Sepet 0

Kedi Yatakları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5041 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Evcil Dostlarınız için Tatlı Rüyalar:Kedi Yatakları

Evcil dostların konforu ve rahatlığı için özel olarak tasarlanan ürünler vardır. Evcil hayvan ürünleriarasında bulunan kedi yatağı bunların başında gelir. Özel olarak tasarlanan yataklar ergonomik yapıları sayesinde kedilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcıdır. Yumuşak malzemeyle kaplanan kedi yatağı çeşitleri büyük bir konfor sağlar. Kedi yatağı modelleri farklı boyut ve şekillerde üretilir. Bu sayede evde istenilen yere kolayca yerleştirilebilir seçenekler sunar. Kedi yatakları temel olarak evcil dostunuz için bir dinlenme ve uyuma noktasıolma amacıyla üretilir. Bunun yanında ısıtma gibi özelliklere sahip ürünler soğuk havalarda da dinlenmek için konfor sağlar. Modeller malzeme,stil ve tasarım gibi pek çok farklılıklara sahiptir. Kediniz için en uygun yatağı seçerek onun daha huzurlu ve keyifli olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Sağlık ve Konfor:Kedi Yatakları Hafifletilmiş Stres ve Daha İyi Uykular

Kedi yatakları sağlık ve konforu desteklemek için pek çok özellikle tasarlanır. Yumuşak ve nefes alabilir kumaşlardan üretilen yataklar,huzurlu bir dinlenme alanı olur. Kediler peluş gibi malzemeleri çok sevdiği için yataklarında kendilerini güvende hissederler. Ergonomik tasarıma sahip ürünler,kedilerin vücut yapısını destekler. Yüksek kenar ve çukurlar kedileri rahatlatmaya yardımcı tasarım bileşenleri arasındadır. Büyük ve yüksek kedi yatağı özellikle iri kediler için ekstra rahatlık sağlar.

Isıtma özelliği olan kedi yatağı çeşitleri de evcil dostunuzun sağlığını destekler. Özellikle soğuk havalarda ısıtma sistemli yataklar çok kullanışlıdır. Kediniz uyurken kendini sıcak ve rahat hisseder. Soğuk havalar için sıkça kullanılan kedi yatağı kalorifer yanı seçeneği de bulunur. Yatağı kalorifere kolayca monte ederek kedinizin rahatça uyumasını sağlayabilirsiniz. Yatak yanı kedi yatağı da konforlu alternatifler arasındadır. Bu tür yataklar sayesinde kediniz kendini daha güvenli hisseder.

Tasarım ve Estetik:Evinizle Uyumlu Kedi Yatakları

Kedi yatakları,farklı zevklere uygun olarak tasarlanır. Pek çok farklı tasarım seçeneği evinizle kolayca uyum sağlar. Modelleryuvarlak,oval,dikdörtgen veya karegibi farklı şekillerde tasarlanır. Her bir şekil farklı dekorasyonlara uyum sağlar. Tasarımlar askılı,salıncaklı,üstü kapalı ve vantuzlu kedi yatağı olarak da alternatife sahiptir. Kedi yatağı kapalı modelleri evcil hayvanınıza özel bir alanda konumlandırarak kullanabilirsiniz. Seçenekler arasından dekorasyona uygun tercihler yapabilirsiniz. Modellerin renk ve desenleri de geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı renk ve desenler evdeki diğer mobilya ve eşyalarla bütünlük sağlar. Zevkinize göre düz,hareketli veya minimal desenli kedi yataklarını tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Malzemelerden Oluşan Kedi Yatakları ile Sağlıklı ve Güvenli Uykular

Sağlıklı ve güvenli bir seçenek sunan kedi yatağı,kaliteli malzemelerle üretilir. Farklı malzeme seçenekleri evcil dostunuzun konforunu desteklerken tasarım olarak da alternatif sağlar. Hasır,peluş,ahşap ve örgü kedi yatağı çeşitleri dayanıklı malzemelerle üretilir. Peluş ve kadife kumaşlar yumuşak yüzeyi sayesinde kedileri rahat ettirir. Ahşap kedi yatakları ise doğal ve dayanıklı bir seçenektir. Uzun süreli kullanım için uygundur. Pamuklu kumaşlar da kaliteli kedi yataklarında sıkça tercih edilir. Yumuşak ve nefes alabilen yüzeysayesinde evcil dostunuz sağlıklı bir uyku süreci yaşar. Geniş yelpazeye sahip kedi yatağı malzemeleri patili dostunuz için kaliteli seçenekleri bir araya getirir.

Dostlarınız için Uyuma Alanları:Kedi Yataklarını Dilediğiniz Yerde Kullanın

Kedi yataklarının farklı yerlerde kullanılabilmesi önemlidir. Bunun için evinizin istediğiniz alanında kullanabileceğiniz seçenekler bulunur. Taşınabilir yatak modellerini salon,oturma odası veya yatak odası gibi istediğiniz alana rahatça götürebilirsiniz. Dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz cama yapışan kedi yatağı çeşitleri de mevcuttur. Genellikle vantuzla cama yapışan seçenekler özellikle dışarıyı izlemeyi seven kediler için idealdir. Bu tür yatakları dilediğiniz cama kolayca yapıştırabilirsiniz. Temizlik yapacağınız zaman da çıkarıp farklı bir cama sabitleyebilirsiniz. Kalorifer petek kedi yatağı da farklı yerlerde kullanıma uygundur. İstediğiniz peteğe kolayca takıp çıkarabilirsiniz. Yatak ve pencere yanı kedi yatakları da rahat yer değiştirme imkânını sunar. Bu tür ürünleri istediğiniz yatağa veya pencereye konforlu şekilde yerleştirip yerini değiştirebilirsiniz.

Temizliği Kolay Kedi Yatakları ile Pratik Kullanım Keyfi

Kedilerin uzun süre zaman geçirdikleri yatakların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bunun için kolay temizlenebilir yataklar pratiklik sağlar. Bazı özellikler yatağı temizleme işlemini kolaylaştırır. Çıkarılabilir ve yıkanabilir seçenekler bu aşamada çok kullanışlıdır. İstediğinizde yastık veya kılıfını çıkarıp makinede yıkayabilirsiniz. Sıkça karşılaşılan tüy problemi için anti-tüy özellikli kumaşlar bulunur. Bu tür kumaşlar tüy tutmadığını için kolay bir şekilde temizlenebilir. Leke ve su geçirmeyen yataklarda sıvı sızması gibi sorunların önüne geçer. Aynı zamanda leke kumaşın derinine geçmediği için basit bir silme işlemiyle kolayca temizlenir. Kötü koku ve mikropları önlemek için antibakteriyel yatak seçenekleri vardır. Bu sayede kediniz için daha hijyenik bir ortam sağlayabilirsiniz.

Kedi Yataklarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Evcil dostunuzun keyifli bir uyku deneyimi yaşaması için farklı kedi yatağı modelleri bulunur. Bunlar arasından seçim yaparken dikkatli olmak kedinizin sağlığı ve güvenliği için önemlidir. Tercih yaparken önemli olan noktalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Boyut ve şekil:Kedinin büyüklüğüne göre boyut,uyku davranışlarına göre ise şekil seçimi yapmak önemlidir. Küçük boyutlar yavru kedi yatağı için idealdir. Kıvrılarak uyuma gibi alışkanlıklarda ise oval veya yuvarlak şekil daha kullanışlıdır.


  • Malzeme kalitesi:Rahatlık,konfor ve uzun süreli kullanım için sağlıklı ve dayanıklı malzemeye sahip seçenekleri değerlendirmek gerekir.


  • Kolay temizlenebilme:Düzenli temizlik için yıkanabilir gibi özellikler önemlidir. Bu sayede temizleme işlerinde pratiklik sağlayabilirsiniz.


  • Isıtma özelliği:Özellikle soğuk hava koşulları için ısıtmaya sahip kedi yatağı seçenekleri vardır.


  • Konumlandırılacak alan:Modeller konumlandırılacak alana göre pencere ve yatak yanı,pencereye sabitlenen,kalorifer yanı ve duvara monte kedi yatağı gibi çeşitlere sahiptir. Rahatça yer değiştirmek için taşınabilir yatak seçenekleri avantajlıdır.


  • Ortopedik özellikler:Yaşlı ve eklem problemi yaşayan kediler için ortopedik destekleri seçenekler bulunur. Özel malzemelere sahip ortopedik yataklar kedinizin sağlığını ve rahatlığını destekler.


  • Tasarım:Kedi yatakları farklı desen ve renklerde tasarlanır. Ev dekorasyonuna ve zevkinize uygun seçeneklerle hoş bir görünüm yaratabilirsiniz.

Kedi yatağı seçerken temel olarak evcil dostunuza ve evinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Kedinizin uzun süre zaman geçireceği yatağın onun konforuna uygun olması gerekir. Aynı zamanda evinizde dekoratif bir görünüme sahip olacağı için tasarım olarak da beğenilerinize hitap etmesi gerekir. Geniş alternatife sahip kedi yatağı fiyatı da her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Bütçenize uygun olarak seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Dostunuza Rahat Uykular Sunan Kedi Yatakları Turkcell Pasaj’da!

Patili dostunuzun rahat bir şekilde uyumasına yardımcı kedi yatağı çeşitlerini Turkcell Pasaj’da bulmak mümkündür. Ürün çeşitliliği arasından dilediğiniz ürünü kolayca inceleyebilirsiniz. Pasaj’da kedi yatağı fiyatları her bütçeye uygundur. İndirim ve kampanyalardan yararlanarak seçtiğiniz ürünü avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.Müşteri desteği,kolay ödeme ve garanti gibi seçenekler sayesinde Turkcell Pasaj’da güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Evcil dostunuzun ihtiyaçlarına uygun kedi yatağının yanı sıra kedi mamalarıve kedi kumlarını da Turkcell Pasaj’da kolayca bulabilirsiniz.

Daha Fazla

​​