Sepet 0

Termos

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (5229 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Sıcak Tutmanın Yeni Yolu: Termoslar

Termos, sıvıların sıcaklığının belli bir derecede kalması için özel olarak tasarlanan ürünlerdir. Çoğunlukla çelik kullanılarak üretilen bu tür ürünler, hayatın her alanında yenilikçi bir kullanım sunar. Şık ve zarif detaylarıyla dikkatleri üzerine çekmelerinin yanı sıra ergonomik bir kullanım vadettiklerini söylemek de mümkündür. Kolay bir şekilde taşınabilirler. Bu nedenle genellikle kamp gibi alanlarda tercih edilirler. Siz de Turkcell Pasaj kamp malzemeleri kategorisinde yer alan termos modelleri arasından arzu ettiğiniz ürünlere çok özel fiyatlarla ve avantajlı seçeneklerle sahip olabilirsiniz.

Yenilikçi Özellikler Sunan Termos Modellerini Keşfedin

Yenilikçi ve fonksiyonel bir şekilde tasarlanan termoslar, model konusunda zengin bir seçenek sunar. Bu nedenle farklı talepleri karşılama konusunda son derece başarılıdır. Termos bardak başta olmak üzere pek çok model, işlevsel özellikleriyle ön plana çıkar. Model çeşitliliğiyle kullanıcılara sunulan modellerin özellikleri genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Başarılı bir izolasyon sistemine sahiptir. Bu sayede termos içine koyduğunuz sıvının formunu korumasını yani sıcak veya soğuk kalmasını sağlar. Bu sayede sıvının belirli bir derecede kalması olanaklı hale gelir.
  • Farklı boyutlarda tasarlanabilen ürünler, kapasite konusunda da değişiklik gösterir. Geniş bir kapasiteye sahip olan ürünler, hayatın her alanında eşsiz bir kullanım vadeder. Büyük aileler için termos 2 lt seçenekleri mevcuttur.
  • Genellikle çelik kullanılarak üretim gerçekleştirilir. Bu durum, uzun süreli kullanım açısından son derece idealdir. Bunun yanı sıra kompakt tasarıma sahip bardak termos ürünleri de bulunur. Bu tür modeller genellikle kısa süreli yolculuklarda tercih edilir. Bazı modeller, daha çok şık bir görünüm adına cam ile üretilir. Cam termos modelleri, yaşam alanlarında yenilikçi bir kullanım vadeder.
  • Hafif ve ergonomik bir tasarıma sahip olan ürünler, her yere kolaylıkla taşınabilir.

Farklı modelleriyle ön plana çıkan ürünlerin her biri, kolay ve konforlu bir kullanım vadeder.

Etkileyici Kapasiteler: İhtiyacınıza Uygun Farklı Boyutlarda Termoslar

Termos modelleri farklı kapasite seçenekleriyle yenilikçi bir kullanım vadeder. Kullanıcıların ihtiyaçları ön planda tutularak tasarlandıkları için kompakt modeller bulunduğu gibi geniş iç hacme sahip ürünler de kullanıma sunulur. Küçük termos modelleri, kompakt tasarım arzulayanlar için oldukça idealdir. Bu tür modeller hem kolay taşınır hem de hayatın her alanında kullanılabilir. Kişisel kullanım için ideal olan modellerin kapasitesi genellikle 250-500 ml arasındadır.

Turkcell Pasaj spor ve outdoor ürünleri arasında yer alan büyük termos modelleri ise kalabalık aileler tarafından tercih edilir. Geniş iç hacme sahip olan bu tür ürünler, tek seferde oldukça fazla sıvı muhafaza edilmesini sağlar. Bu sayede genellikle piknik ve kamp alanlarında kurtarıcı bir üründür. Aynı zamanda sportif aktiviteler sırasında da geniş kapasiteli ürünler tercih edilebilir.

İleri Teknoloji ile Sıcaklık Koruma: Termoslar ile Taze Lezzetler

Termos modelleri, etkileyici tasarımları sayesinde sıcaklığın belirli bir derecede tutulmasını sağlar. Termos çeşitleri arasında yer alan modellerin her biri, tasarımsal farklılıkları nedeniyle sıvı sıcaklığının değişken sürelerde korunmasına katkıda bulunur.

Sıvı sıcaklığı genellikle yenilikçi bir izolasyon tasarımı ile korunur. Genellikle bu tür ürünler çift cidarlı bir yapıya sahiptir. İç ve dış cidar arasında boşluk bulunduğu için sıcaklık bölmeler arasında geçişte bulunmaz. Ayrıca cidarlar arasında yer alan boşluk vakumlanır. Böylelikle çelik termos başta olmak üzere her bir modelde sıcaklık koruması çok daha uzun süre sağlanır. Ayrıca kaliteli bir yalıtım malzemesi, sıcaklık koruma seviyesinin arttırılmasını olanaklı hale getirir.

Sıcak ve Soğuk İçecekler için Uygun Termoslar

Sıcak ve soğuk içecekler için özel olarak tasarlanan termos modelleri, taleplerin karşılanması noktasında son derece başarılıdır. Sıcak termoslar, sıcak içeceklerin belirli bir süre ısısının korunmasını sağlayacak şekilde tasarlanır. Yüksek yalıtım teknolojisine sahip olan bu tür ürünler, aynı zamanda sızdırmaz kapak teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeker. Kapak teknolojisi, çok daha güvenli bir kullanım için idealdir.

Soğuk içeceklerin muhafazasını sağlayan termos suluk başta olmak üzere çeşitli modeller, etkili izolasyon sistemine sahiptir. Bunun yanı sıra iç yüzey kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanır. Böylelikle içeceğin ısısı uzun süre istenilen derecede kalır.

Şık ve Dayanıklı: Termoslar ile Estetik ve Dayanıklı Tarzlar

Şık ve zarif detaylarla hareketlilik kazanan termos modelleri, yenilikçi bir kullanım için idealdir. Mug termos başta olmak üzere pek çok model, kullanıcıların taleplerini en iyi şekilde karşılayacak tasarıma sahiptir. Farklı renk seçenekleri bulunan ürünler, modern ve incelikli dokunuşlarla hareketlilik kazanır. Bunun yanı sıra ürünlerin kapakları estetik tasarımlarıyla ön plana çıkar.

Yenilikçi tasarımlarla dikkatleri üzerine çeken ürünlerin her biri kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Genellikle kapak ya da gövde kısımlarında çelik malzeme tercih edilir. Bu ise uzun süreli kullanımlarda ürünün dayanıklılık göstermesini sağlar. Ayrıca sızdırmaz kapak tasarımı, özellikle sıcak içeceklerin çok daha güvenli bir şekilde içilmesine katkıda bulunur.

Termoslardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Termos modelleri kullanıcıların taleplerine göre çeşitlilik gösterir. Dereceli termos ve elektrikli termos başta olmak üzere yenilikçi modeller arasından tercihte bulunmadan önce bazı hususlara dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Bu noktalar genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  • Ürün kapasitesi, taleplerinizi karşılayabilecek şekilde olmalıdır. Eğer geniş kapasiteli bir ürün arıyorsanız litrelik modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz.
  • Sağlıklı ve güvenli bir kullanım için kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen modelleri tercih etmeniz ideal olacaktır.
  • Ürünlerin sızdırmaz bir tasarıma sahip olması oldukça önemlidir. Bu tür tasarımlar içeceklerin sıcaklığının korunmasını sağlar.
  • Etkili bir izolasyon sistemine sahip modeller arasından tercihte bulunarak uzun süreli kullanımlarda arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Çünkü başarılı izolasyon, sıvı sıcaklığının belirli derecede çok daha uzun süre kalmasını sağlar.
  • Ergonomik ve hafif bir tasarıma sahip olan ürünler, hayatın her alanında kolaylıkla taşınabilir. Bu nedenle sportif aktivitelerinizde ya da kamp gibi alanlarda kullanmak için kompakt tasarımlar arasından tercih yapabilirsiniz.

Bu tür hususların yanı sıra fiyatlandırma konusu da ön planda tutulmalıdır. Satın alma işlemi öncesinde bütçenizi belirleyerek istediğiniz ürüne çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Aktif Yaşamın Olmazsa Olmazı Termosların Fiyatı Nasıldır?

Termos fiyatları çeşitli unsurlara göre değişiklik gösterir. Fiyatları etkileyen hususlar arasında ürünün kapasitesi, üretimde kullanılan malzemeler, tasarımsal özellikler yer alır. Daha geniş kapasiteli ürünlerin fiyatları kompakt tasarımlardan daha yüksek olabilir. Bunun yanı sıra izolasyon sistemi başarılı ürünler, uzun süreli kullanımlar için idealdir. Ayrıca güvenli bir kullanım da vadeder. Bu nedenle bu tür modellerin fiyatları diğerlerinden farklı olacaktır.

Her Alana Uygun Kullanım Sunan Termoslar Turkcell Pasaj’da!

500 ml termos, litrelik modeller başta olmak üzere farklı talepleri karşılayan pek çok ürün bulunur. Tasarımsal farklılıklara sahip olan termos modelleri, hayatın her alanında kullanım için oldukça uygundur. Genellikle çelik kullanılarak tasarlanan ürünler, sızdırmazlık teknolojisine sahiptir. Bu sayede güvenli bir kullanım vadeder.

Turkcell Pasaj termos modelleri arasında yer alan ürünleri inceleyebilir, istediğiniz tasarımlara çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra kamp sandalyeleri başta olmak üzere kamp ürünlerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz kamp ekipmanlarını satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

​​