Lenovo Lecoo EH102 3.5mm Jacklı Kulak İçi Mikrofonlu Dual Driver Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKNOSTORE ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ-147607

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çift Sürücülü Sistem

Lenovo Lecoo EH102 Çift Hoparlörlü Kablolu Kulak İçi Kulaklık, oldukça şık görünüme sahip olmasıyla birlikte kulağa rahatlıkla oturan uyumlu bir tasarıma sahiptir. Spor yaparken veya günlük yürüyüş sırasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üzerinde bulunan kaydırmalı kontrol tuşu ile tek hareketle ses ayarı yapabilirken, sizin için en önemli olan şeylerle bağlantı halinde kalmanız için müzik ve telefon aramaları arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Örgülü kablosu ile diğer kulaklıklara kıyasla daha sağlam bir yapıya sahiptir. Çift sürücülü donatılmış sistemi sayesinde müzik deneyimini daha iyi şekilde yaşarsınız. Ortam gürültüsünü dışarıda bırakmak için gürültü önleyici kulak başlıkları sayesinde herhangi bir rahatsızlık yaşamadan kendinizi tamamen müziğinize kaptırabilirsiniz. 3.5mm jack girişine sahip olduğu için, 3.5mm girişine sahip bütün cihazlar ile uyum sağlamaktadır.

Kendine Özgü Tasarım

Lecoo EH102, 3.5mm standart AUX girişi bulunan mermi görünümlü tasarımı ile şık görünüm sizler için tasarlandı. EH102 göz alıcı tasarımı ile günlük kullanımınızda sizlere daha güzel bir görünüm katacaktır. Spor yaparken veya günlük kullanımınızda ses seviyesini minimumdan maksimum seviyeye çıkarabilmek ve ses seviyesini daha rahat bir şekilde ayarlamanız için kızaklı ses açma kapama özelliği sayesinde tek bir hareket yeterli olacaktır

Müzik Seviyeni Arttır

Müzik dünyasında kaybolacağınız dinamik yapıya sahip Lecoo EH102 sizlerle. Dinlediğiniz müzik aynı değil sizlere daha şeffaf ve daha net bir ses kalitesi sağlayan Lecoo EH102 çift üniteli hoparlörle donatılmış ergonomik tasarımı ve kaliteli ses deneyimi sayesinde hayatın tadını çıkarmanızda daha etkili olacaktır.

Hafif Tasarım

Kendine özgü şık ve hafif tasarımı ile kulağınıza rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Günlük hayatınızda kullanırken bile kulağınızda olduğunun farkına varmayacaksınız. Bağlantı kopukluğunu minimum seviyeye indirebilecek örgün desenli kablo yapısı sizlere daha çok güven sağlayacaktır.

Paket İçeriği

1x Lenovo Lecoo EH102 Çift Hoparlörlü Kablolu Kulak içi Kulaklık 
1x Kullanım Kılavuzu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO LECOO EH102 3.5MM JACKLI KULAK İÇİ MİKROFONLU DUAL DRİVER KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KULAK İÇİ
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Henüz yorum yok