Sepet 0

Tüy Toplama Ürünleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5205 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Evinizdeki Temizlik ve Patili Dostunuzun Konforu:Tüy Tarama Ürünleri

Tüy tarağı,farklı şekillerde tasarlanabilen ve kedi ile köpeklerin tüylerinin rahatça taranmasını sağlayan ürünlerdir. Fonksiyonel tasarıma sahip olan tüy tarakları,tüy bakımını kolaylaştırır. Bunun yanı sıra dökülen tüylerin kontrol altına alınmasına da destek olur. Evcil hayvanınızın türüne göre özel olarak tasarlanan tüy tarağı özellikleri itibariyle farklılık gösterebilir. Evcil hayvan ürünleriiçerisinde yer alan kedi ve köpek tüy taraklarını inceleyebilir,evcil hayvanınız için en doğru ürünü satın alabilirsiniz.

Güçlü ve Akıllı Tüy Tarama:Evcil Dostlarınızın Tüylerinden Kolayca Kurtulun

Evcil dostlarınızın tüylerini düzenli bir şekilde taramanız,sağlıklı tüy gelişimini destekler. Ayrıca evcil hayvanınızın tüylerinde parazit oluşmasını önler. Güçlü tüy toplama tarağı sayesinde,tarama işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ergonomik bir tasarıma sahip olan tüy tarağı ürünleri,kullanım kolaylığı sunar. Özellikle sap kısmı kaymaz bir malzemeden tasarlanan ürünlerin kullanımı sırasında istenmeyen durumlar meydana gelmez. Etkili bir tarama sunan kaliteli tüy tarakları,tüylerin düzenli olarak temizlenmesine de destek olur. Bazı tarak modelleri çıkarılabilir başlıklara sahip olduğu için başlıkları temizlemek ve hijyenik bir şekilde kullanmak çok daha kolay hale gelir.

Sağlıklı Tüy Gelişimini Destekleyen Tüy Tarakları

Tüy taraklarının birçok avantajlı kullanımı bulunur. Bunlardan biri de evcil hayvanlarınızın sağlıklı tüy gelişimini destekliyor olmasıdır. Evcil hayvan tüy alma aletleri,temelde bir bakım ürünüdür. Kedi ve köpeklerin tüyleri arasında çeşitli türden parazitler oluşabilir. Bu durum,evcil hayvanınızın sağlığını olumsuz yönde etkiler. Kedi ve köpek tarağı,evcil hayvanınızın sağlığını şu yönlerden etkiler:

  • Tüy tarakları,deriyi uyarır ve kan dolaşımının artmasına katkıda bulunur. Bu ise tüylerin çok daha sağlıklı bir şekilde uzamasını mümkün hale getirir.
  • Dökülmekte olan tüylerin temizlenmesi,sağlıklı tüylerin uzamasını destekler. Yenilikçi bir tasarıma sahip olan evcil hayvan tarağı,dökülen tüylerin çok daha kolay toplanmasını sağlar.
  • Tüy tarakları sayesinde evcil hayvanınızın derisinde oluşan ölü deri hücrelerini temizleyebilir,çeşitli hastalıkların oluşmasını engelleyebilirsiniz.
  • Evcil hayvanlar genellikle tüylerini yaladıkları için dökülen tüylerin toplanması,evcil hayvanların bu tüyleri yutmasını engeller. Bu durum,evcil hayvanınızın sağlığını doğrudan etkileyen bir durumdur.

Tüy toplama tarağı ile evcil hayvanınızın üzerinde biriken tüyleri toplayabilir,onun çok daha rahat ve konforlu bir şekilde hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı:Hafif ve Taşınabilir Tüy Tarama Ürünleri

Tüy toplama aleti olarak da bilinen tüy tarakları,farklı tasarımlara sahip olduğundan özellikleri ve kullanım şekilleri birbirinden farklı olabilir. Tüy toplama aletleri içerisinde yer alan kedi tüy toplama eldiveni,son derece hafif ve taşınabilir bir üründür. Özellikle mobilyalar üzerinde bulunan tüylerin efektif şekilde toplanmasına destek olur.

Evcil hayvan tarama fırçaları,telli yapısı ve hafif tasarımı sayesinde fonksiyonel ve ergonomik bir kullanım sunar. Kedi ve köpeklerin tüylerinin taranması ve sağlıklı tüylerin gelişiminin desteklenmesi amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. İnce telleri ve geniş yüzeyi bulunan evcil hayvan tarama fırçaları,dostunuzun canını acıtmadan tarama işlemini gerçekleştirmenizi sağlar.

Son derece hafif tasarımı sayesinde her yere kolaylıkla taşınabilen tüy alma tarakları,tarama işleminde kullanılan ürünlerden bir diğeridir. Minimal tasarımı sayesinde yer kaplamaz. Fonksiyonel özellikleri ile tüy alma işlemlerinin hızlı ve pratik bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Uzun Tüylü Dostlarınıza Özel Tüy Tarama Ürünleri ile Pratik Bakım Olanağı

Dostunuzun tüyleri uzunsa,uzun tüylü evcil hayvanlar için özel olarak geliştirilen kedi ve köpek ürünleriarasında yer alan tarakları kullanabilirsiniz. İnce teli ve geniş yüzeyi ile aynı anda pek çok tüyün taranmasını sağlayan tüy tarağı,son derece işlevsel bir tasarıma sahiptir. Bu tür tarakların dişleri uzundur. Böylelikle uzun tüyleri toplamak son derece kolay olacaktır. Aynı zamanda dişlerin ince bir tasarıma sahip olması,tüylerin kolayca ayrılmasını sağlar.

Özel olarak geliştirilen tüy toplama tarakları,ergonomik tasarımları sayesinde rahat bir kullanım sunar. Sap kısımlarında kaymaz malzemeler kullanılmakta olup tarama işlemi sırasında tarağın kayması önlenir. Bunun yanı sıra paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanan taraklar,antialerjik özelliklere sahiptir. Kullanım amacına göre farklı özelliklere sahip olabilen tüy tarama ürünleri,tarama işleminin son derece kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Dayanıklı Tüy Tarama Aletleri ile Uzun Ömürlü Bakım Keyfi

Tüy toplama eldiveni ve taraklarında kullanılan malzemelerin dayanıklı ve kaliteli olması,ürünün uzun süre kullanımını destekler. Dayanıklı malzemeler,uzun süre kullanımdan sonra meydana gelebilecek deformasyon sorununu ortadan kaldırır. Ayrıca tarakların kırılma risklerini de minimalize eder. Bu tür avantajları bünyesinde barındıran kaliteli ve dayanıklı malzemelerden tasarlanan tüy tarama ürünlerinin satın alınması,tüy tarağı masrafının düşürülmesine katkıda bulunur.

Tüy Tarama Ürünlerinden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tüy tarama ürünleri,kedi ve köpek sağlığı açısından önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle kedi tüy toplama tarağı,evcil hayvan tüy tarağı başta olmak üzere tüy tarama ürünlerini satın alırken şu hususlara dikkat edilmesi gerekir:

  • Evcil hayvanınızın tüy tipi ve uzunluğuna uygun taraklar seçmelisiniz. Her evcil hayvanın tüy uzunluğu ve sıklığı birbirinin aynısı olmaz. Uzun tüylü bir kediniz varsa geniş diş aralıklarına sahip tarak tercih etmeniz ideal olacaktır.
  • Satın alacağınız ürünün kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü malzeme kalitesi,tarama işlemi sırasında evcil hayvanınızın canının yanmasını önler.
  • Tüy tarağının kolayca temizlenebilir olması hijyenik bir kullanım açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle mümkünse başlık kısmı çıkarılabilir ürünleri tercih edin. Böylelikle kullanım sonrasında başlığı temizleyebilir,bir sonraki kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.
  • Tüy tarağı seçiminde kullanım amacınızı belirlemeniz,doğru ürünü satın almanızı sağlayacaktır. Eğer evcil hayvanınızın tüyleri karıştıysa,ince dişleri olan tarakları kullanarak dolaşık tüyleri açabilirsiniz. Bunun yanı sıra alt tüyleri açmak için farklı bir tasarıma sahip tarak kullanmanız gerekebilir.
  • Evcil hayvanınızın tüy tarağına karşı bir hassasiyeti bulunabilir. Onun hassasiyetini ön planda tutarak en doğru ürünü seçmelisiniz. Böylelikle evcil hayvanınızın tarama işlemi sırasında rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca tüy tarağı fiyatları üzerinden inceleme yapabilir,belirlediğiniz bütçeye en uygun tarak modellerini satın alabilirsiniz.

Gelişmiş Konfor Sunan Tüy Tarama Ürünleri Turkcell Pasaj’da!

Tüy tarama ürünleri,farklı türde modelleri ev sahipliği yapar. Evcil hayvanınızın türü,cinsi,yaşı başta olmak üzere birçok hususa göre değişiklik gösterebilen tüy tarama ürünleri;özellikleri itibariyle birbirinden farklıdır. Turkcell Pasaj,köpek ve kedi ürünlerikategorisinde yer alan tüy taraklarını sizlerle buluşturuyor. Güvenli satıcılar tarafından satışa sunulan ürünlerin her biri,kedi ve köpekleriniz için özel olarak tasarlanmıştır. Konforlu ve işlevsel bir kullanım sunar.

Sizlere sunulan ürünleri ve özelliklerini inceleyebilir,ihtiyacınız olan ürünleri belirleyebilirsiniz. Yenilikçi ve fonksiyonel tasarımlarıyla ön plana çıkan ürünler arasından arzu ettiklerinizi Pasaj güvencesiyle ve çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Turkcell Pasaj,satın alma işlemlerinizi güvenli ödeme yöntemleri üzerinden yapmanızı sağlamakta olup istediğiniz ürüne zahmetsiz bir şekilde ulaşmanıza katkıda bulunuyor.

Daha Fazla

​​