Sepet 0

Evcil Hayvan Oyuncakları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5205 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Eğitici ve Eğlenceli Evcil Hayvan Oyuncakları

Evcil hayvan oyuncak ürünleri,evcil hayvanların kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan ürünlerin tamamıdır. Tasarımları değişiklik gösterebilen oyuncakların her biri,evcil hayvanların hem fiziksel hem de zihinsel sağlıklarını destekler. Sizinle birlikte yaşayan dostlarınızın mutluluğunu önemsiyorsanız,evcil hayvanınızın türüne ve ihtiyaçlarına göre çeşitli oyuncakları satın alabilirsiniz. Turkcell Pasaj,evcil hayvan oyuncakları konusunda son derece geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Çok özel fiyatlarla köpek ve kedi ürünleriarasından istediklerinizi satın alarak evcil hayvanınızın kendini çok daha keyifli hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Öğretici Evcil Hayvan Oyuncakları ile Eğlenceli Eğitim Olanağı

Evcil hayvan oyuncaklarından bir kısmı,dostlarınızın gelişimini destekleyici bir tasarıma sahiptir. Hayvanların içgüdülerini uyarma konusunda son derece başarılı olan oyuncaklar,birçok özelliğe sahiptir. Evcil hayvan ürünleriarasında yer alan öğretici oyuncakların özellikleri genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Köpekler,genellikle hareket halinde olmayı sever. Bu nedenle köpekler için özel olarak tasarlanan top ve çekme oyuncakları başta olmak üzere birçok ürün;köpeklerin aktif olma isteklerine cevap verir.
 • Eğitici oyuncakların her biri,evcil hayvanların zihinsel becerilerini arttırmalarını sağlar. Özellikle bulmaca oyuncakları hem son derece eğiticidir hem de dostunuzun keyifli vakit geçirmesine katkıda bulunur.
 • Dikkat çekici sesler ya da hareketli parçalara sahiptir. Böylelikle evcil hayvanınızın dikkatini çeker.
 • Eğitici oyuncaklar,ödüllendirme sisteminin en önemli parçalarından bir tanesidir. İçerisine ödül yerleştirilebilen oyuncaklar sayesinde dostunuzun bu ödülü kazanmak için zihinsel anlamda bir çaba harcamasını sağlayabilirsiniz.

Evcil hayvanınızın yaşına,türüne ve cinsine göre en uygun oyuncakları seçerek onların zihinsel becerilerini arttırabilir,aynı zamanda çok daha eğlenceli vakit geçirmelerine destek olabilirsiniz.

Farklı Oyuncak Türleri ile Evcil Dostlarınıza Eğlence Seçenekleri

Pet oyuncakları,farklı tasarımlara ve zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Bunun temel nedeni,evcil hayvanlar için ihtiyaç duyulan oyuncakların değişiklik göstermesidir. Örneğin kediler için kedi topları,kedi oltaları ideal bir ürün olabilirken köpekler için eğitici kemikler,oyun topları çok daha doğru bir seçim olabilir.

Kediler için özel olarak tasarlanan kedi oyuncak topu,onların hem aktif olmasını hem de keyifli vakit geçirmesini sağlar. Bunun yanı sıra oyuncak fareler,kedilerin avlanma içgüdülerinin gelişmesine destek olur.

Köpeklerin eğitiminde son derece önemli bir yere sahip olan ödül oyuncakları,köpek eğitiminin keyifli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Ayrıca köpeklerin diş gelişimini olumlu anlamda etkileyen çiğneme oyuncakları da köpek oyuncakları arasında yer alır.

Egzersiz Vakti Oluşturan Evcil Hayvan Oyuncakları ile Sağlıklı Vakitler

Evcil hayvanınızın egzersiz yapmasını sağlayan,onun çok daha sağlıklı bir şekilde vakit geçirmesine destek olan oyuncaklar,birçok çeşitte ve tasarımdadır. Çok özel tasarımları sayesinde dostlarınızın fiziksel sağlıklarını olumlu yönde etkileyen oyuncak çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kediler için Tasarlanan Yükseklik Oyuncakları:Kedi ağaçları,tırmanma platformları;kedilerin sevdiği oyuncak türleri arasında yer alır. Onların sürekli hareket halinde olmasını sağlayan bu tür kedi oyuncakları,aynı zamanda fiziksel sağlıklarını destekleyen özelliklere sahiptir.
 • Kedi ve Köpekler için Toplar:Hem kedi hem de köpeklerin oldukça sevdiği toplar,evcil hayvanların enerjisini atmasını sağlar. Farklı tasarımlara ve özelliklere sahip olan topları,evcil hayvanınızın zihinsel ve fiziksel sağlığını desteklemek amacıyla tercih edebilirsiniz.
 • Kedi Oltaları:Kedilerin hareket halinde kalmasını sağlayan bir diğer oyuncak türü de kedi oltalarıdır. Olta ucunda pelüş hayvan,zil,top gibi aksesuarlar yer alır. Bu aksesuarların her biri,kedilerin ilgisini çekme konusunda son derece başarılıdır. Dolayısıyla kedi oltalarını kullanarak hem kedinizin keyifli anlar geçirmesini sağlayabilir hem de dostunuzun eğlenmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Evcil hayvan oyuncak çeşitleri arasında yer alan hareketli oyuncaklar,dostunuzun sağlıklı saatler geçirmesine katkıda bulunacaktır.

İnteraktif Evcil Hayvan Oyuncakları ile Bağınızı Güçlendirin

Eğlenceli ve öğretici evcil hayvan ürünleri arasında yer alan interaktif oyuncaklar,dostunuzun fiziksel ve zihinsel uyarımlarını destekleyici bir tasarıma sahiptir. Dostunuzun her zaman aktif olmasını ve vaktini eğlenceli geçirmesini istiyorsanız,interaktif evcil hayvan oyuncakları sizin için ideal bir tercih olacaktır.

Evcil hayvan oyuncak ürünleri içerisinde yer alan oyuncakların birçok özelliği bulunur. Bu özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • İnteraktif oyuncakların bir kısmı,canlı renklere ve ilgi çeken figürlere sahiptir. Dostunuzun dikkatini çeken bu tür oyuncaklar,onların oyuncak ile ilgilenmesini sağlayacaktır.
 • Evcil hayvanların seslerini algılayabilen pek çok oyuncak mevcuttur. Bu oyuncaklar,dostunuzun oyun sırasında ilgisini çekme konusunda oldukça başarılıdır.
 • Evcil hayvanınızı eğitirken interaktif oyuncaklara ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü bu tür oyuncaklar,dostunuzun bazı komutlara çok daha rahat bir şekilde uymasını sağlar.

Farklı tasarımlara sahip olan interaktif evcil hayvan oyuncakları,dostunuzun zihinsel ve fiziksel anlamda canlı ve aktif kalmasına destek olur.

Dayanıklı Tasarımlara Sahip Evcil Hayvan Oyuncakları ile Uzun Süreli Eğlence Keyfi

Evcil hayvan ürünlerinde dayanıklılık son derece önemlidir. Çünkü dostlarınız onlar için aldığınız oyuncakları sıklıkla eğlenceli vakit geçirmek için kullanır. Kalitesiz ve dayanıksız malzemelerden tasarlanan oyuncaklar,kısa sürede deforme olabilir. Bu durum,dostlarınızın sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Dolayısıyla dostunuzun hem sağlıklı hem de eğlenceli vakit geçirmesini istiyorsanız kaliteli malzemelerden tasarlanan oyuncakları tercih edebilirsiniz.

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen evcil hayvan oyuncak özellikleri oldukça dikkat çekicidir. Bu özellikleri şu şekilde sıralamak olanaklıdır:

 • Sağlam malzemeler kullanılarak tasarlandıkları için evcil hayvanınızın oyun sırasında rahat hareket etmesini sağlar.
 • Uzun süreli kullanımlarda herhangi bir deformasyona uğramaz.
 • Evcil hayvanınızın güvenli bir şekilde oyun oynamasına katkıda bulunur.

Zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan kaliteli evcil hayvan oyuncakları ile evcil hayvanınızın uzun süreli eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Evcil Hayvan Oyuncaklarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Peluş evcil hayvan oyuncakları,eğitici oyuncaklar başta olmak üzere birçok farklı ürüne ev sahipliği yapan evcil hayvan oyuncakları seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Oyuncağın tasarımı,evcil hayvanınızın cinsine ve yaşına uygun olmalıdır.
 • Oyuncaklar,kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olmalıdır.
 • Yenilikçi bir tasarıma sahip olmalıdır. Canlı renkler ve desenler kullanılarak tasarlanan oyuncaklar,evcil hayvanınızın dikkatini çekecektir.

Belirtilen hususların her biri,ideal evcil hayvan oyuncaklarının satın alınmasına katkıda bulunacaktır. Bu nedenle oyuncak satın almadan önce ürünün evcil hayvanınız için uygun olup olmadığını gözden geçirmelisiniz.

Gelişimi Destekleyen Evcil Hayvan Oyuncakları Turkcell Pasaj’da!

Evcil hayvan oyuncakları,oldukça yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Dostlarınızın eğitiminde ve keyifli vakit geçirmesinde önemli bir yere sahip olan evcil hayvan oyuncakları,birbirinden özel tasarımlarıyla ön plana çıkar. Her yaştan ve cinsten evcil hayvanlar için özel olarak tasarlanan oyuncaklar,Turkcell Pasaj üzerinden satışa sunuluyor.

Köpek ürünleri,kedi oyuncakları başta olmak üzere birçok farklı türde oyuncağın yer aldığı kategoriyi inceleyebilir;istediğiniz ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda evcil hayvan oyuncak fiyatları ile ilgili bilgi edinerek istediğiniz ürünleri güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz. Turkcell Pasaj,kaliteli ve yenilikçi evcil hayvan oyuncak çeşitleriyle her zaman sizlerle!

Daha Fazla

​​