Sepet 0

Köpek

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (4630 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Köpek Ürünleri ile Daha Sağlıklı ve Mutlu Evcil Dostlar

Köpek sahiplenmek birçok kişi için mutluluk ve huzur vericidir. Köpeklerin sağlıklı ve aktif bir yaşam sürmeleri için bazı evcil hayvan ürünlerine ihtiyaç duyulur. Köpek malzemeleri temel ihtiyaçlardan keyifli ve eğlenceli zaman geçirmeye yardımcı araç gereçlere kadar geniş bir yelpazededir. Köpek malzemeleri arasında temel gereksinim duyulan mama ve tasma gibi ürünler vardır. Eğlenceli ve keyifli zaman geçirmek için oyuncaklar da bulunur. Tüy tarağı ve dışkı toplama poşeti gibi ürünlerde sıkça ihtiyaç duyulan köpek malzemeleri arasındadır. Köpek malzemeleri set olarak da satılır. Bu sayede evcil dostunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Köpek malzemeleri yavru ve yetişkin olarak da çeşitlere ayrılır. Yaş grubuna uygun olarak yavru köpek malzemeleri gibi kategorilerdeki ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Tüm ürünler evcil dostunuzun sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesi için tasarlanmıştır.

Sağlıklı Yaşamı Destekleyen Köpek Ürünleri ile Neşeli Dostlar

Köpeklerin sağlıklı yaşamını destekleyen pek çok farklı ürün bulunur.Beslenme ürünleri bunların başında gelir. Köpekler için özel olarak geliştirilen vitamin ve mineraller vardır. Evcil dostların omega-3 ve omega-6 ihtiyaçlarını karşılamak için somon yağı da sağlıklı ürünler arasındadır. Somon yağı tüy dökülmesi,diş ve diş eti sağlığı ve bağışıklık güçlendirme gibi pek çok etki sağlar. Köpeğinizin daha güçlü ve dinç olması için bu tür takviye edicileri inceleyebilirsiniz.

Evcil dostların tüylerinin bakımlı ve sağlıklı olması da önemlidir. Bunun için çeşitli tarak ve fırçalar bulunur. Farklı başlıklara sahip ürünler çeşitli köpek tüylerine uygun olarak üretilir. Tüy düğüm çözücü,tarak ve XL fırçalar farklı cins köpeklerin tüyleri için etkili bir bakım sağlar.

Köpek ürünleri arasında ağız bakımı için çeşitli malzemeler de bulunur. Köpek diş fırçası ve macunu hijyenik ve temiz bir ağız için olmazsa olmazlar arasındadır. Sağlıklı yaşamı destekleyen köpek ürünleri,evcil dostunuzun daha keyifli ve neşeli olmasına da katkı sağlar.

Aktivite ve Eğlence Sağlayan Köpek Tasmaları ile Birlikte Güzel Zamanlar

Köpek tasmaları,aktif bir yaşam için ihtiyaç duyulan malzemeler arasında yer alır. Tasmalar,güvenlik aracı olmasının yanı sıra fiziksel ve zihinsel sağlığı da destekler. Evcil dostunuza uygun tasmayla onu gezdirmeye çıkıp birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tasmalar farklı cins köpeklere göre farklı çeşitlere sahiptir. Tasma çeşitleri göğüs,boyun ve uzatma gibi tasarımlara sahiptir. Göğüs tasmaları özellikle yavru köpek ürünleri arasında sıkça tercih edilir. Bu tür tasmalar,evcil dostunuzun rahatça hareket etmesini kolaylaştırır. Ayarlanabilir ve kilitlenebilir özellikler de tasmaları daha kullanışlı hâle getirir. Boyun tasmaları ise naylon ve deri gibi farklı materyallerle üretilir. Tasmalar arasında aksesuar olarak takılan fular da bulunur. Köpeğinizin vücuduna en uygun tasmayı satın alarak onu rahat ettirebilir ve dışarıda keyifli aktiviteler yapabilirsiniz.

Sağlıklı Köpek Mamaları ile Evcil Hayvanınızın Gelişimini Destekleyin

Beslenme,evcil dostlar için temel ihtiyaçlar arasındadır. Köpek mamaları,onların sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesi için önemlidir. Köpek mamaları yavru ve yetişkin gibi farklı çeşitlerde bulunur. Bu farkın yapılmasının temel nedeni köpeklerin farklı yaş dönemlerinde besin ihtiyaçlarının değişmesidir. Köpek mama çeşitleri kuru,yaş ve ödül mamasıolarak da birbirinden ayrılır. Kuru mamaları köpeklerin gündelik olarak düzenli tüketmesi gerekir. Yaş ve ödül mamaları ise belli zamanlarda verilir. Genellikle stick formda bulunan ödül mamaları,köpekleri eğitmek için sıkça kullanılır. İşkembe gibi lezzetli içeriklere sahip ödül mamaları sayesinde onları mutlu edebilirsiniz.

Kaliteli ve sağlıklı köpek mamalarının içerikleri de farklılık gösterir. Tavuklu,pirinçli,somonlu,kuzu etli,tahıllı,balkabaklı,kavunlu ve narlıiçerikler köpeklerin severek tüketmesini sağlar. Evcil dostunuz için en uygun mamayı bulmanızı kolaylaştıran pek çok farklı seçenek bulunur. Küçük ırk,hassas yetişkin,büyük ırk yaşlı,hamile yavru köpek,orta ırk yavru köpek ve küçük ırk yetişkin gibi birçok farklı köpek için uygun mama vardır. Köpeğinize en uygun mamayı seçerek sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz.

Köpek mamaları farklı gramajlarda satılır. 3,4,12,14 ve 15 kg gibi farklı alternatifler avantaj sağlar. Uzun vadeli ekonomik seçimler yapmak için 14 ve 15 kg gibi seçenekler avantajlıdır. Evcil dostunuzun ihtiyacına uygun mamayı kaliteli seçenekler arasında kolayca bulabilirsiniz.

Fonksiyonel Tuvalet Ürünleri ile Köpeğinize Sağlıklı Ortam Yaratın

Köpek malzemeleri çeşitleri arasında evcil dostunuzun tuvalet ihtiyacını karşılayacak ürünler de bulunur. Fonksiyonel tuvalet ürünleri,bu süreci kolaylaştırarak temiz ve pratik bir kullanım sunar. Tuvalet ürünleri özellikle yavru köpeklere eğitim ve alışkanlık kazandırmak için sıkça tercih edilir. Tuvalet eğitimi vermek için yavru köpek çimi,çiş eğitim sıvısı ve akıllı açık köpek tuvaletleri bulunur. Çimler özellikle iç mekanlarda kolay temizlenebilir ve tekrar kullanılabilir olmasıyla kullanışlıdır. Akıllı açık köpek tuvaleti ise üzerindeki ızgara sayesinde köpeğinizin patilerinin temiz kalmasına yardımcı olur. Açık köpek tuvaleti çeşitleri sayesinde evcil dostunuza kolay bir şekilde tuvalet eğitimi kazandırabilirsiniz.

Köpek külodu gibi giyilebilir tuvalet ürünleri de çok fonksiyoneldir. Farklı köpek ırklarına uygun olarak çeşitli boyutlar avantaj sağlar. Tuvaletini dışarıda yapan yetişkin köpekler için kaka poşetleri de bulunur. Kullanışlı kaka poşetleri sayesinde köpeğinizi rahat bir şekilde gezdirip çevreyi temiz tutabilirsiniz. Evcil küçük köpek malzemeleri arasında bulunan tuvalet ürünleriyle pratik ve etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Köpek Ürünlerinden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Köpek eşyaları pek çok farklı çeşidiyle alternatif sağlar. Bunlar arasından seçim yaparken evcil dostunuzun ihtiyaçlarına uygun,sağlıklı ve güvenli ürünleri seçmek önemlidir. Pet shop köpek malzemelerini seçerken dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir:

  • Köpeğin yaşı ve boyutu:Köpek malzemeleri belli ırk,yaş ve boyutlara uygun olarak tasarlanır. Bu faktörlere uygun seçim yapmak köpeğin sağlığı ve güvenliği için doğrudur.


  • Fonksiyon ve kullanım kolaylığı:Kolay kullanılabilir köpek ürünleri pratiklik sağlar. Tasmaların ayarlama ve kilitleme özellikleri fonksiyoneldir.


  • Malzeme kalitesi:Ürünlerin malzeme kalitesi köpek sağlığı için önemlidir. Dayanıklı,yüksek kaliteli ve toksik olmayan malzemeler güvenlidir ve uzun süreli kullanım sağlar.


  • Kolay temizlenebilirlik:Özellikle köpek tuvaleti gibi ürünlerin kolay temizlenebilir olması kullanışlıdır. Bakım kolaylığı sayesinde pratik şekilde düzenli temizlik yapabilirsiniz.


  • Güvenlik standartları:Köpek malzemelerinin güvenlik standartlarını kontrol etmek yarar sağlar. Bu sayede tasma gibi ürünlerdeki kopma ve çözülme risklerinin önüne geçebilirsiniz.


  • Köpeğin ihtiyaçları:Farklı malzemeleri seçerken köpeğin ihtiyaçlarını ve alışkanlıklarını göz önünde bulundurmak faydalıdır.

Geniş yelpazeye sahip köpek ürünleri arasından seçim yaparken dikkatli olmak önemlidir. Özenli bir alışveriş yaparak evcil dostunuzun sağlıklı,güvenli ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Evcil Dostunuza Özel Köpek Ürünleri Turkcell Pasaj’da!

Evcil dostunuzun keyifli ve kaliteli yaşam sürmesini sağlayacak köpek malzemelerini Turkcell Pasaj’da bulmak kolaydır. Geniş ürün çeşitliliği köpeğiniz için en uygun ürünü bulmanızı sağlar. Kampanya ve indirimler sayesinde köpek malzemeleri fiyatlarında avantajlar yakalayabilirsiniz. Ödeme kolaylığı,müşteri destek hizmeti ve garanti gibi avantajlar sayesinde Turkcell Pasaj’da keyifli bir alışveriş yapmak mümkündür.

Daha Fazla

​​