Sepet 0

Taşıma Çantaları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5158 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Pet Taşıma Çantaları:Evcil Dostlarınızı Güvende ve Rahat Taşımanın Yolu

Taşıma çantası,evcil hayvanların türüne ve cinsine göre çeşitlilik gösteren ürünlerdir. Taşıma işleminin konforlu,güvenli ve pratik bir şekilde gerçekleşmesine katkıda bulunan bu tür çantalar hem evcil hayvan hem de sahibi için son derece fonksiyonel ürünler arasında yer alır. Çoğunlukla kedi ve köpeklerin taşınması için tasarlanan taşıma çantaları;muhabbet kuşu,hamster gibi hayvanların da taşınmasına olanak tanır. Turkcell Pasaj,evcil hayvanlarınızın taşınması sırasında kullanabileceğiniz çanta modellerine ev sahipliği yapıyor. Ergonomik ve incelikli tasarıma sahip kedi ve köpek taşıma çantası modellerini sizlerle buluşturan Turkcell Pasaj,aradığınız ürüne en kısa sürede ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor!

Güvenli ve Konforlu Taşıma:Evcil Dostlarınız için Teknolojik Taşıma Çantaları

Evcil hayvanların taşınması sırasında kullanılacak çantaların güvenlik tedbirlerine sahip olması son derece önemlidir. Çünkü taşıma sırasında evcil hayvanınızın beklenmedik bir hareket yapabilir. Turkcell Pasaj’da birbirinden güvenlikli taşıma çantası modelleri mevcuttur. Bu tür sorunların önlenebilmesi için özel olarak geliştirilen güvenlik kemerli taşıma çantaları,taşıma sırasında dostunuzun içeride çok fazla hareket etmesini önler. Bunun yanı sıra çantaların dış kısmında yer alan kemer ve tokalar,taşıma sırasında ortaya çıkabilecek olası problemlerin engellenmesini sağlar.

Kedi ve köpekler başta olmak üzere birçok evcil hayvan için tasarlanan taşıma çantalarında güvenlik tedbiri bulunur. Örneğin tekerlekli kedi taşıma çantası modellerinde dışarıdan ayarlanabilen kemerler yer alır. Öte yandan muhabbet kuşu taşıma çantası ürünlerinde,kuşun kaçmasını engelleyecek tedbirler alınır.

Taşınabilirlik ve Kullanım Kolaylığı Sunan Evcil Hayvan Taşıma Çantaları

Evcil hayvan taşıma çantası,kolay kullanım ve konforlu taşıma imkanı sunmalıdır. Genellikle evcil hayvanların veteriner kontrolüne götürülmesi sırasında tercih edilen evcil hayvan taşıma çantası modelleri,ergonomik bir tasarıma sahip oldukları için evcil hayvan sahiplerinin de rahat hareket etmesini sağlar.

Kullanım kolaylığı sunan birçok farklı modelde taşıma çantası mevcuttur. Örneğin kedi ürünleriarasında yer alan çekçekli kedi taşıma çantası,sahip olduğu tekerlekler sayesinde kolaylıkla hareket ettirilir. Genellikle uzun yolculuklarda bu tür çantalar tercih edilir. Üstten açılan kedi taşıma çantası ise daha çok veteriner kontrolü sırasında kolaylık sağlar.

Tarz ve Estetik Taşıma Çantaları:Hem Evcil Dostlarınız Hem de Siz için Şık Tasarımlar

Hayvan taşıma çantası modellerinde modern ve incelikli dokunuşlar,eşsiz tasarımların ortaya çıkmasını sağlar. Zengin bir tasarım çeşitliliğine sahip taşıma çantaları koleksiyonunda yer alan modeller,işlevsellik kadar şık ve zarif bir kullanım da sunar. Örneğin fileli kedi taşıma çantası modellerinde,uzay temaları kullanılabilir. Astronot temalı tasarımlar,son derece keyifli bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra köpek taşıma çantası büyük tasarımlarda,birbiriyle uyumlu renklerle benzersiz bir görüntü elde edilebilir.

Taşıma çantalarının tasarımında kullanıcı talepleri oldukça önemlidir. Taleplere göre farklı tarzda üretimler yapılabilir. Klasik çizgilerle tasarlanmış modellerin yanı sıra çok daha canlı renkler ve desenlerle hareketlilik kazanmış modeller de mevcuttur.

Sağlam ve Dayanıklı Taşıma Çantaları ile Gönül Rahatlığı ile Dostlarınızı Gezdirin

Evcil hayvan taşıma çantalarının suya ve darbelere karşı dayanıklı olması gerekir. Taşıma sırasında olası problemlerin önlenmesini sağlayan bu özellik,uzun süreli kullanımlarda da önemli bir hal alır. Dış kısmı sert olması gereken taşıma çantalarının iç kısmı yumuşak bir his sağlayan malzemeler kullanılarak tasarlanır. Böylelikle çanta içerisinde hareket eden evcil hayvanlar,kendilerini rahat ve keyifli hissedebilir.

Örneğin şeffaf kedi taşıma çantası modelleri,sert bir dış kısma sahiptir. Ayrıca şeffaf bir tasarıma sahip olması sayesinde kedilerin dışarıyı izlemesine olanak tanır. Bunun yanı sıra büyük köpek taşıma çantası modellerinde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanıldığı için kullanım sonrasında oluşabilecek deformasyonlar önlenir.

Seyahatler ve Geziler için Tasarlanan Taşıma Çantaları

Çekçekli taşıma çantaları,valiz kedi taşıma çantası başta olmak üzere konforlu bir kullanım sunan pet taşıma çantası modelleri;seyahatler ve geziler için son derece idealdir. Seyahat sırasında rahat hareket etmek evcil hayvan sahipleri için oldukça önemlidir. Bu nedenle evcil hayvanların elde taşınması,bir süre sonra yorucu olabilir.

Tekerlekleri bulunan valiz tipi taşıma çantaları,yerde kolay hareket ettirilir. Özellikle tren,uçak,otobüs gibi ulaşım araçlarının kullanımı sırasında çok daha hızlı ve pratik bir şekilde hareket imkanı sunar. Ayrıca son derece yenilikçi bir tasarıma sahip oldukları için seyahat esnasında evcil hayvanların güvenli taşınmalarına da olanak tanır.

Öte yandan bisiklet sepetlerine uygun taşıma çantaları da mevcuttur. Bu tür çantalar,minimalize edilmiş tasarımlarıyla dikkat çeker. Üst kısmı korumalı evcil hayvan taşıma çantalarının hava geçirgenliği sağlayan bir tasarımı bulunur. Bu sayede gezi sırasında evcil hayvanınız kendini çok daha rahat hisseder.

Seyahat sırasında kullanılabilen taşıma çantalarının birçok avantajı bulunur. Bu avantajlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Taşıma sapları ve omuz askısı gibi detaylara sahiptir. Böylelikle taşıma işleminin çok daha kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlar.
 • Nefes alabilir malzemeler kullanılarak tasarlandıkları için evcil hayvanın içeride kendisini rahat hissetmesini sağlar.
 • Bazı modellerde arabaya takılabilen aparatlar bulunur. Böylelikle seyahat sırasında taşıma çantasının sabit kalmasına destek olur.
 • Seyahat sonrasında çantanın katlanmasını sağlayan aparatlarla donatılmış tasarımlar mevcuttur. Bu tür çantalar yer kaplamadığı için yerden tasarruf imkanı sunar.

Yenilikçi özellikleri ile kullanım kolaylığı sunan taşıma çantaları hem evcil hayvan sahipleri hem de evcil hayvanlar için ideal ürünlerdir.

Taşıma Çantalarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Küçük ve orta ırk köpek taşıma çantası,muhabbet kuşu ya da kedi taşıma çantaları satın almadan önce şu hususlara dikkat etmeniz gerekebilir:

 • Ebatları,evcil hayvanınızın içinde rahat hareket etmesini sağlayacak şekilde olmalıdır.
 • Dayanıklı,su geçirmez ve kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmalıdır. Uzun süreli kullanımlarda deformasyona uğramamalıdır.
 • Havalandırma sistemi bulunmalıdır. Çünkü iyi bir havalandırma,evcil hayvanın çanta içinde rahat nefes almasını sağlar.
 • İç astarı yumuşak bir kullanım sunmalıdır. Böylelikle taşıma esnasında evcil hayvanlar son derece rahat bir şekilde hareket edebilir.
 • Kolay temizlenebilir malzemeler kullanılarak tasarlanmalıdır. Hijyenik bir kullanım sunmalıdır. Plastik taşıma çantası modelleri bu açıdan tercih edilebilir.
 • Fonksiyonel bir kullanım sunmalıdır. Hem elde hem de omuzda taşımaya uygun olmalıdır.
 • Fiyat-performans ürünleri olmalıdır. Bütçenize uygun tasarım olmasının yanı sıra kaliteden de ödün vermemelidir. Taşıma çantası fiyatları,ürünün kalitesine göre farklılık gösterebilir.
 • Sağlam dikiş ve güçlü fermuara sahip olmalı,yenilikçi bir tasarım sunmalıdır.

Evcil hayvan ürünleriarasında yer alan taşıma çantalarını satın almadan önce belirtilen unsurlara dikkat etmeniz,kaliteli ve doğru ürünleri satın almanızı sağlayacaktır.

Gelişmiş Özellikleri ile Dikkat Çeken Taşıma Çantaları Turkcell Pasaj’da!

Fonksiyonel ve gelişmiş özelliklere sahip olan ve kedi,köpek ürünleriarasında yer alan taşıma çantaları;evcil hayvanların çok daha güvenli ve konforlu bir şekilde taşınmasına katkıda bulunur. Evcil hayvanların cinsi ve boyutuna göre farklı tasarımlar bulunmakta olup Turkcell Pasaj,zengin ürün çeşitliliği ile aradığınız ürüne kısa sürede ulaşmanıza katkıda bulunur. Sizler de evcil hayvanınız için ideal taşıma çantasını satın almak istiyorsanız,sizlere sunulan ürünleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Birbirinden yenilikçi ürünleri güvenli ödeme yöntemleri ve çok özel fiyatlarla satın alabilir,dostunuz için en doğru ürüne kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla

​​