Lenovo Lecoo HT405 Kulak Üstü RGB LED Aydınlatmalı Kablolu Gaming Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKNOSTORE ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ-147607

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzun Süreli Oyunlarda Sürükleyici Bir Rahatlık

Yeni nesil gelişmiş kulak yastıkları ve kafa bandı sayesinde artık uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilir ve eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz. Şık tasarıma sahip olan Lecoo HT405 görsel olarak sizleri tatmin etmesi için RBG Efekti ile daha iyi bir görünüm sunmaktadır.

Ses Kontrol ve Dayanıklılık

Oyun oynarken ses seviyesini ayarlamak için kontrol menüsünde kaybolmanıza gerek yok. Yeni nesil kablo üzeri ses kontrol ile oyunlarınız daha keyifli bir hal alacak. Konforlu ve Dayanıklı yapısı ile daha uzun ömürlü bir Gaming olabilirsiniz.

Paket İçeriği

1x Lenovo Lecoo HT405 Kulak Üstü RGB LED Aydınlatmalı Kablolu Gaming Kulaklık 
1x Kullanım Kılavuzu

Yüksek Hassasiyet

Lenovo Lecoo HT405 Kulak Üstü RGB LED Aydınlatmalı Kablolu Gaming Kulaklık, oldukça şık bir görünüme sahip olmasıyla birlikte kulağa rahatlıkla oturan uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ergonomik tasarımına eşlik eden özel kulak yastıkları ve kafa bandı sayesinde uzun süreli kullanımlarınızda eşsiz bir rahatlık hissedeceksiniz. Sizi yormadan ve herhangi bir ağırlık hissi vermeden kullanabilmeniz için gelişmiş yapısıyla kompakt bir tasarım ürünüdür. Oyuncular için tasarlanmış olan HT405 kontrol paneli sayesinde sesli komutlara erişimi kolaylaştırır. Anlık ses kontrolü ve anında sessize alma imkanı sunar. Üstün ve özel bir tasarıma sahip olan HT405, performansına ek olarak görsel anlamda da sizleri tatmin etmesi için RBG Efekti ile daha iyi bir görünümü cömertçe sunmaktadır. Lecoo HT405 yeni nesil ses sistemi sayesinde muhteşem ses kalitesi, yüksek hassasiyet ve ses netliği sunar. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO LECOO HT405 KULAK ÜSTÜ RGB LED AYDINLATMALI KABLOLU GAMİNG KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KULAK ÜSTÜ
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Henüz yorum yok