Sepet 0

Adana Pasajı

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5160 Ürün)
Sırala
Satıcılar
Peşin Fiyat
Ürün Kategorisi

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

El Emeği Lezzetlerin Adresi Adana Gönül Bağı Pasajı

Deprem bölgesindeki satıcıların üretmiş olduğu gıda ürünleri, aksesuarlar, bitki dekorasyon ürünleri ve birçok ürün; Türkiye’nin pek çok bölgesine ulaştırılır. Adana Gönül Bağı Pasajı, farklı kategorilerdeki ürünlerin satışa sunulduğu bir projededir. Turkcell Pasaj’da satışa sunulan ürünlerde herhangi bir kâr amacı güdülmez. Adana Gönül Bağı Pasajı, tamamen deprem bölgesindeki satıcıların kalkınmalarına destek olmak için oluşturulmuştur. Turkcell’in başlatmış olduğu destek projesi ilk etapta 31 Aralık’a kadar devam edecek olup projenin uzatılması da mümkündür. Pasaj müşterileri, Gönül Bağı Projesi kapsamında birçok ürün arasından arzu ettiklerini Turkcell güvencesiyle satın alabilir.

Adana Yöresinin Lezzetli Ürünleri: Ev Yapımı Salça ve Terayağlar

Adana yöresinde pek çok farklı, yenilikçi ve sıra dışı lezzetler bulunur. Bu lezzetlerin her biri, Adana mutfağının zenginliğini gözler önüne serer. Ev yapımı salçalar, terayağları başta olmak üzere Adana mutfağının zenginliğini ön plana çıkaran ürünlerin tamamına Adana Gönül Bağı Pasajı’ndan ulaşmak olanaklıdır. Adana tereyağı ile lezzetli bir yemek hazırlamak istiyorsanız farklı seçenekler arasından sizlere sunulan ürünleri inceleyebilirsiniz. Tereyağının türü, gramajı çeşitlilik göstermekte olup ihtiyacınıza uygun ürünlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adana Gönül Bağı Pasajı’nın Birbirinden Lezzetli Reçel Çeşitleri

Adana Gönül Bağı Pasajı’nın ürünleri arasında birbirinden lezzetli reçel de yer alır. Özellikle kahvaltılarını zenginleştirmek isteyenler reçel seçeneklerini değerlendirebilir. Adana reçel ürünleri süt reçeli başta olmak üzere sıra dışı lezzetler arayanlar için son derece idealdir. Her bir ürün %100 doğal katkısızdır ve sağlığa faydalı tarafları bulunur. Ayrıca titizlikle üretildikleri için eşsiz bir tada sahiptir.

Adana Gönül Bağı Pasajı’nın Mutlaka Denenmesi Gereken Yöresel Peynirleri

Yöresel peynirler, lezzetleri ile dikkatleri üzerine çektiğinden sıklıkla talep görür. Lezzetli olmalarının yanı sıra son derece sağlıklı bir tüketim sağladıkları için de sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Adana peynir kategorisinde bulunan yöresel peynir ürünleri, kahvaltıların zenginleşmesini sağlar.

Özellikle sıklıkla tüketimi gerçekleştirilen lor peyniri ve dil peyniri başta olmak üzere pek çok farklı kategoride yer alan ürünlerin her biri el emeğinin bir parçasıdır. Son derece titiz bir şekilde üretimi gerçekleştirilen peynirlerin tamamı, Türkiye’nin farklı noktalarına ulaştırılır. Çeşitlilik gösteren yöresel peynirleri kahvaltılarda zengin bir sofra için kullanılmasının yanı sıra hamur işlerine lezzet katmak için de bu tür gıdalar da tercih edilebilir.

Mutlaka Göz Atmanız Gereken Adana Gönül Bağı Pasajı Ürünleri

Birçok farklı kategoride yer alan ve üretimi oldukça titiz şekilde gerçekleştirilen ürünlerin çeşitliliği oldukça fazladır. Adana Gönül Bağı Pasajı ürünleri listesinde bulunan ve müşterilerin dikkatini çeken ürünlerden bazılarını şu şekilde sıralamak olanaklıdır:

 • Badem Ezmesi
 • Yetişkin Para Çiçeği
 • Granola
 • Doğal Elma Sirkesi
 • Fıstık Ezmesi
 • Dekoratif Çiçekler
 • Kaktüs
 • Begonvil Fidesi
 • Itır Gül Damlası Fidesi
 • Sardunya Fidesi
 • Seramik Saksıda Kaktüs

Bunlar ve daha fazla ürünü Pasaj üzerinden satışa sunularak müşterilerin ihtiyaçlarını gidermesi sağlanır. Özellikle doğal gıda ürünlerini tüketmek isteyen kişilerin dikkatini çeken gıda ürünlerinin yanı sıra yaşam alanlarında farklı türden çiçeklere yer vermeyi arzulayan kişilerin de yararlanabileceği pek çok ürün bulunur.

Pasaj’daki ürünler, deprem bölgesindeki satıcıları desteklemekle birlikte bölgenin kültürel değerlerinin yaşatılmasına da katkıda bulunur. Bu ise kültürel ögelerin nesiller boyunca yaşatılması noktasında atılan önemli bir adımdır.

Adana Gönül Bağı Pasajı’ndan Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Adana Gönül Bağı Pasajı’ndan alışverişte bulunacak kişilerin ilk olarak kendilerine sunulan ürünleri incelemesi gerekir. Çünkü Pasaj’da farklı kategoriden birçok ürün bulunduğundan ürün çeşitliliği son derece geniştir. Alıcı olarak Adana Gönül Bağı Pasajı kapsamında yer alan ürünleri inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz.

Gıda ürünlerinin tamamı doğal ve el yapımıdır. Reçeller, tereyağları, peynirler; gıda kategorisinde yer alan ürünlerden birkaçıdır. Bunun yanı sıra çiçeklere meraklıysanız fide, tohum ya da yetişkin çiçek satın alabilirsiniz. Kategori içerisinde çeşit son derece fazla olduğu için tam olarak hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuzu belirlemeniz faydalı olur.

Pasaj’da alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar arasında ürünlerin gramajı da önemli bir yer edinir. Aynı ürünlerin farklı gramaj seçenekleri bulunabilir. Satın almadan önce ürünün gramajını inceleyerek ürün boyutunun yeterli olup olmadığını belirleyebilirsiniz.

Ürünleri satın almadan önce, “Ürün Özellikleri” kısmında yer alan açıklamaları okumanız tavsiye edilir. Çünkü bu alanda ürünün özellikleri detaylı bir şekilde belirtilir. Doğru ürünü alıp almadığınızı bu kısımdaki açıklamaları okuyarak tespit edebilirsiniz.

Ürünlerin altında fiyatları yazmakta olup ödeme kısmına geçmeden önce fiyatları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Her ürünün fiyatı, ürün özellikleri farklılık gösterdiği için değişecektir. Fiyatlandırma genellikle üründeki işçilik, ürünün özellikleri, nitelikleri başta olmak üzere çeşitli hususlara göre farklılık gösterir. Belirtilen hususlara dikkat etmeniz, ihtiyaç duyduğunuz ürünü güvenilir şekilde satın almanızı sağlayacaktır.

Doğunun Lezzetleri ve Daha Fazlası Adana Gönül Pasajı Ürünleri Turkcell Pasaj’da!

Doğal ürünlere ilgi duyan, özellikle gıda ürünlerinde doğaya yönelmek isteyen kişiler için Adana Gönül Bağı Pasajı ürünleri oldukça idealdir. Doğal reçeller, yöresel peynirler, tereyağları; Adana lezzetlerine ulaşmak isteyen müşterilere sunulur. Bunun yanı sıra tohumlar, yetişkin çiçekler, saksıda yapay çiçekler; yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyenlerin tercih edebileceği ürünler arasında yer alır.

Doğal ve el emeği ürünleri satın almak, bir yandan da deprem bölgesindeki satıcılara destek olmak isteyen kişiler; Turkcell Pasaj’da yer alan Adana Gönül Bağı Pasajı’nı inceleyebilir. Pasaj’da yer alan ürünlerin özellikleri, fiyatları başta olmak üzere birçok konu hakkında bilgilendirme pasaj üzerinden yapıldığından bütün sorulara cevap bulabilirsiniz.

Daha çok ürüne erişmek istiyorsanız Turkcell Gönül Bağı Pasajı sekmesindeki ürünleri inceleyebilir, satın alma işlemlerinizi Turkcell güvenilirliği ile gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden özel ürünlerin yer aldığı Pasaj, aradığınız ürünlere hızlı, kolay ve zahmetsiz bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Adana Bölgesinde Neler Yetişir?

Gastronomi şehirleri arasında yer alan Adana, mutfağı ile ön plana çıkar. Sahip olduğu lezzetler ile hem Türkiye hem de dünya mutfağının nadide şehirlerindendir. Adana lezzetlerinin oluşması, Adana Bölgesi’nde yetişen sebze ve meyvelerle mümkün hâle gelir. Adana’da narenciye, karpuz, greyfurt, soya, dane mısır, bal, pamuk ve ayçiçeği başta olmak üzere birçok ürünün üretimi yapılır. Ayrıca Adana’da “Organik Tarım” yapan çiftçi sayısı da oldukça fazladır.

Adana’ya Özgü Yöresel Lezzetler Nelerdir?

Adana zengin mutfağıyla Türk kültüründe önemli bir yer edinir. Şehrin zengin mutfağını oluşturan pek çok farklı lezzet bulunmakta olup bunlar arasında tirşik çorbası, Adana kebap, ciğer kavurma, şırdan dolması özel bir yer edinir. Bunun yanı sıra fıstıklı kebap, fellah köfte, gül mantı ve daha birçok yöresel lezzetler de Adana mutfağını eşsiz bir şekilde temsil eder.

Adana Gönül Bağı Pasajı Ürünlerini Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Turkcell Pasaj, güvenilir satıcıları bünyesinde barındırır. Ayrıca satın alma işlemlerinin tamamı Turkcell güvencesi altındadır. Bu nedenle müşteriler, satın alma sırasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaz. Öte yandan süreç içinde herhangi bir sorunla karşılaşmaları hâlinde, işlemlerine problemsiz devam edebilmeleri için uzman desteği talebinde bulunabilir.

Daha Fazla

​​