Skullcandy Crusher S6CRW Bt Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TRENDTEK TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ-136456

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eşsiz ve Kaliteli Ses Deneyimi

Skullcandy Crusher Bt S6CRW kulak üstü kulaklık, bas sesleri çok yoğun bir şekilde hissettirir ve size canlı bir konserin ön sırasındaymışsınız ya da sinema salonundaymışsınız gibi kaliteli bir ses deneyimi sunar.


Uzun Pil Ömrü Sayesinde Müzik Her Yerde

Uzun süren pil ömrü ve hızlı şarj gibi en son teknolojilere sahip olarak üretilir. Titreşimli Subwoofer’lara sahip ve kablosuz olmasına rağmen 40 saate kadar kesintisiz müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Hızlı şarj özelliği ile 10 dakikada 3 saate kadar müzik dinleme olanağı tanır.

Stereo Haptic Bass

Stereo Haptic Bass ile donatılmıştır. Sol ve sağ hoparlörlerin titreşimi sayesinde oldukça gerçekçi ve kaliteli bir müzik deneyimi yaşatır.

Ayarlanabilir Ses Seviyesi ve Titreşim Seviyesi

Titreşim gücünü kulak kabında bulunan kontrol ayarlarıyla, bas seviyelerini kademesiz olarak ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz titreşim özelliğini de kapatabilirsiniz. Ses seviyesi kulak kabından kolayca ayarlanabilir.

Şık ve Ergonomik Tasarım

Skullcandy Crusher BT kulak üstü kulaklık, ergonomik ve şık tasarımı ile öne çıkar. Katlanabilir özelliği sayesinde her yere kolayca taşınabilir. Ayrıca çağrıları, müziği ve ses seviyelerini kolayca kontrol edebileceğiniz tasarıma sahip olarak üretilmiştir.

Daha Net Sesler

Crusher kulaklık, iki adet tam aralıklı 40 mm ses sürücüsü ve güçlü bas sesini hissedebilmeniz için iki ek Subwoofer sürücüsü ile birlikte sunulur. Gürültü yalıtımı ve Haptic Bass teknolojisi sayesinde müziği sadece dinlemez aynı zamanda hissedersiniz.

Bluetooth Teknolojisiyle Her Zaman Bağlantıda Kalın

Bluetooth® teknoloji sayesinde fişe ve kablolara ihtiyaç duymadan her yerde kesintisiz müzik dinleyebilme olanağı sunar. Kablolardan kurtularak kesintisiz müzik deneyim yaşayabilirsiniz.

Ayarlanabilir Kafa Bandı

Ayarlanabilir kafa bandıyla kulaklığınızı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Böylelikle uzun süreli kullanımlarda bile rahatsız olmazsınız.

Teknik Özellikler

  •  Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
  • Ayarlanabilir kafa bandı: Var
  • Empendas: 33 Ohm
  • Gürültü Engelleme: Pasif Gürültü Önleme
  • Bağlantı: Bluetooth®4.2
  • Sürücü Çapı : 40 mm
  • Çalma Frekans Bandı: 20 Hz- 20 kHz
  • Ağırlık: 274.88 gram  

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CRUSHER BT KULAKLIK S6CRW
Üretim Yeri
ABD
Kulaklık Girişi
BLUETOOTH
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
VAR
Ana Renk
TABA
Renk
TABA
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SKULLCANDY
Henüz yorum yok