Sepet 0

Televizyon Aksesuarları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

İzleme Deneyiminize Yeni Bir Boyut Katan Televizyon Aksesuarları

TV izleme deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak için kullanabileceğiniz çeşitli televizyon aksesuarları bulunur. Bu aksesuarlar, teknolojik gelişmelerle birleşerek daha etkileyici ve keyifli bir izleme deneyimi sunar. HDMI kabloları, akıllı uzaktan kumandalar, ses sistemleri, aydınlatmalar ve daha birçok ürünle izleme deneyiminizi sinema salonlarıyla eş değer bir hâle getirebilirsiniz. Yenilikçi tasarımları ve çağı yakalayan konforları sayesinde tüm televizyon aksesuarları, evdeki eğlencenin tamamen değişmesini sağlar.

Evinize Eğlenceyi Getiren Televizyon Aksesuarları Nelerdir?

Televizyon keyfini çok daha ilgi çekici hâle getirecek TV aksesuarları, evinizi âdeta bir eğlence salonuna dönüştürür. Konforlu bir izleme keyfi sunmasının yanı sıra eğlenceli aktiviteleri içinde kullanabileceğiniz bazı televizyon aksesuarları şu şekilde sıralanabilir:

  • Ses sistemleri
  • Aydınlatma sistemleri
  • Ekran koruyucular
  • Askı aparatları
  • Televizyon kumandaları
  • Bağlantı kabloları

Bu televizyon aksesuar çeşitleri, teknolojik özellikleri ve kullanışlı tasarımlarıyla sıklıkla tercih edilir. Akıllı TV aksesuarlarının her biri izleme deneyiminizi zenginleştirir. Böylelikle hem televizyonunuzu koruyabilir hem de eğlencenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Sinematik Deneyim Yaşatan Ses Sistemleri

Smart TV aksesuarlarıyla evinizi sinema salonuna dönüştürebilirsiniz. Görüntü kalitesiyle gözleri dolduran bu televizyonlarda bir şeyler açtığınızda sesin eşit şekilde yayılmasını ses sistemleri​ ile destekleyebilirsiniz. Böylelikle görüntü gibi sesler de daha gerçekçi olur. Bu sayede izlediğiniz dizinin ya da oynadığınız oyunun atmosferini çok daha derinden hissetme şansı yakalarsınız.

Televizyonda sinematik bir deneyim yaşamak için kablosuz ses sistemlerini de tercih edebilirsiniz. Böylelikle kabloların oluşturduğu kötü görüntüden de kurtulmuş olursunuz. Kurulum konusunda da oldukça kolay olan bu cihazların teknik özelliklerini incellemeniz oldukça önemlidir. Televizyonuzla uyumsuz bir ses sistemi satın aldığınızda, ürün istenilen performansı sergilemez. Bu gibi sorunlarla uğraşmamak için Turkcell Pasaj’da yer verilen ürünlerin teknik özelliklerini inceleyerek size en uygun ses sistemini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

İleri Düzey Atmosfer Oluşturan Akıllı TV Aydınlatma Sistemleri

Televizyon keyfinizi daha büyüleyici hâle getirecek akıllı TV aydınlatma sistemleri, sağladığı atmosferden dolayı sıklıkla tercih edilir. Televizyonun arkasına yerleştirilen şeritlerden oluşan bu sistem, izlediğiniz içeriğe bağlı renk değişerek bir görsel şölen yaşamanızı sağlar. Böylelikle seyrettiğiniz her dizi, film veya videoya ekstra derinlik sağlanır.

Televizyonunuzu Koruyan ve Şıklaştıran Ekran Koruyucular

Ekran koruyucular, televizyonlarınızı korumak ve daha şık hâle getirmek için tasarlanmıştır. Bu aksesuarlar, televizyon ekranını çizilmelere, darbelere ve günlük kullanımdaki yıpranmalara karşı korur. Özel olarak üretilmiş malzemeleri sayesinde ekranın kalitesini artırırken uzun ömürlü bir kullanım da sunar. Ayrıca televizyon ekran koruyucu aksesuar, odanıza şık bir dokunuş katar.

İşlevsellik ve Estetiği Bir Araya Getiren Televizyon Askı Aparatları

Televizyon askı aparatları, ürününüzü duvara monte etmek için kullanılan işlevsel ve estetik aksesuarlardır. Bu aparatlar, televizyonunuzu güvenli bir şekilde asarken aynı zamanda odanıza şık bir görünüm kazandırır. Farklı televizyon boyutları ve ağırlıklarına göre özel olarak üretilen bu aksesuarlar, dayanıklı malzemelerden imal edilmiştir. Bu sayede güvenli kullanım imkânı sunar. Üstelik kimi aparatlarda kabloları ortadan kaldırmaya yarayacak özel düzenleyiciler dahi bulunur. Bu noktada ihtiyacınıza göre seçimleri rahatlıkla yapabilmeniz sağlanmış olur.

Hızlı Erişim ve Kolay Kullanım için Televizyon Kumandaları

Televizyon kumandaları, hızlı erişim ve kolay kullanım imkânı için vazgeçilmez aksesuarlar arasında sıralanır. Televizyonunuzun kontrolünü parmaklarınızın ucunda tutmanızı sağlayacak bu aksesuarlar, çeşitli işlevlere sahiptir. Akıllı televizyonlar​la da uyumlu şekilde üretilen kumandaların bazıları arama fonksiyonları, hareket algılayıcıları ve daha birçok özelliğiyle ön plana çıkar. Hızlı erişim tuşları bulunan kumandalardan, ayarları kolaylıkla yapabilmenizi sağlayan modellere kadar birçok seçeneği, kendi televizyonunuzla olan uyumunu göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz.​

Oyunlarda Öne Geçiren Gelişmiş Bağlantı Kabloları

Televizyon bağlantı aksesuarları arasında öne çıkan gelişmiş kablolar, oyun deneyimlerinizi bir üst seviyeye taşımanız için tasarlanmıştır. Bu kablolar, oyun konsolları ve televizyonlar arasında yüksek kaliteli bir iletişim sağlar. HDMI kablosu gibi bağlantı araçları, yüksek çözünürlükteki görüntü ve sesi sorunsuz şekilde aktarır. Bu sayede gecikme süresi gibi bir problem yaşamamanız sağlanır.

Sinema Keyfini Eve Taşıyan Televizyon Aksesuarlarının Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Televizyon aksesuarları, tercih edilen ürüne ve modele bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına sahip olabilir. Marka, model, renk ve çeşit bağlamında farklı fiyatlara sahip olan ürünlerin değeri, talep edilen özelliklere göre değişiklik gösterir. Ses sistemleri, ekran koruyucular, aparatlar ve daha birçok farklı aksesuar, gelişen teknolojiye ve ürünün özellik seviyesine göre fiyatlandırılır. Televizyon aksesuarları fiyatları, bu doğrultuda tek bir aralığa sahip değildir. Malzeme kalitesi, kullanım garantisi, geliştirilmiş teknolojisi gibi etmenler, fiyatı doğrudan etkiler.

Ekonomik ve temel modelleri de bulunan televizyon aksesuarları arasında işlevselliğiyle göz kamaştıran ürünler de bulunur. Bunlar, temel fonksiyonlu olanlara göre daha pahalı bir aralıkta bulunuyor olsa da sağladıkları sinema efekti, evinizin konforunu artıracak özelliklerden biridir.

İhtiyaç Duyabileceğiniz Televizyon Aksesuarları Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj, geniş bir ürün yelpazesi sunarak ihtiyaçlarınıza uygun tüm televizyon aksesuarlarını bulmanızı sağlar. Ses donanımlarından aydınlatma sistemlerine, ekran koruyuculardan kumandalara kadar tüm alternatifleri Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Sinema keyfini artıran ve izleme deneyimini çok farklı bir boyuta taşıyan bu ürünlerle siz de Turkcell Pasaj’da buluşabilirsiniz!

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Televizyon Aksesuarlarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Televizyon aksesuarları seçerken dikkat edilmesi gerekenler; uyumluluk, kalite, özellikler ve bütçe olarak özetlenebilir. Tercih edeceğiniz ürünün televizyon modelinizle uyumlu olduğundan emin olmanız, buradaki asıl önemli noktadır. Daha sonra kaliteli malzemelerden üretilen seçeneklere yönelmeniz, aksesuarların uzun ömürlü olmasını sağlayacağı için son derece gerekli bir adımdır. Bütçeniz doğrultusunda seçim yapmak için önceden bir plan yapmak da fiyat/performans açısından alacağınız ürünün sizi memnun etmesini sağlar.

Televizyon Aksesuarlarını Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Farklı ürün çeşitliliği imkânı sunan Turkcell Pasaj, ödeme kolaylığı seçenekleriyle de cüzdanınızı düşünür. Taksitli ödeme seçenekleri sayesinde aradığınız ürünü kolaylıkla almanızı sağlayacak Turkcell Pasaj sayesinde birçok aksesuarı karşılaştırma imkânına da sahip olabilirsiniz. Üstelik bu avantajlardan yararlanmak için Turkcell’li olmanıza da gerek yoktur.

Daha Fazla