Çantalarını pis olma ihtimali bulunan yerlere düşünmeden bırakabilirler. Çanta dışarıdan kirli görünmese bile üzerinde bakteri bulunabilir. Bu bakteriler çocukların sağlığını tehdit eder. Kolay temizlenebilen çantaları dezenfekte etmekten çekinmezsiniz. Gönül rahatlığıyla temizleyerek çocuklarınıza hijyenik koşullar sunarsınız. Bu temizliği elde yaparsanız ve diğer talimatlara uyarsanız çantanın dayanıklılığını da artırırsınız.

Çocuk çantalarının içeriden kirlenme ihtimali de mevcuttur. Çünkü çocukların çantalarında mutlaka yiyecek ve içecek bulunur. Bu besinlerin çanta içinde açılıp dağılması, temizlik ihtiyacı doğurabilir. Kolay temizlenme özelliği sayesinde bu durumun üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Pasaj’da bulabileceğiniz beslenme gereçleri sayesinde yiyecek ve içecekleri çocuğunuzun çantasında güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Geniş İç Hacim Sunan Çocuk Çantaları ile Anneler ve Minikler için Rahatlık

Bebek bakım çantası olarak kullanılacak ürünlerin geniş hacimli olması önemlidir. Bebek bezi, ıslak mendil, emzirme malzemeleri, biberon, mama, yedek kıyafetler ve oyuncaklar, anne çocuk çantasının demirbaşlarıdır. Bunların haricinde alt açma matı, mama önlüğü, mevsime göre örtü veya battaniye, şapka veya eldiven, emzik ve benzeri birçok yardımcı ürünün bu çantalarda taşınması gerekir. Ateş ölçer ve pişik kremi gibi acil sağlık ihtiyaçlarının da yanlarında bulunmasını isteyen ebeveynler olabilir.

Pasaj’daki anne bebek ürünleri arasında bulabileceğiniz bakım çantaları, ihtiyacınız olan geniş hacme sahiptir. Ferah iç tasarımının yanı sıra bölmeli olmasıyla işinizi kolaylaştırır. Malzemelerinizi sınıflandırarak aradığınızı daha hızlı bulmanıza yardımcı olur. Böylece bebeğiniz ağlarken bir yandan emziğini kaybetmiş olmanın telaşına düşmezsiniz.

Çift fermuarlı ağzı sayesinde pratik ve kullanışlıdır. Genişçe ve istediğiniz bölgeden açılarak eşyaların düşmesine önler ve çantanın içini tamamen görmenizi sağlar. Omuzda, elde ve bebek arabsında taşıma özelliğiyle konforlu kullanım sunar. Ergonomik tasarımı ile siz yormaz ve sağlığınızı destekler. Kaliteli iç astarı ve tabandaki metal düğmeleri sayesinde aşınmaların önüne geçer. Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunar.

Bebek bakım çantalarında annelerin özel eşyaları için de yeterli alan mevcuttur. Bu sayede yanınıza ekstra bir çanta almak zorunda kalmazsınız. Veya çantanızı doğrudan bu ürünün içine yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz bebek bakım çantalarını spora ya da havuza giderken de kullanabilirsiniz. Bebeğiniz büyüdükten sonra da günlük aktiviteleriniz ve seyahatleriniz için değerlendirebilirsiniz.

Fonksiyonel ve Güvenli Çocuk Çantaları ile Kolay Bakım Zamanı

Çocuk için çanta alırken kullanışlı ve emniyetli olmasına dikkat etmeniz gerekir. Çantanın fonksiyonel olması, çocuğun rahat kullanımı açısından çok önemlidir. Emniyetli olması ise eşyalarını kaybetmesini önler. Bu nedenle Pasaj’daki çocuk çantaları eşyalara kolay ulaşım sağlanan ön gözler ve yan ceplerle tasarlanır. Tam kapanma sağlayan fermuarlar ise âdeta bir emniyet kilidi görevi görür.

Çocuk Çantalarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Çocuklar ve bebekler için çanta seçerken ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalıdır. Çantanın kullanım alanı da seçiminize yön verebilir. Genel olarak şu özellikleri gözden geçirmeniz tavsiye edilir:

  • Ergonomi
  • Fonksiyonellik
  • Dayanıklılık
  • Tasarım

Tasarım noktasında unisex modellere yönelebilirlsiniz. Ancak bazı modeller erkek çocuk çantası olarak tasarlanabilir. Kız çocuk çantası olarak sunulan ürünlerin ise kendine has bir stili vardır. En çok ilgisini çeken tasarımı seçerek çocuğunuza eğlenceli bir kullanım deneyimi sunabilirsiniz.

İşlevselliği ile Öne Çıkan Çocuk Çantaları Turkcell Pasaj’da!

Bebek çantalarını Turkcell Pasaj’ın çocuk araç gereçleri kategorisinde bulabilirsiniz. Tüm çanta modellerini incelebilir ve gerçek kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz çocuk çantası fiyatlarını Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Güvenli ve kolay ödeme seçenekleriyle satın aldığınız çantayı birkaç gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

​​