Sepet 0

Park Yataklar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2640 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Temizle

Bebekler için Güvenli Alanlar Oluşturan Park Yataklar

Park yatakları, yeni doğan bebeklerin ve küçük yaştaki çocukların güvenli uyku ve oyun alanı olarak kullanılabilen, portatif özelliğiyle her yere taşınabilen beşik ürünleridir. Bebeklerin gelişimiyle uyumlu farklı tasarımlardaki bu ürünler, sahip olduğu özellikleriyle hem konforlu hem de üstün korumalı kullanımı bir arada sunar. Anne ve babaların evlatları için endişelendikleri tüm detaylar düşünülerek üretilir. Böylelikle bebeğiniz gece boyu deliksiz bir uykunun, gün boyu kesintisiz oyunun keyfini çıkarır. Park yatak modelleri, yeni doğan bebekler olmak üzere 3 yaşa kadar küçük çocukların kullanımına uygun şekilde pek çok çeşitte dizayn edilir. Bebekler için güvenli ve eğlenceli alanlar oluşturan park yataklar ile evladınızın gelişimine katkıda bulunmak isterseniz yenilikçi Turkcell Pasaj web adresini ziyaret edebilir, park yatak modellerini inceleyebilirsiniz.

Fonksiyonel Özellikleriyle Öne Çıkan Bebek Park Yatak Modelleri

Park yatak modelleri açılıp kapanmaları, taşınabilmeleri ve bebeğinizin hareketli yapısına uygun olarak tasarlanan çok yönlü detaylarıyla fonksiyonel bir kullanım sağlar. Yeni doğan ve küçük yaştaki çocuklar için özel olarak üretilen bu ürünler pek çok işlevi yerine getirmesiyle anne- babaların tüm beklentilerini karşılar. Her ihtiyaca uygun özelliğe sahip bu ürünlerin en beğenilen markaları arasında Kraft bebek park yatakları, Maxi-Cosi bebek park yatakları ve park beşik yatakları, BabyBjörn bebek park yatakları bulunur. Markaların, bebeğinizin gelişim evrelerine göre kullanabileceğiniz farklı tasarımlara sahip modelleri ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Maxi-Cosi Swift 3-in-1 çift katlı park beşik yatakları yeni doğan beşiği ve karyolası, oyun park alanı olmasıyla bebeğinizin doğumundan ilk çocukluk dönemine kadar her alanda size destek sağlar. Kolayca katlanabilen ve hafif bir yapıda olan bu modeli, taşıma çantası ile seyahatlerinizde de rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.
 • Yeni doğan bebeklerin annelerinin yanında daha fazla vakit geçirmesi gerekir.

Bu detayı düşünerek tasarlanmış Kraft Near Me anne yanı park yatak ve Kraft Calipso Diamond oyun parkı yatakları, dört farklı fonksiyonu, ebeveyn yatağına bağlanabilme ve yatakla aynı hizaya gelebilme özellikleriyle annelerin ihtiyaçları oldukları her an bebeklerinin yanlarında olmasına destek olur. Ayrıca, 1 yaş ve üzeri küçük çocukların kolayca yatağın içine girip çıkabileceği fermuarlı alana sahip olmasıyla evladınız için güvenli bir oyun alanı olma özelliği de taşır. Şeffaf file özelliğine sahip model bebeğinizin her anını takip edebilmeniz için olanak sağlar. Tasarımında ara katmanlar bulunan bu ürün ile bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz.

 • BabyBjörn park ve seyahat yatağı, yumuşak ve hassas kumaşı ile bebeğinizin narin cildine uyum sağlar. Konforlu uyku ve oyun alanı olarak kullanılabilen bu model, tek hareketle katlanabilir ve taşıma çantasına kolayca yerleştirilerek seyahatlerinizde size eşlik edebilir.

Bu bebek park yatakları ürünlerini ve daha pek çok modeli Turkcell Pasaj'da bulabilir, bebeğinizin ihtiyacı olan tüm gereçlere ayrıcalıklarla sahip olabilirsiniz.

Bebek Park Yatakları Modellerinin Özellikleri

Park yatak modelleri anne ve babaların güvenle tercih ettikleri en beğenilen bebek ürünleri arasında yer alır. Özellikleriyle anne ve bebeklerin hayatında hem kolaylık hem de konfor sağlayan bebek park yatakları, fazla yer kaplamamaları ile de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Farklı tasarımlara sahip modelleri her ihtiyacı karşılamasıyla herkese hitap eder. Fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken bebek park yataklarının bazı özellikleri ise şunlardır;

 • Park yatak kullanımı bakımından oldukça kullanışlı ve pratik özelliklere sahiptir.
 • Park yatakları ve park beşik yatakları bebeğin doğumundan itibaren 3 yaşa kadar kullanılabilir.
 • Park yatak çeşitleri genellikle, maksimum 15-20 kg taşıma kapasitesine sahip olabilir.
 • Park yatakları arasında bebeğinizin keyifli vakit geçirmesi için renkli ve müzikli oyuncakları tasarımında bulunduran modeller de vardır.
 • Park beşik yatakları köşelerinde bebeğinizin oyuncaklarını muhafaza edebileceğiniz bölmeler bulunur.
 • Park yatakların yan kısımlarında hem sizin bebeğinizi rahatça koyabileceğiniz hem çocuğunuzun kolaylıkla girip çıkabileceği fermuarlı pencere alanları mevcuttur.
 • Bebek park yataklarının bulunduğu alanda rahat bir şekilde taşınabilmesi için birçok modelde tekerlekler bulunur.
 • Park beşik yatakları klasik beşik ürünleri gibi sallanma özelliğine de sahiptir.
 • Park beşik yatağı ölçüleri genellikle 70×120 cm'dir.
 • Park yatak ölçüleri ise standart olarak 60×120 cm olur. Açık halde ise genellikle boyu 124 cm, en 64 cm ve yükseklik 74 cm'dir.
 • Geniş park yatak modelleri 80×120 cm ölçüsüyle daha geniş bir alan kullanımı sunarken çok daha uzun süre kullanım imkânı yaşamanızı sağlar.
 • Küçük park yatak modelleri, genellikle yeni doğan ve henüz yürüme aşamasına gelmemiş bebekler için idealdir.
 • Bebek park yatakları pamuklu yumuşak kumaşa sahip olduğundan bebeğinizin hassas cildine zarar vermez.
 • Park yataklarının özellikleri arasında bulunan gözenekli yapı sayesinde bebeğiniz, gece ve gün boyu zararlı bakteri, mantar ve küf gibi alerjenlerden korunduğu için kullanımda oldukça sağlıklıdır.
 • Park yatak modelleri üzerinde bulunan kancaları sayesinde kolayca kurulabilir.

Bebek Park Yatak Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Anne ve babalar en değerli varlıkları olan bebekleri için en sağlıklı en kaliteli ürünleri tercih eder. Bebek park yatakları da son zamanlarda anne ve babalar tarafından ergonomik tasarımları, hızlı ve pratik kullanımları ve fonksiyonel özellikleriyle favori ürünler arasında gösterilir. Avantajlı özellikleri bulunan bebek park yatakları ürünlerini alırken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunur. Bunlar ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Park yatak seçimi yaparken öncelikle yatakların üretiminde kullanılan malzemelere dikkat etmek gerekir. Bu malzemelerin uzun süre kullanıma uygun, kaliteli ve bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek yapıda olması gerekir.
 • Bebek oyun park yatakları satın alırken, ev içerisinde kolayca taşınabilir olması açısından tekerlekli modelleri tercih etmek kullanımda avantaj sağlar.
 • Park oyun yatağı ve park beşik yatakları satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta fileli ve şeffaf görünüme sahip modelin tercih edilmesidir. Bu sayede bebeğinizi uzaktan kontrol altında tutabilirsiniz.
 • Park yatakları genellikle kolay katlanabilir ve taşınabilir özelliklere sahiptir ancak her model farklı bir ihtiyaca uygun olarak tasarlandığından seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilmeniz için bu özelliklere sahip ürünü tercih etmeniz kullanım için ideal bir seçim olur.

Park yatak modelleri, bebek araç & gereçleri​ içerisinde bebeğinizin doğumundan itibaren uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kullanışlı ürünlerdir. Park yatak modelleri sahip olduğu özellikleriyle evladınızın hem bebeklik hem de ilk çocukluk döneminde neredeyse tüm gününü geçireceği ürünler olduğundan alırken en iyi park yatak modelini seçmek isteyebilirsiniz. Öncelikle park yatakları ve park beşik yatakları satın almadan nasıl bir yatak istediğinize karar vermeniz satın alma konusunda sizin için seçenekleri en aza indirmeye yardımcı olur. İstediğiniz özelliklere karar verdikten sonra kullanan kişiler tarafından en iyi park yatak modelleri olarak görülen markaları araştırabilir, kullanıc​ıların park yatak tavsiyeleri ve park beşik yatağı tavsiyeleri doğrultusunda bebeğiniz için en iyi seçimi yapabilirsiniz. Kullanıcı yorumları incelendiğinde beğenilen bu markalar arasında Kraft Near Me anne yanı park yatakları, Kraft Calipso Diamond oyun parkı yatakları, BabyBjörn park yatakları ve daha pek çok markalı ürün bulunur. Turkcell Pasaj anne-bebek-oyuncak kategori sayfasında park yatakları, park beşik yatakları ve daha pek çok anne-bebek ürünlerine göz atabilir, dilediğiniz ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz.

Bebek Park Yatak Fiyatları

Bebek park yatakları konforlu ve güvenli kullanım sağlamasıyla anne ve babaların beğenisini kazanmıştır. Bebek park yatakları fiyatları kullanımında sağladığı avantajlara göre oldukça ulaşılabilir düzeyde bulunur. Kullanıcılar tarafından araştırılan bu konu park yatak modelleri ve fiyatları bakımından incelendiğinde fiyat performans ürünü denilebilecek sonuçlar ortaya çıkarır. Bebek park yatakları fiyatları ürünlerin markaları, park yatakları ile birlikte satılan ekstra ürün ve özellikler, donanım ve fonksiyon çeşitlerine göre farklılık gösterebilir. Siz de bebeğiniz için kaliteli, sağlıklı ve uzun süre kullanım ömrüne sahip park yatakları arıyorsanız,Turkcell Pasaj dünyasının çok çeşitli ürünlerinden beğendiğiniz ürünü seçerek güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Park Yatakları Ne Tür Malzemelerden Üretilir?

Park yatakları ana ürün gövdesi olarak genellikle alüminyumdan imal edilir. Kumaşları genellikle keten ve pamuk gibi kaliteli malzemelerden üretilir.

Park Yatakları Ortalama Ağırlıkları Nedir?

Park yatakları ürüne ve markalara göre değişiklik göstermekle birlikte genellikle 10-15 kg aralığında bulunur.

Ara Kat Özelliği Bulunan Park Yataklarda Ara Kat Ne Zamana Kadar Kullanılır?

Ara kat özelliğine sahip park yatakları doğumdan itibaren 4-5 yaşa kadar kullanılabilir.

Ara Kat Özelliği Nasıl Kullanılmalıdır?

Ara kat özelliğine sahip park yatakları ve park beşik yatakları kullanımda pek çok avantajlar sağlar. Ara katlı park yataklarda bebeğiniz 6. ayına girene kadar ilk ara katı, sonrasında ise oyunlarını rahatça oynayabileceği alt katı kullanabilirsiniz.

Park Yatakları ve Park Beşik Yatakları Nasıl Katlanır?

Park yatak modellerinin birçoğunda katlanabilir özellik bulunur. Park yatakların kenarlarında bulunan demirler katlanabilir özelliğe sahip olduğundan kolayca katlanır. Bazı park yatakları orta kısımlarında katlanabilir mekanizma ile üretilir. Bu mekanizmanın kilidini açarak yatak bölümünü yukarıya doğru çekip, eklem yerlerinde bulunan düğmeleri kullanarak kolayca katlayabilirsiniz.

Daha Fazla