Sepet 0

Bisiklet & Motorsiklet Ürünleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5205 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Güvenli ve Özgür Gezmeler: Bisiklet ve Motosiklet Ekipmanları

Motosikletler, scooterlar ve bisikletler hem trafikte hızlı hareket etmenizi sağlar hem de özgür sürüş deneyimi sunar. Bu taşıtlarla yaptığınız hızlı ve özgür yolculukları konforlu, güvenli ve eğlenceli hâle getirmek için Turkcell Pasaj’daki motosiklet ve bisiklet aksesuar çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Kasktan kulaklığa, pompadan çantaya birçok farklı ekipman ve aksesuar arasında ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Konfor ve Güvenlik: Bisiklet ve Motosiklet Aksesuarlarını Keşfedin

Bisiklet ve motosikletler için güvenlik aksesuarlarından ilki ve en önemlisi kasktır. Çünkü kask, başı ve tüm kafatasını darbelere karşı korur. Düşme ve çarpışma gibi kazaların haricinde başka yerden uçup gelen cisimlerin size zarar vermesini de önler. Bisiklet ve motosikletler açık taşıtlar oldukları için hiçbir ihtimali göz ardı etmemek gerekir. Turkcell Pasaj’daki birbirinden farklı kask çeşitleri arasında hem güvenliğinizi sağlayacak hem de tarzınızı yansıtacak bir model bulmanız mümkündür.

Güvenlik açısından çok önemli olan bir diğer unsur gece görüşüdür. Karanlıkta fark edilmek için mutlaka ışık kullanmanız gerekir. Ayrıca bu durumda önünüzü görebilmek için de ışığa ihtiyacınız olur. Yani bisiklet ve motosiklet sürerken ışık kullanımı hem güvenlik hem de konfor sağlar. Bisiklet aksesuarları ışıklarla hem önünüzü aydınlatabilir hem de kendinize görünürlük kazandırabilirsiniz.

Gezme Keyfini Zirveye Taşıyan Bisiklet ve Motosiklet Ekipmanları

Turkcell Pasaj’da gezme keyfinizi ikiye katlayacak bisiklet ekipmanları bulunur. Bunlardan ilki kask kulaklığıdır. Kask üzerinden takılabilen bu kulaklık, su geçirmezdir. Tüm hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilir. Bluetooth 5.3 bağlantısıyla çalıştığı için hızlı ve kaliteli veri iletimi gerçekleştirir. Telefonunuzun cebinizde, çantanızda veya sepetinizde olması bu kaliteyi etkilemez. Sevdiğiniz şarkının en güzel yerinde bağlantınız kopmaz. Müzik eşliğinde sürüş keyfi yaşayarak kendinizi âdeta bir film sahnesinin içinde hissedersiniz.

Kask kulaklığı ile telefon görüşmeleri de yapabilirsiniz. Gözünüzü yoldan ayırmak zorunda kalmadan çağrı yanıtlayabilir ve görüşmeyi sürdürebilirsiniz. Kulaklıkta akıllı çok katmanlı gürültü engelleme özelliği bulunur. Böylece cihaz, en yoğun trafikte bile motor ve korna sesleri gibi gürültüleri filtreler. Desibelleri etkili şekilde azaltır. Hem alınan hem de iletilen sesin kalitesini yükseltir. Üst sınıf çağrı deneyimi sunar.

Kask kulaklığı ile yapabileceğiniz bir diğer işlem, navigasyonu dinlemektir. Böylece bilmediğiniz bir rotayı takip ederken gözünüzü yoldan ayırmadan ilerleyebilirsiniz. Endişeye kapılmadan güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşarsınız. Üstelik bu kulaklıkla iki cihaza birden bağlanabilirsiniz. Müzik dinleme, navigasyon ve telefon çağrıları arasında geçiş yapabilirsiniz. Uzun pil ömrü ve hızlı şarj özelliğiyle sizi asla yarı yolda bırakmayan bu kulaklık, RGB ışıklarıyla görünürlüğünüzü artırarak güvenliğinizi de destekler.

Gezme keyfini zirveye taşıyacak bir diğer unsur, havası yerinde olan lastiklerdir. Pasaj’daki taşınabilir pompalar sayesinde daha uzağa gitmekten korkmazsınız. Hemen her arazide ilerleyebilirsiniz. Lastiğinizin havasının indiğini hissettiğinizde 150 ps’ye kadar hızlı şişirme yapabilirsiniz. Şarjlı pompa sayesinde yarı yolda kalma endişesi duymadan dilediğiniz yere gidersiniz.

Şık ve Estetik: Bisiklet & Motosiklet Aksesuarları ile Tarzınızı Gösterin

Bisiklet ve motosiklet ekipmanları güvenli, konforlu ve keyifli oldukları kadar estetik görünümleriyle de dikkat çekerler. Şık ve fonksiyonel tasarımlarıyla ön plana çıkarlar. Bu özenli tasarımları kuyruk, sırt ve el çantalarında görmeniz mümkündür.

El çantanıza ehliyet, ruhsat, cüzdan, telefon ve kulaklık gibi özel eşyalarınızı koyabilirsiniz. Matara, fener, pompa ve alyan seti gibi sürüş sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz ekipmanları yerleştirebilirsiniz. BU el çantaları, sınıflandırılmış iç tasarımıyla eşyalarınızı düzenlemenize ve aradığınızı kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur. Sapı sayesinde gidona asmanızı veya elinizde rahatlıkla taşımanızı sağlar. Siyah rengi ve dokuma kumaşıyla göz doldurur.

Kuyruk ve sırt çantaları ise 12, 25, 35 ve 55 litrelik seçeneklere sahiptir. Bu çantalar motosiklet demirine rahatlıkla monte edilebilir. Özel eşyalarınızı veya iş amaçlı taşımaları sağlamak için uygundur. Geniç iç hacimleriyle çok sayıda eşyaya rahatlıkla yer açarlar. Suya dayanıklı malzemesi sayesinde içindeki eşyaları güvenle muhafaza eder. Hemen her hava koşulunda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Zahmetsizce temizlenerek daima hijyenik bir görüntü sunar. Dayanıklı malzemesiyle darbelere direnç gösterir ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Reflektör şeridiyle görünürlüğünüzü artırır.

Çantanın darası hafif olduğundan taşıması konforludur. Sürüş sırasındaki dengesi ise yüksektir. Bu çantayı koluyla elinizde veya saplarıyla sırtınızda taşıyabilirsiniz. Kullanmadığınız zaman saplarını gizleyebilirsiniz. Estetik, şık ve kullanışlı spor ekipmanları ile üst düzey sürüş deneyimi yaşarsınız.

Dayanıklı Bisiklet ve Motosiklet Aksesuarları ile Uzun Ömürlü Kullanım

Bisiklet aksesuarları setiyle uzun ömürlü kullanımın konforunu yaşayabilirsiniz. Suya, toza ve darbelere karşı dirençli ekipman ve aksesuarları güvenle kullanırsınız. Uzun süreli ve sürekli kullanımda bile herhangi bir deformasyon veya fonksiyon kaybıyla karşılaşmazsınız. Ekipmanınızı sürekli değiştirmek zorunda kalmadığınız için alıştığınız düzende sürüş deneyimi yaşamanın güvenliğini ve konforunu hissedersiniz.

Bisiklet ve Motosiklet Aksesuarlarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bisiklet ve motosiklet aksesuarlarından seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunur. Alışverişe çıkmadan önce bu noktalara değindiğiniz bir liste hazırlayarak seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz. Kendinize en uygun seçimi yapmak için aşağıdaki listeden yardım alabilirsiniz.

  • Araç türü: Aksesuar seçiminde dikkat etmeniz gereken ilk nokta araç türüdür. Bazı aksesuarlar hem bisiklet hem de motosikletlerle kullanılabilir. Ancak belirli bir araç türüne özel olarak tasarlanmış aksesuarlar da mevcuttur. Bu noktada sahip olduğunuz araç ile beğendiğiniz aksesuarın özellikleri örtüşmelidir. Aynı araç türü dahi kendi içinde farklı aksesuarla kullanıma müsait olabilir. Örneğin yetişkinlerin çocuk bisiklet aksesuarlarını kullanmaları çoğu zaman mümkün değildir. Katlanır bisiklet aksesuarları da sabit modellerden farklı olabilir. Benzer şekilde elektrikli bisiklet aksesuarları arasında da başka araçlarla kullanılamayan spesifik tasarımlar bulmak mümkündür.


  • İhtiyaç: Aldığınız aksesuarın öncelikle ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekir. İhtiyaçlarınızı belirlemek için öncelikle sürüş alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerekir. Örneğin çok fazla gece sürüşü yapıyorsanız mutlaka reflektörlü aksesuarlar kullanmalısınız. Yanınızda çok fazla eşya taşıyorsanız bir kuyruk çantası edinmeniz faydalı olur.


  • Beklenti: Sürüş deneyiminden beklentilerinizi saptamanız da seçimi kolaylaştırır. Önceliğiniz güvenlikse mutlaka koruyucu ekipmanlar edinmelisiniz. Keyifli yolculuklar hayal ediyorsanız kulaklık alabilirsiniz. Endişesiz bir sürüş deneyimi isterseniz küçük müdahaleler yapabileceğiniz bir tamir seti ve ihtiyaç duyabileceğiniz özel eşyalarınızı koyabileceğiniz bir el çantası işinizi görür.


  • Tasarım: Bir aksesuarın elbette stilinizi de tamamlaması gerekir. Tasarımın hem kullanışlı hem de şık olmasını istemek en doğal hakkınızdır. Böylece seçtiğiniz aksesuarla kendinizi ifade etmeniz de mümkün olur.

Daha birçok nokta, seçiminizi etkileyebilir. Yukarıdaki özelliklerden yola çıkarak hazırladığınız bir liste ile doğru ve kapsamlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Böylece dilerseniz tek başınıza veya bir sevdiğinizle beraber en eğlenceli yolculuklara çıkabilirsiniz.

Gelişmiş Özellikleri ile Dikkat Çeken Bisiklet ve Motosiklet Aksesuarları Turkcell Pasaj’da!

Motosiklet ve bisiklet aksesuarlarını Turkcell Pasaj’daki spor ve outdoor kategorisinde bulabilirsiniz. Birbirinden farklı bisiklet ve motosiklet aksesuarlarının özelliklerini ve kullanıcı değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Üstelik motosiklet ve bisiklet aksesuar fiyatlarını Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Güvenli ve kolay ödeme seçenekleriyle akıllı alışverişin tadını çıkarırsınız.

Daha Fazla

​​