E2M 5'li Set Kablo Düzenleyici 1

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kablo Karmaşasına Son Verin

Çalışma masanızın, televizyonunuzun, bilgisayarınızın, cep telefonunuzun ve hatta arabanızın etrafındaki kablo karmaşasından bıktınız mı? Dayanıklı ve sağlam tasarımdan oluşan E2M Kablo Düzenleyici 5'li Set 1, kabloların daima düzenli ve görünmesini sağlar.

Kablolarınıza Kolayca Ulaşın

5’li kablo düzenleyici set, aynı anda birden çok kablonun kullanılması halinde karışma sorununu çözer ve kolay erişilebilir olmasını sağlar. Kablolarınızı ayırt etmek için set üzerindeki her bir kancadan yararlanabilirsiniz.

Şık ve İşlevsel Kullanım

Şık ve minimal tasarımdan oluşan 5’li kablo düzenleyici set, görüntüsü kadar işlevselliğiyle de kullanıcılarını tatmin eder. Şarj ve veri kablolarının deforme olmasını engelleyerek uzun yıllar güvenle kullanmanıza yardımcı olur.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Performans

Silikondan oluşan kompakt ve hafif tasarım, yanınızda kolayca taşınır. Ayrıca kablolarınızın ömrünü uzatarak bütçeden tasarruf etmenizi sağlar.

Geniş Kullanım Alanı

Çok amaçlı 5’li set, güç kabloları, şarj kabloları, USB kablolar, ses kabloları ve kulaklıklar için idealdir.

Beş Kanallı Silikon Koruyucu

E2M beş kanallı silikon düzenleyici, çok yönlü kullanım imkânı sunan, iyi esnekliğe sahip ve kaliteli malzemelerden oluşur. Çevre dostu ve uzun ömürlü düzenleyiciyle kablo yönetmek artık çok kolay!

Dilediğiniz Yere Taşıyın

Elektronik cihazlarınızı yanınızda taşıdığınız her yere 5’li kablo düzenleyici setinizi de götürerek ofiste, okulda, kafede veya arkadaşınızın evinde bile düzenli olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Hayatınıza Eğlence Katın

Herkesin seveceği şık ve işlevsel tasarımdan oluşan E2M Kablo Düzenleyici 5'li Set 1, arkadaşlar, eşler ve çocuklar için mükemmel bir hediyedir.

Özellikler

  • Marka: E2M
  • Model: Kablo Düzenleyici 5'li Set 1
  • Malzeme: Silikon

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.