Hello Kitty SAN-65A Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eğlenceli Tasarım Detayları

Sevimli görüntüsü ile her yaştan insanın zevkine hitap etmeyi başaran Hello Kitty kulaklıkların eğlenceli tasarımını çok seveceksiniz. Canlı renklerde işlenen karakterin enerjik görüntüsü ve işlevsel özellikleri ile tanışın.

Dayanıklı ve Uzun Kablo

Her türlü hareketinize uyum sağlayan ince kablo tasarımı, dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sağlar. 1.2 m kablo mesafesi sayesinde cep telefonu ve bilgisayarınıza yakın olmak zorunda kalmazsınız.

Kesintisiz, Net Ses Deneyimi

Dayanıklı kablo ve kaliteli materyalde üretilen Hello Kitty SAN-65A kablolu kulaklık, kristal netliğinde sesleri ile müzik, video ve görüşmeler için idealdir.

Müziğin Tadını Çıkarın

En keyifli anlarınızda enerjik şarkıları dinlerken ya da hüzünlenirken mahremiyetiniz size kalsın. Kablolu kulak içi kulaklık modeli ile dinledikleriniz yalnız size özeldir. 16 Ohm empedans değerine sahip model ile güçlü sesini sadece siz duyarsınız.

Kulak İçine Tam Uyum

Hareket sırasında düşmesini engelleyen 3 farklı boy yastığı ile kulak içine tam ayarlanır. Dilediğiniz kadar dans edin, doğru kulaklık yastığı sayesinde o hep yerinde kalsın.

Üstün Performans Özellikleri

SAN-65A kablolu kulak içi kulaklık modelinin 96 dB ses seviyesi ve 20-20.000 Hz frekans aralığı ile size yaşattığı deneyime bayılacaksınız. Sevimli görüntüsünün altında güçlü ve yüksek performanslı bir kulaklık tasarımı gizlidir.

Cepte Taşınabilir Boyut

Kompakt ve ergonomik tasarımı ile kullanmadığınız anlarda sararak saklayabilir, çanta ve cebinize sığan küçük boyutu ile Hello Kitty kulaklığı kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Cep Telefonuna Tam Uyum

Cep telefonu ve tablet gibi akıllı cihazlara ya da bilgisayarlara tam uyum sağlayan 3.5 mm jak girişine sahiptir. Bu sayede uyumlu cihazlarda eşsiz ses deneyimini kusursuzca yaşayabilirsiniz.

Özellikler

 • Marka: Hello Kitty
 • Model: SAN-65A
 • Ürün: Kulaklık
 • Kullanım: Kulak içi
 • Tür: Kablolu
 • Empedans: 16 Ohm
 • Frekans: 20-20.000 Hz
 • Giriş: 3.5 mm jak
 • Sürücü: 7 mm
 • Tasarım: Hello Kitty, Canlı Renkler, Kulaklık Yastıkları
 • Özellikler: 1.2 m Kablo

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.