Philips DLP2553EL Lightning 2li Seyahat ve Araç Şarjı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Araç İçinde Hızlı Şarja Kavuşun

Hem seyahatte hem de arabada kullanım için özel olarak tasarlanan şarj cihazı, akıllı cihazlarınızı şarj etmek için idealdir. Tüm şarj ihtiyaçlarınıza tek pakette ulaşabilir, araç içerisinde hızlı şarj imkânı tanıyan ekipmanlar ile yolculuklarda şarj etme problemini çözebilirsiniz.


Lightning Girişli Cihazlar ile Tam Uyumlu

Orijinal MFI lisansına sahip ürün, lightning konektörüne sahip tüm cihazlara tam uyum sağlar. Android ve iOS işletim sistemine sahip lightning girişi bulunan akıllı cep telefonu, tablet ve bilgisayarınız için güvenle tercih edebilirsiniz.


Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Evde, ofiste, arabada ve dışarıda kullanıma uygun ürün, çok yönlü kullanım avantajı ile bir adım öne çıkar. USB portunu bağlayabileceğiniz her alanda cihazınızı şarj edebilir, yüksek kalitede bağlantı elde edebilirsiniz.

Verilerinizi Güvenli Şekilde Aktarın

Data aktarım kablosu olarak kullanabileceğiniz ürün, verilerinizi farklı cihazlara transfer etmenize yardımcı olur. Net ve kesintisiz data aktarımı ile beklentileri karşılar. Ses, görüntü ve belge dosyalarını kısa sürede senkronize edebilir, verilerinizi güvenli şekilde saklayabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Malzeme Yapısı

TPE yapılı kablo, yüksek kaliteli malzemelerden üretilen adaptör ve araç içi USB çıkışlı şarj soketi dayanıklı yapıya sahiptir. Philips kalitesine yansıtan ekipmanlar, dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Esnek yapıya sahip lightning kabloyu dilediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2 Adet USB Çıkışı

Araç içinde kullanıma uygun şarj cihazı, 2 USB çıkışı ile farklı bağlantılar için idealdir. Aynı anda iki cihaz şarj edebilir, tüm pil dolumu ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilirsiniz. Duvar şarj cihazı da 2’li USB çıkışına sahiptir.


Kullanışlı Kablo Uzunluğu

Set halinde sunulan ürün, son teknoloji ile geliştirilen özellikleri ile beğeni toplar. Set içinde yer alan lightning şarj kablosu, 1.2 metre uzunluğu ile kullanıcısına avantaj sağlar. İdeal kablo uzunluğu sayesinde cihazınızı şarj ederken konforlu şekilde kullanabilirsiniz.

Sabit Akım ile Batarya Ömrünü Korur

Siyah renkli olarak tasarlanan ürün, şık görünümü ile öne çıkar. Cep telefonu aksesuarlarında estetiğe önem verenlerin tercihi ekipmanlar, güvenli şarj için idealdir. Sabit akım sayesinde cihazınızı ideal oranda şarj ederek batarya ömrünün korunmasına yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Kablo Konnektörü: Lightning
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 m
  • Kablo Yapısı: TPE
  • Duvar Şarj Cihazı USB Çıkışı: 2 adet
  • Araç Şarj Cihazı USB Çıkışı: 2 Adet
  • Duvar Şarj Cihazı Input: AC100V-240V
  • Duvar Şarj Cihazı Output: DC 5V-2.1A/1A (max 3.1A)
  • Araç Şarj Cihazı Input: DC12V/24V
  • Araç Şarj Cihazı: Output: DC 5V-2.1A DC 5V-1A
  • Renk: Siyah

Henüz yorum yok