Sepet 0

Kedi Kumları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5061 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Evcil Dostlar için Her Zaman En İyisi:Kedi Kumları ile Temiz ve Sağlıklı Ortam

Kedilerin sağlıklı bir yaşam sürmesi için ev ortamında uygun bir tuvaletin bulunması gerekir. Kedi tuvalet kapları ve aksesuarlarıbu alanda patili dostlar için özel olarak tasarlanan ürünleri içerir. Kedi tuvaletinde kullanmak için kuma ihtiyaç vardır. Evcil hayvan ürünleriarasında bulunan kedi kumu,özel malzemelerle üretilir. Kumlar kedilerin doğal tuvalet ihtiyacını karşılamanın yanı sıra temiz bir çevre sunarlar. Geniş yelpazeye sahip kedi kumu çeşitleri malzeme,tür ve kokugibi özelliklerle birbirinden ayrılır. Kedi kumu özellikleri arasında bulunan topaklanma,atıkları kolayca temizlemeye yardımcıdır. Evcil dostunuz için en uygun kedi kumunu seçerek onun sağlığına ve ev hijyenine katkı sağlayabilirsiniz.

Yenilikçi Kedi Kumlarıyla Daha Temiz Bir Çevre

Yenilikçi özelliklerle üretilen kedi kumu çeşitleri,temiz bir çevre için önemlidir. Gelişmiş kedi kumları evcil dostunuzun ve sizin yaşamınızı büyük oranda kolaylaştırır. Yenilikçi kumlar arasında çözünebilir olanlar bulunur. Çözünebilir kumlar suyla temas ettiği zaman tamamen çözünür. Bu sayede kumu tuvaletten kolayca atarak atık yönetimini kolaylaştırabilirsiniz.

Doğal ve geri dönüşümlükum çeşitleri de temiz bir çevreye katkı sağlar. Bunlar genellikle ahşap talaşı ve mısır gibi doğal hammaddeler kullanılarak üretilir. Doğal malzemeler geri dönüşümü daha kolay hâle getirir.

Kokusuz ve Hijyenik:Dostlarınız için Sağlıklı Kedi Kumları

Kedi tuvaletlerinde hoş olmayan kokular çoğu zaman bir sorundur. Kokusuz ve hijyenik kumlar bu sorunun önüne geçmek için çok etkilidir. Çeşitler arasında bulunan tozutmayan ve kokmayan kedi kumu önemli bir çözüm sunar. Bu tür kumlar arasında silika jelden üretilenler bulunur. Silika jel kedi kumları kokuyu emmek için kristal bir formüle sahiptir. Özel yapısı sayesinde idrarı kolayca tolere eder ve kokuyu giderir.

Sağlıklı kedi kumlarında topaklanabilir bentonit alternatif de vardır. İdrarı kolayca bütün hâline getiren kedi kumu,atıkların topak şekilde atılmasını sağlar. Topaklanabilir bentonit kumlarhijyenin korunmasında etkilidir. Tozsuz ve kokusuz kedi kumu toz kontrolü sağlamasıyla rahatsız edici durumların önüne geçer. Bu tür kumların malzemeleri toz oluşumunu en aza indirerek hem kedinizin hem sizin sağlığınızı korur. Kalın ve iri taneli kedi kumu bu kategoride bulunur.

Kedi kumları istenmeyen kokuların en aza indirilmesi için kil bazlı çeşitlere de sahiptir. Kokulu kumlar hoş içerikleriyle bunu başarıyla sağlar. Kedi kumu karbonlu ve pudralı seçenekler alternatif sağlar. İstediğiniz koku seçeneğine uygun kil bazlı kumları tercih edebilirsiniz.

Kokuyu Yok Edin:Koku Kontrol Teknolojisi ile Temiz Bir Ortam Sunan Kedi Kumları

Koku kontrol teknolojisi,istenmeyen kokuların önlenmesi için geliştirilen özel bir sistemdir. Bazı kedi kumları bu teknoloji kullanılarak üretilir. Topaklanabilir bentonit kil,silika jel ve aromatikkedi kumları bu kategoridedir. Kedi kumu aktif karbonlu çeşitlerde koku teknolojisiyle üretilir. Kumun içerisindeki aktif karbon kokuyu emerek absorbe eder. Karbonlu kedi kumu,hassas patili dostlarınız için de ideal bir tercihtir. Doğal mısır bazlı çeşitler de koku yapmayan kedi kumu kategorisinde bulunur. Mısırın emici özelliği idrar kokularını kolayca hapseder. Bakteri önleyici ve enzimatik kedi kumları da koku teknolojisinin kullanıldığı ürünler arasındadır.

Kedi Sahiplerinin Rahatlığı için Tasarlanmış Kumlar ile Kolay Kullanım Olanağı

Kedi kumları arasında sahiplerinin rahatlığını sağlamak için tasarlananlar da vardır. Bu tür kumlar pek çok farklı özelliğe sahiptir. Toz kontrol,topaklanabilir ve çözünebilir özellikler sağlık ve pratiklik bakımından önem taşır. Elektronik kedi tuvaletleri için özel olarak üretilen kumlar da vardır. Bu sayede kedi kumu temizleme işlemi otomatik ve kolay bir hâl alır.

Rahatlık sağlamak için kumlar farklı ağırlıklarda paketlere sahiptir. Kedi kumu 5,10 ve 20 l gibi seçenekler ihtiyaç duyduğunuz miktarı seçmenizi kolaylaştırır. 5 ve 10 l kedi kumu seçenekleri taşırken de kolaylık sağlar. Tek seferde uzun süre yetecek kum almak için 20 l ideal bir tercihtir. Dilerseniz küçük paketlerde set olarak satılan kumları da inceleyebilirsiniz.

Daha Uzun Ömürlü Kedi Kumları ile Sorunsuz Kullanım Deneyimi

Kedi kumu çeşitleri dayanıklılık,hijyen,koku kontrolü ve temizlik kolaylığıgibi özelliklere sahiptir. Bunlar kumun daha uzun süre kullanılmasına imkân tanır. Uzun ömürlü kumların ortak özelliği topaklanabilir olmasıdır. İdrar yapıldığında topaklanan kum tanelerini kolayca atarak kullanmaya devam etmek mümkündür. İdrarı kolayca absorbe eden silika jel ve bentonit kil de uzun süreli kullanım sağlar. Aktif karbonlu çeşitler ise kumun uzun süre taze kalmasında etkilidir. Bu tür kullanışlı özelliklere sahip kumları satın alarak uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Uzun süreli kullanım uzun vadede bütçeye de destek olur.

Kedi Kumlarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kedi kumu çeşitleri farklı alternatiflere sahiptir. Kedinizin ihtiyaçlarına ve kullanım kolaylığına uygun seçimlerle doğru bir alışveriş yapabilirsiniz. Geniş yelpazeye sahip kumları seçerken dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir:

  • Kum türü:Kumlar silika jel,kil ve mısır bazlı gibi farklı seçeneklere sahiptir. Her bir malzeme farklı avantaj ve özellikleri beraberinde getirir.


  • Koku kontrolü:Kokuyu etkili şekilde kontrol eden kumlar avantaj sağlar. Bu tür seçenekler hem hediler hem sahipleri için konfor sağlar.


  • Topaklanabilirlik:İdrarın kolayca toplandığı kum çeşitleri bulunur. Topaklanabilirlik sayesinde kumu daha kolay temizleyebilir ve uzun süre kullanabilirsiniz.


  • Emicilik:Kedi kumları farklı emicilik kapasitesine sahiptir. Yüksek emicilik sağlayan kum çeşitler uzun süreli kullanım sağlar.


  • Toz oluşumu:Kediler kumu kazarken veya temizleme aşamasında toz oluşur. Bu hem kedi hem sahipleri için sağlığı olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Minimum toz oluşturan ve kontrol sağlayan çeşitleri tercih edebilirsiniz.


  • Koku:Kumlar kötü kokuyu bastırmak için farklı çeşitlerde tasarlanır. Lavanta,bebek pudrası,aloe vera ve portakal seçenekleriyle hoş bir koku sağlamak mümkündür. Koku hassasiyeti olanlar için kokusuz kum alternatifi de bulunur.


  • Temizlik kolaylığı:Kedi kumunun değişimi ve temizliği kolay olmalıdır. Kolay temizlenebilme özelliğine sahip olanları tercih ederek pratiklik sağlayabilirsiniz.

Bazı kedilerin farklı hassasiyetleri bulunabilir. Bu tür durumlarda özel kum seçeneklerine yönelmek gerekir. Özel ve hassas durumlar için veteriner hekiminden tavsiye alabilirsiniz. Hekimin önerdiği seçenekler kediniz için en doğru seçenektir. Aynı zamanda farklı fiyatlar arasından bütçenize en uygun olanı seçerek avantaj sağlayabilirsiniz.

Patili Dostların Sağlığını Destekleyen Kedi Kumları Turkcell Pasaj’da!

Patili dostunuzun temel ihtiyaçları arasında bulunan kedi kumu çeşitlerini Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Farklı ürün alternatifleri ihtiyaçlara yönelik olanı bulmayı kolaylaştırır. Seçim yaparken detaylı ürün özellikleri sayesinde kumun sağladığı avantajları ve bilgileri öğrenebilirsiniz. Detaylı incelemeyle en uygun seçimi yapmak kolaydır. Her bütçeye uygun kedi kumu fiyatı da alışveriş esnasında alternatif sağlar. Pasaj’ın sunduğu indirim ve kampanyalarla istediğiniz kedi kumunu avantajlı şekilde satın alabilirsiniz. Hızlı kargo,kolay ödeme ve kullanışlı arayüz keyifli bir alışveriş yapmanıza yardımcıdır. Patili dostunuzun sağlığı için kedi mamalarıve kedi kumları gibi ürünler için Turkcell Pasaj’ı güvenle tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla

​​