Skullcandy Jib In Ear S2DUYK Mikrofonlu Kablolu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TRENDTEK TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ-136456

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eforsuz Kaliteyi Keşfedin

Önlüklü, tipik mühendislerin aksine macera için yaşayan yaratıcı ekipler tarafından tasarlanan Skullcandy kulaklıklarının tamamına yansıyan yüksek ses kalitesi, Skullcandy Jib In Ear S2DUYK mikrofonlu kablolu kulaklık ile müzik keyfinin ve eforsuz iletişim konforunun yeniden keşfi için geliştirilmiş versiyonuyla size sunar.

Gürültülü Ortamlarda Kendi Alanınızı Yaratın

Özel gürültü yalıtımlı başlıkları sayesinde dış ortamdan gelen sesleri izole eden Skullcandy Jib In Ear S2DUYK mikrofonlu kablolu kulaklık, çevreniz ne kadar sesli ve kalabalık olsa da müziğe veya çağrılara odaklanmanıza yardımcı olur.

Her Zaman İletişimde Kalın

Mikrofon eklentisi sayesinde çağrı almanızı sağlayan ve kulaklığınızla konuşma rahatlığını deneyimlemenize imkan veren Skullcandy Jib In Ear S2DUYK mikrofonlu kablolu kulaklık, müzikler ve konuşmalar arasında hız kesmeden geçiş yapmanızı sağlar.

Herkes İçin Bire Bir Uyum

Skullcandy Jib In Ear S2DUYK mikrofonlu kablolu kulaklık, kutu içerisinde bulunan S ve M jel kulaklık başlığı seçenekleri ile kendi kulak tipinize en uygun formu bulmanızı sağlar. Kulak içine tam olarak oturan başlıklar ile gürültü yalıtımı ve uzun süren kullanım konforu en üst düzeye çıkar.

Tek Tuşla Tüm Kontrol Sizde

Skullcandy Jib In Ear S2DUYK mikrofonlu kablolu kulaklık, mikrofona olan yakınlığı sayesinde tek parmakla kolayca erişilebilecek şekilde konumlandırılan tuşu aracılığıyla, çağrı ve takip kontrolünün her zaman elinizin altında olmasını sağlar.

Çok Yönlü Uyumluluk

Dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tablet; tercih ettiğiniz akıllı cihaz hangi kategoride olursa olsun medya takibi, yüksek ses kalitesi ve kesintisiz iletişim rahatlığı için 3,5 mm ses jakı olan tüm cihazlarla uyumluluk gösteren Skullcandy Jib In Ear S2DUYK mikrofonlu kablolu kulaklık tek ihtiyacınız olacaktır.

Müziği İçinizde Hissedin

Geliştirilmiş bas iletimi ile desteklenen gürültü yalıtımlı kulaklıklarınızla dinamik ses aralığının ve derin ses katmanlarının, en sıradan müzikleri nasıl benzersiz bir deneyime dönüştürdüğünü keşfetmeye hazırlanın.

Farklı Anlar İçin Tek Kulaklık

1,5 metrelik kablosu sayesinde telefonunuzu veya tabletinizi uzak tutarken de bağlı kalmanızı sağlayan Skullcandy Jib In Ear S2DUYK mikrofonlu kablolu kulaklık, sporda müzik dinlemek, yolculukta sesli kitap dinlemek veya uçuşta film izlemek gibi her durumda rahatlık sunar.

Teknik Özellikler

  • Frekans Tepkisi: 20Hz - 20KHz
  • Bağlantı Tipi: 3.5mm AUX Kablo
  • Empedansı: 17 ohm
  • Sürücü Çapı: 10mm
  • THD: <0.1% (1mW/500Hz)
  • Ses Basıncı Seviyesi: 83 dB (1mW/500Hz)
  •  Kulaklık Tipi: Kulak İçi

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.