Sepet 0

Ankastre Fırınlar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1581 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Pratik Kullanım Özellikleriyle Öne Çıkan Ankastre Fırınlar

Mutfaklarda hem yerden tasarruf sağlayan hem de modern ve şık bir görünüm kazandıran ankastre fırın çeşitleri geniş ürün skalası ile dikkat çeker. Farklı renk ve model tasarımlarına sahip bu beyaz eşyalar, sağlamlıklarıyla da öne çıkar. Değişik markaların son teknoloji kullanılarak dizayn edilen fırınları ile pişirilen yemekler, hamur işleri ve tatlılar lezzet şöleni yaşatır. İç hacimlerine göre değişen büyüklüklerdeki ankastre fırın modellerinden mutfağınıza uygun ölçüde olanlarını tercih edebilirsiniz. Farklı program kapasiteleri ile birbirinden ayrılan bu ürünler, düşük enerji tüketimleri ile de ekonomik bir kullanım olanağı sunar.

İsterseniz tek fırın olarak isterseniz de ankastre set olarak kullanıma sunulan ürünleri tercih ederek mutfaklarınızda görsel bir bütünlük yaratabilirsiniz. Oldukça kolay kurulan ankastre fırınlar, pratik temizlenme özellikleriyle de öne çıkar. İç hacimleri değişen büyüklüklerde tasarlanan fırınların dış yüzey ölçüleri de farklılık gösterir. Granit ve katalitik gibi farklı iç yüzey materyaline sahip ankastre fırın modelleri, cam ön panel özelliğine sahiptir. İsterseniz manuel isterseniz de otomatik olarak kullanabileceğiniz dijital LED gösterge ekranına sahip ürünler mutfağınızda modern bir görünüm yaratır. Yine ergonomik düğme tasarımına sahip ankastre fırınlar da güvenli kullanım özellikleri ile öne çıkar. Farklı ankastre fırın markaları arasından kendi beklentilerinize ve beğenilerinize en uygun modeli seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Ankastre Fırın Modellerinin Fonksiyonları

Mutfaklarda en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında yer alan ankastre fırınların pratik uygulama olanağı sunan çeşitlerini tercih ederek hızlı bir pişirme sağlayabilirsiniz. Tek tuşla birbirinden lezzetli kekler, börekler yapabileceğiniz ankastre fırın çeşitleri kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahiptir. Sadece hamur işlerinde değil kırmızı et, tavuk ve balık gibi farklı yemek çeşitlerini de ankastre fırınlarınızda farklı tariflerle hazırlayabilirsiniz. Izgara özelliği bulunan bu ürünlerde hem alt hem üst pişirme, yalnızca alt veya üst pişirme fonksiyonlarını kullanarak, yemeğin pişme derecesini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. En iyi ankastre fırın modellerinde bulunan LED gösterge ekranı, ideal sıcaklığı pratik bir biçimde ayarlamanızı sağlar. Bazı ankastre fırın türleri ise yemeğe uygun pişirme ısısını kendi belirleyerek sizin iş yükünüzü azaltır. Bu özelliğe sahip Electrolux KODEC70X SteamBake modelini inceleyerek, teknik özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Lezzetli Yemekler Hazırlamanızı Sağlayan Ankastre Fırınların Özellikleri

Farklı teknik detaylara sahip ankastre fırın özelliklerini inceleyerek kendi beklentilerinize en çok hitap eden ürünü seçebilirsiniz. Sekiz farklı program kapasitesi bulunan modelleri tercih ederek pek çok farklı türde yemek pişirebilirsiniz. Çözme, pizza, turbo, fan, ısıtma gibi programlardan ihtiyacınız olanını seçerek kolayca işlem yapabilirsiniz. Program çeşitlerinin yanı sıra iç hacim özellikleri de ankastre fırın seçiminde öne çıkan faktörler arasında yer alır. 60 litreden 80 litreye kadar değişen iç genişliğe sahip ürünler arasından kullanım kapasitenize uygun olanını tercih edebilirsiniz. Geniş hacimli ankastre fırınlar aynı anda 3 tepsiye kadar yemek pişirme özelliğine sahiptir. Bu sayede kalabalık misafirlerinize ziyafet sofraları hazırlamak istediğiniz akşamlarda hem ana öğün, hem ara öğün hem de tatlıları aynı anda pişirerek sunuma hazır hâle getirebilirsiniz. Ankastre fırın tavsiyeleri arasında da öne çıkan bu modeller sayesinde birden fazla yemeği aynı anda hazırlayarak hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Fırının her bölmesine aynı derece ısı yayan ankastre ürünleri tercih ederek tüm yiyecekleri kendi özelliklerine uygun sıcaklıkta pişirebilirsiniz. Örneğin, 3D sıcak hava özelliği veya fan destekli ısı yayılım sistemine sahip ürünler, her yemek için ideal ısıyı bularak az veya fazla pişme sorunlarını ortadan kaldırır.

Kolay Temizlenebilen Ankastre Fırın Modelleri

Son teknoloji iç tasarım materyalleri sayesinde kolay temizlenme özelliği gösteren en güzel ankastre fırın modelleri kullanıcılardan tam not alır. Ankastre fırın çeşitlerinin yorumları arasında pratik kullanımı, enerji tasarrufu sağlaması ve şık tasarım özellikleri öne çıkar. Siz de tüm bu ankastre fırın yorumlarını inceleyerek ürünü daha önce deneyen kişilerin tecrübelerini öğrenebilir, fırınlarla ilgili daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Fırınların tamamlayıcısı olan ankastre ocak modelleri de elektrikli veya gazlı çeşitleri ile mutfaklarınızda yerini alır.

Ankastre fırın seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlardan en önemlisi temizlenebilme özellikleridir. Ön camı çıkabilen fırınları tercih ederek bu bölmelerin aralarına biriken yağ ve yemek artıklarını kolayca temizleyebilirsiniz. Yine yan ızgara ve tel bölümleri çıkartılabilen portatif özellikli fırın modellerini seçerek tam bir hijyen sağlayabilirsiniz. İç yüzeyinde katalitik malzeme kullanılan fırınları tercih ederek yağ ve kir tutulumunu önleyen bir ürüne sahip olabilirsiniz. Belirli bir ısı düzeyi üzerinde kendini temizleyebilme özelliğine sahip granit özellikte ürünlerin içerisinde biriken kalıntıları nemli bir bez yardımıyla silerek yeniden kullanıma hazır hâle getirebilirsiniz. ‘En iyi ankastre fırın markası hangisi?’ sorusunun yanıtını merak ediyorsanız, tüm bu farklı özelliklere sahip son teknoloji ürünlerin detaylarını inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Ankastre Fırın

Kaliteli beyaz eşyaları uygun fiyat avantajları ile evinize taşıyan Turkcell Pasaj, ankastre fırın çeşitleri ile de beğeni kazanır. Mutfakta en büyük yardımcılarınız olan ankastre fırın modelleri inceleyerek geniş ürün çeşidi ve fiyat skalası arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Turkcell Pasaj’da bulunan son teknoloji ürünü bu fırın çeşitlerine cazip ödeme seçenekleri ve kredi kartına taksit olanakları ile sahip olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ankastre Fırın Fiyatları

Farklı kapasitelere, büyüklüklere ve üretim materyallerine sahip ankastre fırın fiyatları farklılık gösterir. Ankastre fırın boyutlarına göre değişebilen ücretler, renk ve üretim modeline göre ücretlendirilir. Farklı materyal özellikleri fiyatların çeşitlenmesine neden olurken pişirme program sayısı da ücrete etki eden faktörler arasında yer alır. ‘Ankastre fırın ne kadar?’ sorusunun net bir yanıtı olmamakla birlikte tüm bu fırın modellerini inceleyerek bütçenize en uygun ürüne karar verebilir, cazip ödeme seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.

​Ankastre fırın seçiminde tercih sebebi olan özellikler arasında dijital LED gösterge ekranı ve ergonomik düğme bölümleri yer alır. Bunun yanı sıra Samsung NV60K3110BS ankastre fırın modelinde olduğu gibi ön panelinde yer alan gömülebilir düğmeleri bir dahaki kullanıma kadar kapatabilirsiniz. Ankastre fırın önerileri arasında hızlı ısıtma özelliğine sahip ürünler öne çıkar. Örneğin yemek pişirmek için fazla zamanınız olmadığı anlarda bu özelliği çalıştırarak fırınınızın hızla ısınmasını sağlayabilir, hazırladığınız yemeği hemen içerisine yerleştirebilirsiniz. Böylece lezzetli ürünleri daha kısa sürede hazırlayabilir, beklenmedik misafirlere hızlı bir şekilde sunabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Ankastre Fırınlar Fazla Elektrik Harcar mı?

Gelişmiş özellikleri ile öne çıkan son teknoloji ürünü ankastre fırınlar, A ve A+ sınıfı yüksek enerji verimliliğine sahiptir. Düşük enerji tüketen bu beyaz eşyalar, elektrik tüketim miktarını en düşük seviyede tutarak ekonomik bir kullanım sağlar.

Ankastre Fırınların İçerisinde Hangi Ek Aksesuarlar Bulunur?

Ankastre fırın modellerinin iç hacmine, boyutuna ve genişliğine göre aksesuarları da farklılık gösterebilir. Izgara rafı, emaye tepsiler ve teleskopik tepsi sistemi bulunan fırınların ek ürün sayısı markaya ve modele göre değişir.

Ankastre Fırın Modelleri Garantili midir?

Kullanıcıların beğenisine sunulan ankastre fırın çeşitleri, 2 veya 3 yıl arasında değişen garanti süreleri ile sizlere sunulur. İlgilendiğiniz ürünle ilgili son kararınızı vermeden önce teknik özelliklerini inceleyerek garanti süresini ve kapsamını öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla
​​