Swiss Charger SCC-10011 Lightning Spiral Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

iOS Cihazlarını Şarj Edin

Kullanışlı yapısı ile dikkat çeken şarj kablosu, iOS işletim sistemine sahip elektronik cihazlarda kullanıma uygundur. Lightning konnektörüne sahip cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi ürünleri, spiral kablo ile şarj edebilirsiniz.

Üstün Performans Özellik

Yüksek performansa sahip model, 2.4 A kapasitesine sahip güç akımı sayesinde cihazınızı kısa sürede şarj eder. böylelikle batarya doldurma işlemlerini pratik şekilde yapabilir, üstün performansa kavuşabilirsiniz.

Veri Aktarımını Kısa Sürede Tamamlayın

Şarj işleminin yanı sıra, veri aktarımı için de elverişli olan kablo, USB girişi bulunan tüm cihazlar ile bir arada kullanılabilir. Cihazınızdaki ses, görüntü ve dosya formatındaki tüm verileri saniyeler içinde bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Esnek Yapılı Spiral Kablo Yapısı

Şık tasarımı ile bir adım öne çıkan model, spiral kablo yapısına sahiptir. Esnek kabloyu dilediğiniz ölçüde uzatabilir, konforlu şekilde kullanabilirsiniz.

İdeal Kablo Uzunluğu ile Konforlu Kullanım

Özel tasarımı ile ayrıcalıklı bir deneyim sunan Swiss Charger spiral şarj kablosu, ideal uzunluğu sayesinde son derece konforludur. Cihazınız şarjdayken bile 1,5 metre uzunluğundaki kablo sayesinde görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli ve Dayanıklı Yapı

 Son teknoloji ile geliştirilen şarj ve data kablosu, dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanım imkânı sağlar. Aynı zamanda kaliteli malzemelerden üretilen kablo, kırılma ve kopmalara karşı dirençlidir.

Korumalı Yapıya Sahip Kablo Uçları

Yüksek kaliteli kablo uçları, özel kaplamaları sayesinde dış etkenlere karşı sağlam duruş sergiler. Bükülme ve kırılmalara karşı koruma altına alınan uçlar, güçlü manyetik yapıları sayesinde elektronik cihazlara pratik şekilde sabitlenir.

Dengeli Akım Fonksiyonu ile Güvenli Şarj

Gelişmiş şarj teknolojisi ile üretilen şarj ve data kablosu, güç akımını dengeli şekilde cihazlara iletir. Batarya tamamen dolduğunda akımı otomatik olarak durduran kablo, güvenli şarj için idealdir.

Teknik Özellikler

  • Model: SCC-10011
  • Kablo Yapısı: Spiral
  • Güç: 2.4A
  • Kablo Uzunluğu: 1.5 m
  • Kullanım Amacı: Şarj ve Data Aktarımı
  • Kablo Ucu: Lightning

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Yok
Kablo Uzunluğu
1.5 m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Lightning

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.