Sepet 0

Kedi Tasmaları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5061 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Patili Dostlar için Şıklık ve Güvenlik:Kedi Tasmaları

Patili dostların güvenlik ve rahatlığını sağlamak için pek çok farklı evcil hayvan ürünleribulunur. Bunlar arasında kedi gezdirme tasması da mevcuttur. Tasmalar evcil dostunuzun güvenli bir şekilde gezmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kişisel bilgilerinizi kapsayarak kaybolma durumlarında da kolaylık sağlar. Özellikle kedinizi dışarıda gezdirmek için kedi tasması ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlerdendir.

Kedi tasması modelleri patili dostunuz için dayanıklı ve rahatmalzemelerden üretilir. Pek çok farklı malzeme alternatif sağlar. Modeller boncuklu,fosforlu,ışıklı,zilli ve papyonlu kedi tasması gibi tasarımsal farklara da sahiptir. Zevkinize uygun tasma modeli sayesinde tarzınızı kolayca yansıtabilirsiniz. Çeşitleri kedinizin cinsiyetine göre dişi ve erkek kedi tasması olarak da seçebilirsiniz. Estetik ve ergonomik tasarımlar hem stil hem güvenlik açısından güzel bir birliktelik sağlar.

İsimli Kedi Tasmaları ile Dostlarınıza Özel Tarz

Ürün çeşitleri arasında isimli kedi tasması da bulunur. Bu tür modeller kedinin ismini ve sahibinin bilgilerini içermesiyle çok avantajlıdır. Kişiselleştirilebilen tasarımlara istediğiniz bilgileri yazdırabilirsiniz. Kedi tasması isimli modellerde genellikle küçük bir plaka veya etiket bulunur. Bu kısma kedinizin adını ve kendi iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Kedi tasması isimli numaralı seçenekler kaybolma gibi durumlarda kolaylık sağlar. Bilgileriniz sayesinde sizinle hızlı bir şekilde iletişim kurulur. Kişiselleştirilmiş seçenekler kediye özel bir tarz yaratır. Aynı zamanda insanlar kedinize kolayca ismiyle hitap edebilir. Bu özellikle veteriner ziyaretinde veya acil durumlarda rahatlık sağlar.

Farklı Boyutları ile Stil ve Konfor Sunan Kedi Tasmaları

Tasmalar farklı ölçülere uygun olarak üretilir. Bu sayede farklı büyüklükteki kedilere kolayca uyum sağlar. Boyun tasmaları 23,27,30,32 ve 42 cm gibi farklı uzunluklara sahiptir. Kedi tasmalarının ayarlanabilir ölçü seçeneklerirahatlığı destekler. Ayarlanabilir modeller sayesinde kedinizin boynu için uygun tercihi yapabilirsiniz. Kedilerin boyun ölçüleri Genellikle yaş gruplarına ve ağırlıklarına göre değişir. Yavru kedi tasması küçük boyuttaki evcil dostunuz için konfor sağlar. Büyük kediler için geniş ölçülü modeller de vardır. Güvenlik ve rahatlık için uygun boyutları değerlendirebilirsiniz.

Akıllı Kedi Tasmaları ile Dostunuzu Her An İzleyin

Gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı akıllı kedi tasması,evcil dostunuzun konumunu takip etmenizi sağlar. Bunlar AirTag ve GPS kedi tasması olarak öne çıkar. GPS’li kedi tasması kaybolma durumlarında avantajlı bir seçenektir. GPS sayesinde kedinizin bulunduğu yeri kolayca tespit edebilirsiniz. AirTag ise Apple tarafından geliştirilen minik bir cihazdır. AirTag ve cep telefonunuzu eşleştirerek nerede olduğu görebilirsiniz. Kullanmak için minik cihazı kedinizin tasmasına takabilirsiniz.

Akıllı kedi tasmalarının Wi-Fi ve mobil bağlantılı olanları da vardır. İnternet bağlantısı sayesinde kedinizin bulunduğu yeri görebilir ve bilgilerine erişebilirsiniz. Akıllı seçenekler kedinin sağlık durumunu ve aktivite düzeyini de takip eder. Kalp atış hızı,günlük aktiviteler ve uyku düzeni bilgileri kedinizin sağlığı hakkında size bilgi verir. İleri teknolojiler sayesinde konum ve sağlık bilgi pek çok alanda haberdar olabilirsiniz.

Zilli Kedi Tasmaları ile Kaybolma Korkusunu Ortadan Kaldırın

Tasmalar pek çok farklı tasarım ve aksesuarlara sahiptir. Zilli kedi tasmaları da bunlar arasındadır. Zil,kedi hareket ettikçe ses çıkarır. Bu sayede hem size hem dışarıdaki insanlara kediyle ilgili sinyal verir. Kediniz çok sık ortadan kayboluyorsa zil sayesinde nereye olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz. Böylece kedinizin güvenliğini koruyabilir onu kontrol edebilirsiniz. Zil,kedi dışarda dolaştığında diğer insanlar tarafından fark edilmesini de kolaylaştırır. Zilli kedi tasmaları sayesinde kaybolma korkusunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Zilli tasma çeşitleri çok zevkli tasarımlara da sahiptir. Geniş desen ve renk seçeneğihem estetik hem güvenlikbakımından avantajlıdır. İsimli zilli kedi tasması modelleri de oldukça şık bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda sıkça ortadan kaybolan kediler için uygun bir seçenektir.

Reflektörlü Kedi Tasmaları ile Güvenlik Önlemlerinizi Alın

Reflektör tasarımları güvenlikli kedi tasması çeşitleri arasındadır. Reflektör düşük ışıkta ve karanlıktagörünürlük sağlayan bir malzemedir. Yansıtıcılık özelliği sayesinde karanlıkta parlama sağlar. Karanlıkta veya geceleri patili dostların güvenliğini korumak için reflektörlü kedi tasması bulunur. Bu sayede geceleri kedinizi kolayca takip edebilirsiniz. Aynı zamanda reflektörlü tasarımlar gece yürüyüşleri için de avantajlıdır. Kedi dışarıdaki insanlar tarafından kolayca fark edilir. Bu önemli bir güvenlik önlemidir. Görünürlüğü destekleyen reflektörlü tasma seçenekleri kedinizi olası tehlikelerden korur.

Dostunuz ile Dünyayı Keşfedin:Büyük Kedi Tasmaları ile Keyifli Gezintiler

Kedi tasmaları boyun,vücut ve uzatmalı olmak üzere farklı çeşitlere sahiptir. Bunlar arasında bulunan kedi vücut tasması ve uzatma seçenekleri büyük boyutlara sahiptir. Vücut tasması kedinizi dışarıda gezdirmek için avantaj sağlar. Ayarlanabilir gövde tasmaları kedinin vücuduna uygun olduğu için rahatça hareket etme şansı sunar. Vücut tasmalarına uzatma takarak patili dostunuzla birlikte dışarıda keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Uzatmalar hem boyun hem vücut tasmalarına uygun şekilde tasarlanır. Ölçüleri de birbirinden farklıdır. Aynı zamanda isteğinize göre boyunu ayarlanabileceğiniz seçenekler de vardır. Büyük ve uzun tasmalar sayesinde patili dostunuzla dışarıda pek çok aktivite yapıp birlikte dünyayı keşfedebilirsiniz.

Kedi Tasmalarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kedi tasması çeşitleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunlar arasından patili dostunuzun rahatlığını ve güvenliğini sağlayan bir tercih yaparak avantaj sağlayabilirsiniz. Seçim yaparken dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir:

  • Tasma türü:Çeşitler boyun,gövde ve uzatma tasması olarak birbirinden ayrılır. Kullanım amacına uygun seçim yapabilirsiniz.


  • Boyut ve ayarlanabilirlik:Farklı boyutlar arasından kedinin boyun ve vücuduna uygun olanı rahatlık sağlar. Ölçüsü ayarlanabilir seçenekler de konforu ve rahat hareket imkânını destekler.


  • Malzeme kalitesi:Kedi tasmaları deri,naylon,kumaş,silikon ve elastik gibi malzemelerden üretilir. Kedinin tüy yapısına uygun kaliteli seçenekler uzun süreli kullanım sağlar.


  • Emniyet tokası:Tasmanın üzerinde emniyet tokası bulunması gerekir. Bu sayede kolayca takıp çıkarılabilir. Tokanın açılma mekanizmasının kaliteli olması da güvenlik açısından önemlidir.


  • Çeşitli özellikler:Kedi tasması GPS gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Yüksek güvenlik sağlamak için bu tür özellikleri göz önünde bulundurabilirsiniz.


  • Tasarım:Modeller farklı renk,desen ve aksesuarlarla tasarlanır. Kedinin tüy rengine ve kendi zevkinize uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Zil,reflektör,fosfor ve papyon gibi aksesuarlar da tasmalara çeşitlilik katar.

Farklı özellik ve çeşitlere sahip kedi tasmaları evcil dostunuzun güvenliği ve rahatını önemseyerek tasarlanır. Evcil dostunuzun alışkanlıklarına uygun olan seçeneklerle avantajlı bir seçim yapabilirsiniz.

Evcil Arkadaşınıza Özel Kedi Tasmaları Turkcell Pasaj’da!

Patili dostunuz için özel olarak üretilen kedi tasması çeşitlerine Turkcell Pasaj’da ulaşabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ona uygun seçim yapmanızı kolaylaştırır. Kedi tasması fiyatları da her bütçeye uygundur. İndirim ve kampanyalardan faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz kedi tasmasına avantajlarla sahip olabilirsiniz. Turkcell Pasaj’da alışveriş yapmak pek çok faydayı bir arada sağlar. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda destek ekibinden kolayca yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda kolay ve güvenli ödeme sayesinde kaliteli tasmalara hızlı şekilde sahip olabilirsiniz. Patili dostunuz için kedi mamalarıve kedi kumlarıgibi pek çok ürünü de Turkcell Pasaj’da bulmak mümkündür.

Daha Fazla

​​