Philips SHB1614 Bluetooth Mono Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Handsfree Görüşmelerinizi Kolaylaştırır

Evde, iş yerinde, yürüyüş sırasında veya araç kullanırken kablosuz telefon görüşmelerinizi en kolay şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlar. Akıllı telefonunuz ile kolaylıkla eşleştirebilir ve telefona dokunmadan görüşmelerinizi yapabilirsiniz.


Ergonomik Tasarım

Şık tasarımı, ergonomisi ve sahip olduğu özellikler sayesinde tercih sebebi olur. Sağlam ve kulağa tam oturması açısından özel tasarlanan bu ürün, uzun saatler kulağınızda kalsa bile rahatsız etmez.


Kolay Bağlanma

Telefonunuza en hızlı şekilde bağlanarak zaman kaybı yaşamınızın önüne geçer. Özellikle trafikte araç kullanırken işe yarayan bu özellik sayesinde hem gelen aramalara zamanında cevap verebilirsiniz. Diğer yandan telefonunuza hızlıca bağlayarak istediğiniz zaman müzik açıp keyfinize ikiye katlayabilirsiniz.

Dış Sesleri Yok Eder

Hem kulak içinde hem de hem de dışarıdaki gürültüleri keserek en iyi ses kalitesini sunar. Bu sayede telefon konuşmalarına ya da dinlediğiniz müziklere daha iyi odaklanma şansı yakalarsınız.

Yüksek Ses Gücü

Kulak içi olması ve kalitesi sayesinde sesleri kulağa en net şekilde ulaştırır. Bu özellik sayesinde müzik zevkinizi dorulara ulaştırabilirsiniz. Aynı zamanda yapılan aramalarda da en temiz ses kalitesini yakalayabilirsiniz.

Çift Cihaz Desteği

Hareket halindeyken yanınızda olduğu gibi ev ve ofislerde de bir numaralı yardımcınız olur. Hem telefon hem de bilgisayarla eşleştirebileceğiniz bu model geniş kullanım alanı sunar.

Çift Mikrofon Desteği

Her iki kulaklığında da mikrofon desteği bulunur. Bu sayede tek kulaklığı takarak da sesleri net şekilde duyabilirsiniz. Çevredeki sesleri yok etmek isterseniz iki kulaklığı takabilirsiniz ya da ortamdaki konuşmaları ve telefon konuşmalarını aynı anda yürütebilirsiniz.

Hem Dayanıklı Hem Uygun

Geniş fiyat aralıkları sayesinde her bütçeye uygundur. Dilerseniz iş ortamında dilerseniz de günlük hayatta kullanabileceğiniz bu model kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanıma müsaittir.

Teknik Özellikler

  • Bluetooth 3.0 Version
  • Chipset BC6145
  • HSP, HFP, A2DP
  • Kulak askı aparatı
  • Kulak içi kullanım
  • Çift cihaz desteği
  • Kolay bağlantı

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.