Sepet 0

Tuvalet Kapları ve Aksesuarları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5264 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Dostunuzun Konforu için: İnovatif Kedi Tuvalet Kapları ve Aksesuarları

Bir kedi gün içinde ortalama olarak 3 ila 5 defa tuvalete gider. Kumu kazarak tuvaletini yapan kedilerin bu davranışı çoğu zaman 7 haftalıkken başlar. Kedilerin kendilerini rahat hissetmeleri ve yaşam alanlarının temiz kalması için tuvalet kapları büyük önem arz eder. Kedi tuvaleti seçenekleri evcil dostlarınızın günlük ihtiyaçları için elzemdir. Bu noktada kedilerin ihtiyaçlarına uygun olarak ve onların tuvalet eğitimlerini destekleyecek tuvaletler seçmeniz önem taşır. Bu noktada kedinin boyutu, kilosu, yaşı, tuvalet alışkanlığı ve davranış kalıplarını göz önünde bulundurmak gerekir.

Hijyenik Çözümler Sunan Kedi Tuvalet Kapları ve Aksesuarlarını Keşfedin

Evcil hayvan ürünleri arasında yer alan kedi tuvalet kapları, hijyenik çözümler sunarak evin içinde evcil dostunuzun rahat etmesini mümkün kılar. Kedi tuvaleti otomatik modeller kolay hazne temizleme gibi seçenekler sunar. Hijyen torbası, tuvalet önü paspası, kum kabı ve diğer seçenekler temizliği derinleştirir. Kedi kumu kabı kolaylıkla temizlenen hazneye sahiptir. Kedi ürünleri arasında yer alan fırça, kürek, torba ve diğer seçenekler tuvalet kabının kullanımını kolaylaştırır.

Kokularla Başa Çıkın: Ferahlatıcı Teknolojilerle Donatılmış Kedi Tuvaletleri

Kedi tuvaleti modelleri evcil dostunuzun rahat ve mutlu bir şekilde lavabo ihtiyacını gidermesini sağlayan ürünlerdir. Söz konusu ürünler kedinizin mesane ve bağırsak problemlerine karşı alınmış bir önlem sunar.

Kedilerin doğal içgüdülerini sürdürmelerine olanak tanıyan bu ürünler, evcil dostların tuvaletlerini kuma kazıyıp gömecekleri bir alan sunar. Kedilerin doğal alışkanlıklarını sürdürmelerini mümkün kılan özel tuvaletler, komplike yapıları ve ergonomik zeminleriyle ön plana çıkar. Üstü kapalı modeller kedilerin daha rahat ve güvenli bir alanda tuvalet ihtiyaçlarını gidermelerini sağlar. Plastik ve dikdörtgen yapıda olan bu tuvaletler büyük bir kum alanı sunar. Özel, güvenli ve sadece tuvalet için ayrılmış bu alan, kediler için vazgeçilmez bir yer hâline gelir.

Ergonomik ve Geniş İç Hacimli Kedi Tuvalet Kapları

Kedi tuvaletleri genelde rahat plastik ve türevi malzemelerden imal edilir. Bu sayede kedilerin rahat olmaları ve tuvaletteyken güven içinde kalmaları mümkün hâle gelir. Dört bir yanı açık bir kedi tuvaleti atıkların zahmetsiz bir şekilde sterilize edilmesini mümkün kılar. Dört bir yanı tümüyle kapalı olan kedi tuvaletleri ise karbon filtreler içerir. Bu filtreler istenmeyen ve rahatsız edici kokuların etrafa yayılmasının önüne geçer. Ergonomik kedi tuvaletleri bu noktada arzu edilen rahatlığı hem kediler hem de patili dost sahipleri için mümkün kılar. Takılıp çıkarılabilir parçalara sahip olan, kompakt, değiştirilebilir ve haznesi kolaylıkla boşaltılabilir olan seçeneklere göz gezdirmeniz önem taşır. Bu sayede tuvalet kabını kedilerin kolayca kullanması ve hayvan sahiplerinin zorluk çekmeden temizlemesi mümkün hâle gelir.

Akıllı kedi tuvalet modelleri ise daha konforlu ve güvenlik önlemi yüksek bir kullanımı mümkün kılar. Bu modellerde alçak giriş ve geniş iç hacim söz konusudur. Bu sayede şişman kedilerin bile kolaylıkla giriş-çıkış yapması mümkün kılınır. Çoğu zaman dönebilen ya da basitçe hareket eden hazneye sahip olan bu modeller, yenilikçi atık toplama yapısıyla evcil kedi sahiplerinin beğenisini kazanır. Söz konusu gelişmiş modeller, mobil uygulama entegrasyonu, atık boşaltma teknolojisi ve desibeli düşük sessiz çalışma olanağı gibi ekstra seçenekler sunar.

Kolay Temizlik, Sağlıklı Ortam: Pratik Kullanım Sunan Kedi Tuvalet Kapları

Geniş iç hacimli ve ergonomik tasarımlara sahip kedi tuvalet kapları, kolay temizlik ve sağlıklı bir ortam sağlayarak pratik kullanım sunar. Bu tuvalet kapları, çıkarılabilir tepsiler ve antibakteriyel kaplamalar gibi özelliklerle donatılmıştır, bu da temizlik işlemini hızlı ve etkili hale getirir. Kedinizin hijyenik bir ortamda tuvalet ihtiyacını gidermesini sağlayarak hem onun sağlığını korur hem de evinizde hoş bir koku ve temizlik sağlar.

Temizlikte Kolaylık Sunan Kedi Tuvaleti Aksesuarları ile Hijyenik Ortamlar

Kedi tuvaleti aksesuarları, temizlikte kolaylık sunarak hijyenik ortamların korunmasına yardımcı olur. Bu aksesuarlar arasında çıkarılabilir tepsiler, antibakteriyel kürekler ve kokuyu absorbe eden malzemeler bulunur. Kedinizin tuvalet ihtiyacını giderirken, bu aksesuarlar sayesinde temizlik işlemleri hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilir. Böylece evinizde hijyenik, hoş kokulu, ferah ve tertemiz bir ortam sağlanır. Kedi tuvaleti koku giderici ürünler kabın iç kısmının rahatsız edici kokular yaymasının önüne geçer. Ambalaj dayanımı yüksek olan, kokuyu iyi absorbe eden ve geniş hacimli kedi tuvalet poşeti modelleri temizlik sürecinizde önemli bir yardımcınız olur.

Kedi Tuvaleti ve Aksesuarlarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Pek çok süzgeçsiz ve elekli kedi tuvalet modelleri, birbirinden farklı, özgün özellikler taşır. Yetişkin ve yavru kedi tuvaleti modellerini incelerken en rahat, dayanıklı, uzun ömürlü seçenekleri tercih etmelisiniz. Bu noktada alışveriş yaparken süreci optimize etmek için şu hususlara dikkat edebilirsiniz:

  • Kedinin boyutu ve tuvalet rutinine dair davranışları, bir tuvalet kabı seçerken ilk dikkat etmeniz gereken husus olarak öne çıkar. Kedinin büyüklüğü ve tuvalet alışkanlıklarına göre tercihte bulunmak son derece önem arz eder. Kapının genişliği ve yüksekliği kedinin boyutu göz önünde bulundurularak seçilmelidir.
  • Geniş iç hacimli ve ergonomik tasarımlar, kedilerin rahatça hareket etmelerine ve tuvalet ihtiyaçlarını gidermelerine olanak tanır.
  • Kedi tuvaleti ve aksesuarları konusunda alışveriş yaparken, seçim yapmadan önce, ürünün malzeme türü ile kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Bu hususta dayanımı yüksek plastik ve paslanmaz çelik gibi kolay temizlenebilen ve uzun ömürlü malzemeler tercih edilmelidir.
  • Bazı kediler kapalı tuvaletleri daha çok sever. Bazıları ise açık alanda durmayı daha ferahlatıcı bulur. Aynı zamanda kapalı tuvaletler kokuyu daha iyi absorbe edebilme yetenekleri ile ön plana çıkar. Açık olan tuvaletler ise daha kolay temizlenebilir. Bu noktada hem patili dostunuzun beğenisini hem kolay temizleme olanağını hem de koku faktörünü hesaba katarak bir seçimde bulunabilirsiniz.

Yenilikçi Çözümler Sunan Kedi Tuvaleti ve Aksesuarlarının Fiyatı Nasıldır?

Kedi tuvaleti ve modelleri destekleyen aksesuarların fiyatı genel hatlarıyla ele alındığında son derece makul aralıktadır. Özel ve sofistike kedi kumu küreği modelleri, tuvaletin zeminini kolayca temizlemenize olanak tanır. İnce gözenekli, geniş hacimli kedi tuvalet küreği modelleri, önemli miktarda kumu bünyesine alıp aktarım yapmayı mümkün kılar. Bu sayede kedi tuvaletini tertemiz hâle getirmek sanılandan daha kısa sürer.

Kedi tuvalet paspası ise evcil hayvanınızı kaba girerken karşılar ve patilerini temizlemesini sağlar. Bu sayede kumların tuvalet kabının dışında doğru saçılmasının da önünü alır. Temizlenmesi kimi zaman zahmeti olabilen kedi kumları, destekleyici aksesuar ve haznesi kolay boşaltılabilen kedi tuvalet kabı sayesinde basitçe sterilize edilebilir.

Hijyen ve Konfor Sunan Kedi Tuvaletleri ve Aksesuarları Turkcell Pasaj’da!

Sevgi dolu bir deneyim olan evcil kedi beslemek kimi zaman meşakkatli olabilir. Bu noktada hijyen ve konfor sunan kedi tuvaleti seçenekleri devreye girer. Kolay temizlenen hazne, geniş kapasite ve konforlu yapısıyla bu modeller kedinizin rahat bir şekilde tuvalet ihtiyacını gidermesini sağlar. Turkcell Pasaj’da binbir çeşit kedi tuvaleti kabını bulabilir ve kolay sipariş oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla

​​