Sepet 0

Vantilatörler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1549 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Uygun Fiyatlı Vantilatörler Turkcell Pasaj'da!

Yılın sıcak zamanları için ideal bir ısı dengesi sunan soğutucu cihazlar hem kapalı hem de açık alanlar için farklı özelliklere sahiptir. Bu cihazlardan en popüler olanları ise vantilatörlerdir. Evlerin, ofislerin ve çalışma alanlarının uygun sıcaklığa ayarlanabilmesi ve kullanıcıların vücut sıcaklıklarını koruyabilmesi için çeşitli vantilatör modelleri tasarlanır. Hemen her oda, ofis ve alan için uygun ölçülerde üretilen vantilatörler teknoloji geliştikçe pek çok özellikle donatılsa da her birinin amacı bulunduğu ortamda etkili bir serinlik sağlamaktır. Ancak vantilatörler sadece odadaki havanın sirkülasyonunu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda nem seviyesinin korunmasına da yardımcı olur. Markalar sayesinde ihtiyaçlarınıza bağlı olarak geniş veya küçük odalar için kanatsız veya kanatlı çok sayıda fan çeşidi mevcuttur. İşin püf noktası ise belirli bir alan veya ihtiyaç için doğru fanı seçebilmektir. Bu nedenle vantilatör modelleri ve özelliklerini inceleyebilir, yaşam alanlarınız için en ideal vantilatöre sahip olabilirsiniz.

Her Alan için Uygun Vantilatör Modelleri

Geniş veya küçük mekanlar için tasarlanan vantilatör çeşitleri arasında farklı yaşam alanlarına uygun seçenekler yer alır. Genellikle her birinin pervaneleri olsa da son teknoloji vantilatörlerde vakum sistemi bulunduğu için fan bulunmaz. Fanlı ya da fansız pek çok modelden oluşan vantilatör modelleri ise şöyle sıralanabilir:

 • Masa üstü vantilatörler oldukça küçük tasarımlardan 30 cm çapa kadar farklı boyutlarda üretilir. Farklı hız kademeleri bulunur ve büyük çaptakiler masa üstü kullanıma uygun olmasına rağmen geniş bir alanda hava akımı oluşturabilir.
 • En sık kullanılan modellerden biri olan ayaklı vantilatörler, her yerde kullanılabilmeleri ve taşınabilmeleri ile oldukça kullanışlıdır. Kumanda ve kontrol panelinden ayar yapılabilir. Birçoğunun boyu Raks Sf 18 Plus vantilatör gibi ayarlanabilir ve sabit ayakları ile güvenli kullanım sunar.
 • Masa üstü ve yer modelleri ile öne çıkan kutu vantilatörler ise fanlarla hava akımı oluşturur ve kafes yerine köşeli bir çerçevesi vardır. Soğutmanın yanı sıra havalandırma sağlayan kutu vantilatörler, havayı kirleticilerden arındırır ve aşırı ısıyı önler.
 • Genellikle ev ve ofislerde kullanılan tavan vantilatörü de çeşitli boylarda üretilir. Yaygın olarak kullanılan bir ev aleti olan tavan vantilatörleri, odanızın dekoruna en iyi şekilde uyması için çeşitli stil, şekil ve renklerde gelir. Tüm odanın etrafında hava sirkülasyonu oluşturur. Çok fonksiyonlu lambalı modellere de rastlayabilirsiniz.
 • Kule tipi vantilatörler ince ve dikeydir. Tasarımları onları küçük ve dar alanlar için mükemmel bir soğutucu yapar. Ayrıca güçlü ve sessizdir, bu nedenle yatak odalarında da kullanılabilir. Genellikle havanın arıtılmasına yardımcı olan yerleşik iyonlaştırıcılara da sahiptir.
 • Masa üstü modellerle benzerlik gösteren duvar tipi vantilatörler, duvara monte edilir ve salınım hareketi ile tüm ortam için serin hava akımı oluşturur. Ayaklı vantilatör çeşitlerinin bazıları yer ve duvar vantilatörü olarak da kullanılabilir.
 • Bireysel vantilatörler daha çok küçük ve el tipi fanlardır. Ancak 10-15 cm çapında masa üstü vantilatörler de bu gruba dahildir.

Etkili Bir Serinlik Sağlayan Vantilatör Özellikleri

Soğutucu kategorilerinde kumanda, Wi-Fi, Bluetooth gibi teknolojik özelliklerle kontrol edilebilen vantilatör modellerinden iyonizer ve buhar sağlayan çeşitlere kadar pek çok seçenek sunulur. Teknolojik özelliklerle hayatı kolaylaştıran vantilatörler kullanım kolaylığı sunmakla kalmaz etkili bir soğutma sağlar. Bilinen ve az bilinen vantilatör özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

 • Çeşitli hız kademeleri bulunur ve farklı mesafeler için etkili rüzgar oluşturur. Hız kademeleri havanın nem yoğunluğuna bağlı olarak performans gösterebilir.
 • Rüzgar modları ile hem soğutucu hem de dinlendirici bir etkiye sahip olabilir. Doğal serinleticiler orman esintisi ve güçlü rüzgarlar arasında seçenekler sunar.
 • Kumanda ile uzaktan kontrol edilebilen vantilatörlerin gelişmiş modelleri ve daha çok tavan çeşitleri Bluetooth ve Wi-Fi ile kontrol edilebilir.
 • İyonizer, hava kalitesini iyileştirmeye yardımcı olduğu için bu tip vantilatörler çok yönlü modeller arasındadır.
 • Buhar özelliği yaz aylarında oluşan kuru havayı nemlendirme ve etkili bir soğuk hava akımı yaratmak için idealdir. Arka bahçeler, teraslar ve spor sahaları gibi açık alanlar için en uygun olanlardır.
 • Çoğu model demontedir ve çok az yer kaplar.
 • Hemen her modelde bulunan salınım vantilatörlerin vazgeçilmezlerinden biridir. 360 derece hava akımı oluşturduğu için genel bir soğutma sağlar.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Vantilatör Seçenekleri ve Yorumları

Turkcell Pasaj’ın öne çıkan özelliklerinden biri olan kullanıcı yorumları ürünler hakkında kullanım detaylarına hakim olmanıza yardımcıdır. Vantilatör yorumları arasında beğendiğiniz modeller hakkında kullanıcıların deneyimlerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede beğendiğiniz vantilatörlerin salınım, hız kademeleri, zaman ayarı, montajı, kumanda işlevleri hakkında bilgiler alabilirsiniz. Satın alım sonrası gerçekleştirilen vantilatör yorumları, modellerin kullanım şekilleri hakkında da fikir verebilir. Ürünlerin teknik detaylarına baktıktan sonra yorum kısmından kullanıcıların deneyimlerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir ürün modeline daha rahat karar verebilirsiniz. Vantilatör yorumlarında öne çıkan konulardan birisi ise çalışma sesleridir. Yüksek performans sergileyen vantilatörler daha fazla enerjiye ihtiyaç duyduğu için daha yüksek motor gücü ile donatılır ve bu daha fazla ses olmasına sebep olabilir. Ancak desibel değerlerine bakarak sizi rahatsız etmeyen bir ürüne sahip olmanız mümkündür.

Avantajlı Seçeneklerle Sunulan Vantilatör Fiyatları

Soğutma ürünlerinde pek çok markayı bir arada sunan Turkcell Pasaj, gelişmiş tasarımlardan fonksiyonel özelliğe sahip olanlara, çok yönlü modellerden klasik serinleticilere kadar çeşitli vantilatörlere sahiptir. Kullanışlı ve dayanıklı özellikleriyle öne çıkan vantilatör fiyatları ise modellere göre farklılık gösterebilir. Modeline, ek özelliklerine, montaj aksesuarlarına, markasına göre değişebilen uygun fiyatlı vantilatör çeşitleri en uygun seçenekleriyle sunulur. Salınım yönleri, iyonizer - buhar özellikleri, ayaklı/ayaksız tasarımları, kafes çaplarının yanı sıra farklı özelliklerle donatılan vantilatör modelleri farklı alanlardaki kullanım amaçlarına hitap eder. Ofis, ev, işletme, atölye ve daha birçok kapalı alanda tercih edilen Raks vantilatör çeşitleri gibi kaliteli ve işlevsel modellere uygun fiyat ayrıcalıklarıyla sahip olabilir ve serin, konforlu alanlar oluşturabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Ayrıcalıklarıyla Vantilatör Alışverişinizi Kolayca Yapın

Turkcell Pasaj, hayatı kolaylaştıran pratik ürünlerden ev elektroniğine kadar p​ek çok alanda uygun fiyat avantajı sunar. Bu ürün gruplarından olan vantilatörler her alanda kullanıma uygun modellerden oluşur. Turkcell Pasaj ise ürünleri yakından inceleyebilmeniz için detaylı görseller, ürün özellikleri ve en önemlisi kullanıcı yorumlarına yer verir. Böylece ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli ve fonksiyonel vantilatör seçeneklerine ulaşmanız mümkün olur. Vantilatörlerin teknik özelliklerini inceleyerek kullanım alanınıza uygun boyut, hız kademesi, zaman ayarı, kumanda kullanımı ve buhar işlevlerine karar verebilir, aynı zamanda dekorasyonunuza uyum sağlayan şık bir model seçebilirsiniz. Tercihlerinizi yapmadan önce vantilatör yorumlarına göz atarak çeşitli modellerin kullanım sonrası artı ve eksi yönlerini değerlendirebilirsiniz. Beğendiğiniz vantilatörlerin teknik detaylarını karşılaştırabilir, ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını belirleyebilirsiniz.

Turkcell Pasaj kullanıcılarına alışveriş esnasında hem uygun fiyat avantajı hem de çeşitli ödeme yöntemleri sunar. Bu sayede siz de yaz aylarını serin ve konforlu geçirmek isterseniz Turkcell Pasaj fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Vantilatör alırken nelere dikkat edilmeli?

Vantilatörler farklı boyutlarda ve rüzgar hızlarına sahiptir. Bulunduğunuz ortamın metrekaresine göre bir model seçebilir, sıcaklık ve nem oranlarına göre iyonizerli, buharlı ve soğuk rüzgarlar oluşturan tasarımlara göz atabilirsiniz.

Vantilatör temizliği nasıl yapılır?

Vantilatörler genel olarak gövde, motor kasası, pervane ve kafesten oluşur. Nemli bir bez ile görünen kısımlarını silip, tozdan arındırabilir, detaylı temizlik için klipsli kafesi demonte ederek pervaneleri temizleyebilirsiniz. Kafes bölümlerini ise suyun altında yıkamanız mümkündür.

Vantilatör nasıl kurulur?

Vantilatörler, tavan, yer, masa üstü ve duvar tipi olarak çeşitli şekillerde tasarlanır ve her birinin kulumu birbirinden farklı olabilir. Birçok model kurulu olarak gelse de özellikle yer ve duvar tipi vantilatörler montaj gerektirebilir. Bu nedenle ürünle birlikte gelen kurulum kılavuzundan yardım alarak kafes, gövde ve motor birleşimini pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Daha Fazla