Sepet 0

Emzirme Ürünleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2874 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Anneler için Sağlıklı ve Konforlu Bir Deneyim Sunan Emzirme Ürünleri

Anne ve bebek arasında kurulan en özel bağ şüphesiz ki emzirme döneminde kurulur. Bu dönemde bebeğin süte duyduğu ihtiyaç kadar annelerin de emzirme ihtiyacı bulunur. Emzirme ürünleri, bu dönemde anne ve bebeğin konforunu sağlamak amacıyla geliştirilmiş ürünlerdir. Bu ürünlerin bir diğer önemli avantajı ise henüz anneliğe atılan ilk adımda yaşanabilecek olası zorlukları da büyük oranda ortadan kaldırmalarıdır. Farklı ihtiyaçlara cevap veren oldukça geniş yelpazeli seçeneklere ev sahipliği yapan emzirmeye yardımcı ürünler, anneler ve bebekleri için gündelik yaşam son derece kolaylaştıracak niteliktedir.

Emzirmeyi Kolaylaştıracak Emzirme Ürünleri ve Aksesuarları

Emzirme ürünleri, özellikle ilk kez anne olacaklar için son derece avantajlı ürünlerdir. Özellikle ilk emzirme dönemlerinde anne sütünün yeterli miktarlarda gelmemesi ebeveynler açısından son derece zorlayıcıdır. Aynı zamanda bebeğin güçlü bir emme eğilimine sahip olması, annenin göğüs uçlarında yaralara sebebiyet verebilir. Göğüs pompası, tam da bu süreçte annelerin imdadına yetişen bir emzirme ürünüdür. Oldukça kolay şekilde kullanılabilen ve son derece fonksiyonel özelliklere sahip olan göğüs pompaları, anne sütünün rahatlıkla sağılmasını sağlar. Göğüs pompaları, kullanım biçimlerine göre farklı özelliklere sahiptir.

Emzirme Döneminde İhtiyacınız Olan Göğüs Pompaları

Göğüs pompaları, sütünün sağılması kadar bebek ve anne arasındaki bağın korunmasını sağlamak amacına da sahiptir. Böylelikle emzirme esnasında anne, bebek ile olan bağını korur. Her iki taraf için de oldukça konforlu ilk emzir dönemi atlatılabilir. Göğüs pompalarının en önemli avantajı anne sütünün herhangi bir şekilde deformasyona uğramadan ya da bozulmadan bebekle buluşmasıdır. Son derece fonksiyonel olan bu emzirme aksesuarları, anne sütünün güvenle sağılmasını sağlar.

Pratik kullanımı sayesinde her ortamda aktif şekilde kullanılabilir. Bununla birlikte göğüs pompaları kullanım biçimlerine göre oldukça farklı özelliklere sahiptir. Manuel ya da elektrikli çalışabilen göğüs pompalarının çift ya da tek göğüste kullanılma imkânı sunan farklı modelleri de mevcuttur. Ayrıca anne ve bebeğin emzirme pozisyonunda uygun şekilde bağ kurabilmesini sağlayacak yapısal özelliklere ev sahipliği yapan bu ürünler, özel olarak dizayn edilmiştir.

Anne Sütünü Doğru Şekilde Muhafaza Etme: Süt Saklama Kapları

Emzirme ürünü çeşitleri, annelerin ve bebeğin ihtiyaçlarına yönelik olarak özel olarak tasarlanır. Anne sütünün güvenle sağılabilmesi kadar muhafaza edilmesi de önemlidir. Anne sütü saklama kabı, sütün güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlarken yapısında oluşabilecek herhangi bir değişimi de önler. Aynı zamanda sağılan süt, arzu edilen her an ısıtılabilir. Özel kilit sistemine sahip olan süt saklama kapları; sızma, dökülme ya da hava alma gibi durumları önler. Dolayısıyla anne sütü herhangi bir bozulmaya uğramaz. Bebeğin beslenme düzeninin oluşturulmasında anne sütü saklama kapları, oldukça pratik, kolay ve fonksiyonel kullanım sunar.

Rahat Bir Emzirme Deneyimi için İdeal Yardımcı: Emzirme Yastıkları

Bebek emzirmek, özellikle anneliğin ilk dönemlerinde son derece zorlayıcıdır. Bebek ve anne arasında kurulan bağın en güçlü olduğu bu dönemde emzirmenin konforlu hâle getirilmesi oldukça önemlidir. Bebek beslenme gereçleri sayesinde emzirme esnasında yaşanabilecek olası sorunların büyük bir bölümü ortadan kalkar. Anne ve bebek çok daha efektif bir bağ oluştururken emzirme sürecinin getirdiği zorluklar da büyük oranda önlenir. Bebek emzirme yastığı anne ve bebeğin konforunu yüksek standartta sağlayan bir üründür.

Ergonomik tasarıma sahiptir. Farklı model ve tasarım çeşitliliği ile her türden talebe cevap verebilir. Klasik tek bebek emzirmeye uygun modellerin yanı sıra ikiz bebekler için özel olarak tasarlanmış emzirme minderleri de mevcuttur. Emzirme esnasında ortaya çıkabilecek bel, omuz ve omurilik ağrılarını önler. Farklı kilolarda ve boyda bebeklerin emzirme ihtiyacını karşılamak için uygundur. Bebek önlüğü gibi ek ürünlerle birlikte çok daha konforlu bir kullanım sunar.

Anneler için En İyi Emzirme Ürünlerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Emzirme aparatları, annelerin hemen her türden ihtiyacına cevap verebilecek düzeyde son derece çeşitlidir. Bununla birlikte emzirme ürünleri satın alırken birçok detaya dikkat etmek de fayda vardır. Bu noktada en temel belirleyici, annenin ve bebeğin ihtiyaçlarıdır. Aynı şekilde bu ürünlerden bebeğin ve annenin konforunu da yüksek standartta sağlaması beklenir. Fonksiyonel ve ergonomik yapıda olmalıdır. Anneler için en iyi emzirme ürünlerini seçerken dikkat edilmesi gerekenler genel hatlarıyla şu şekildedir:

  • Fonksiyonel, ergonomik, kullanışlı olmalıdır.
  • Bebek ve anne sağlığını gözetecek tasarıma sahip olmalıdır.
  • Doğal içeriğe sahip olmalı; alkol, paraben, boya ve parfüm gibi zararlı etken ya da maddeleri içermemelidir.
  • Kaliteli malzemeden üretilmelidir.

Tüm bunların yanı sıra emzirme ürünü fiyatları da seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir başka önemli detaydır. Son derece geniş yelpazeli çeşitliliğe sahip olan emzirme ürünleri, bebeğin beslenme alışkanlığını kazanması açısından oldukça önem arz eder. Bebek önlükleri, beslenme alışkanlığını düzenleme konusunda ebeveynlere önemli düzeyde katkı sağlarken, aynı zamanda bebeğin kıyafetlerini leke gibi istenmeyen oluşumlardan da korur.

Anne ve Bebeklerin İhtiyacı Olan Emzirme Ürünleri Turkcell Pasaj’da!

Emzirme ürünleri, günümüzde her anne ve bebeğin en önemli ihtiyaçlarındandır. Özellikle ilk kez anne olacaklar için zorlu geçen emzirme sürecinin en doğru ve sağlıklı şekilde atlatılabilmesi adına bu ürünler, kurtarıcı niteliğindedir. Emzirmeyi kolaylaştırdığı gibi bu ürünler, anneler için gündelik yaşamı da önemli ölçüde kolaylaştırır. Bebeğin emmesi sonucunda göğüs ucunda oluşan deformasyonların önlenmesinden sağlıklı ve konforlu bir emzirme deneyimine kadar birçok olumsuzluğun bu ürünlerle giderilmesi mümkündür.

Emzirme Sırasında Ne Tür Destek Ürünleri Kullanılır?

Emzirme sırasında; bebek önlükleri, emzirme koltukları, emzirme minderleri, göğüs pedleri başta olmak üzere birçok farklı ürün kullanılabilir. Tüm bu ürünlerin dışında göğüs pompası, süt saklama kabı gibi ürünlerin de emzirme sürecinin daha konforlu hâle getirilebilmesi adına kullanılması olanaklıdır. Ayrıca anne sütünün güvenle ve hijyenle muhafaza edilebilmesi adına biberon ısıtıcılar ve biberon sterilizatörleri de kullanılabilir. Bunların dışında; biberon, emzik ve emzirme setleri annelerin ihtiyaç duyduğu ürünlerdendir.

Emzirme Ürünlerinin Materyali Nasıl Olmalı?

Doğum sonrası bebekler, son derece hassas vücut fonksiyonlarına sahiptir. Aynı zamanda bağışıklık sistemi henüz yetişkinler kadar güçlenmemiş olan bebeklerin dışarıdan gelebilecek enfeksiyon ya da mikrop oluşumu gibi durumlardan korunması gerekir. Bu noktada emzirme sürecinde tercih edilecek her türden ürünün özelliklerine de dikkat edilmelidir. Emzirme ürünleri; doğal özelliklere sahip olan, yapay içeriği bulunmayan, zararlı etkenleri içermeyen ve bebeğin zarar görmeyeceği bir materyalden üretilmelidir. Aynı zamanda emzirme yastığı gibi ürünlerin dolgu malzemesinin yumuşak ve bebeğin vücuduna uygun nitelikte olması gerekir. Tüm bu durumlar annenin ve bebeğin sağlığının korunması açısından oldukça hayati öneme sahiptir.

Emzirme Ürünlerini Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Emzirme ürünleri, bebeğin ve annenin sağlıklı bir şekilde emzirme dönemini atlatabilmesi ve anne ile bebeğin doğal bir bağ kurabilmesi açısından son derece önemli ürünlerdir. Dolayısıyla mutlaka kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Kaliteli emzirme ürünleri ise büyük oranda güvenilir adreslerden temin edilmesi hâlinde soru işareti bırakmaz. Turkcell Pasaj, annelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanmış emzirme ürünleriyle her bütçeye hitap eder. Farklı marka ve modellere ev sahipliği yapan Turkcell Pasaj, annelere konforlu, güvenli, sağlıklı ve sorunsuz bir emzirme deneyimi vadeder.

Daha Fazla

​​