Hello Kitty SAN-41WHPK Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

7 mm Sürücü ile Güçlü Performans

Hello kitty kablolu kulaklığın 7 mm sürücüleri müzik dinlerken, video izlerken oldukça güçlü performans alabilirsiniz. Güçlü bas sesleriyle müziğin ve eğlencenin keyfini çıkarmanıza yardımcı Hello Kitty kulaklık ile sesleri  kaliteli bir şekilde alarak ritme kendinizi kaptırabilirsiniz.

Her Ayrıntıyı Duyun

Kablolu kulaklığın 32 Ohm seviyesindeki empedans kalitesi sayesinde müzik dinlerken tüm ayrıntılara net bir şekilde hakim olabilirsiniz. Böylelikle oldukça etkileyici performans alabileceğiniz kablolu kulaklık ile eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Basları Etkileyici Şekilde Hissedin

Ürünün 10 mW güç kapasitesi ile müzik ve videolardaki bas sesleri oldukça net bir şekilde algılayabilir ve etkileyici performans alabilirsiniz. Basların keyfini çıkarabilmenize yardımcı kablolu kulaklık, ses kalitesiyle öne çıkarak klasmanına göre oldukça güçlü performanslı bir üründür.

Konforuyla Dikkat Çekici

120 cm kablo uzunluğuna sahip Hello Kitty kablolu kulaklık, oldukça konforlu bir kullanım keyfi sağlar. Konforlu yapısıyla öne çıkan kulaklık kullanılırken kullanıcının kulağına tam olarak oturarak rahat bir his yaratır.

Hello Kitty Zarifliği

Kulaklık, Hello Kitty markasının tasarımları sayesinde oldukça şık bir üründür. Şıklığı ve zarifliği ile dikkat çeken kablolu kulaklık ile hem farklı bir stil yaratabilir hem de dinlediğiniz müzik ve videolarla eğlenebilirsiniz.

Sağlam ve Dayanıklı

Hello Kitty kablolu kulaklık, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir üründür. Kaliteli malzemeden tasarlanan ürünün kalitesi ile müziğe doyamayacaksınız.

3.5 mm Ses Fişi Ergonomik Tasarım

Kablolu kulaklık, 3.5 mm ses fişi ile piyasada yer alan çok sayıda tablet ve mobil telefon ile uyumludur. Ergonomik tasarımıyla öne çıkan kablolu kulaklığı çok sayıda cihazla kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Özellikler

  • Sürücü Birimi: 7 mm
  • Empedans: 32 Ohm
  • Güç Kapasitesi: 10 mW
  • Frekans Aralığı: 20 – 20 kHz
  •  Kulaklık Kablosunun Uzunluğu: 120 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAN-48 WHPK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KULAK İÇİ
Kulaklık Girişi
3,5 MM JAK GİRİŞİ
Ses Yalıtım Özelliği
YOK
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
HELLO KİTTY
Henüz yorum yok