Philips TAH4105 Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yumuşak Yastıklı Kafa Bandı

Philips TAH4105 kablolu kulaklık modelinin hafif ve yumuşak tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımda bile rahat edersiniz. Baş ve kulağın şeklini alan ergonomik yastığıyla kulaklığı taktığınızı bile unutabilirsiniz.

Ayarlanabilir Kulak Kapakları

Sağ ve sol kulağa hangi tarafın geleceğini bulmakta zorlanıyorsanız, Philips TAH4105 modeli tam size göredir. kulak kapaklarında bulunan işaretler ile doğru takmak için yön tayini yapabilir, ayarlanabilir oluşu ile tam başınıza oturmasını sağlayabilirsiniz.

Düz Katlanabilir Tasarım

TAH4105 kablolu kulak üstü kulaklık modeli, kullanmadığınız anlarda iki tarafından katlanarak düz hale getirilebilir. Bu sayede küçülen boyutu ile taşıması kolay ve emniyetli olur.

İşlevsel Kablo Düğmesi

Akıllı cihazlara bağlandığı kablo üzerinde yer alan düğmeden, bir çok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Müzik listesinin yönetimi ve arama kontrolü yapmanızı sağlayan tuşlar, cihazı cebinizden çıkarma gereksinimini ortadan kaldırır. Açılı konnektör ile cihaza kesintisiz olarak bağlı kalır.

Seyahat Arkadaşınız Olur

Müzik dinlemekten ya da yolculuk yaparken film izlemekten hoşlanıyorsanız, dışarıdaki insanlar değil sadece sizin için ses iletimi yapan bir ürüne ihtiyacınız olur. Philips TAH4105 kulak üstü kulaklık, katlanabilir ve hafif tasarımının yanı sıra üstün ses özellikleri ile aradığınız üründür.

Bas Seslerinin Tadını Çıkarın

Hareketli müzikler ve bol efektli filmleri izlerken bas sesleri dramatik etkiyi artırır ve duygunun daha çabuk geçmesini sağlar. Zengin ve başarılı bas sesleri, kesintisiz netliği ile Philips TAH4105’e bayılacaksınız.

Neodimyum Akustik Sürücüler

Philips TAH4105 modelinde bulunan 32 mm neodimyum akustik sürücüler sayesinde bas ve tiz sesleri en yüksek performans ile duyabilirsiniz.

Ses Yalıtımı Özelliği

Müziğin sadece sizin için duyulabilir olmasını sağlayan arkası kapalı ses yalıtımı ile her anın tadını mahremiyetinizi koruyarak çıkarabilirsiniz.

Özellikler

  • Model: Philips TAH4105
  • Tür: Kablolu kulaklık
  • Kullanım Yeri: Kulak üstü
  • Sürücüler: 32 mm, neodimyum akustik
  • Tasarım: Katlanabilir, yumuşak kafa yastıklı, ayarlanabilir bant, sağ-sol işaretli
  • Özellik: Ses yalıtımı, güçlü bas, net ses, taşınabilir, açılı konnektör 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TAH4105 KABLOLU KULAK ÜSTÜ KULAKLIK
Üretim Yeri
Hollanda
Kulaklık Girişi
YOK
Mikrofon
VAR
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PHILIPS
Henüz yorum yok