Joyroom Jm3051 Samsung Note 9 3D Kavisli Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Etkili Koruma Sağlayan Dayanıklı Cam

Joyroom Samsung Note 9 ekran koruyucu, telefonunuzun ekranını darbelere karşı daha dayanıklı hâle getirir. Sağlam yapısıyla öne çıkan ürün, akıllı telefonunuzun ekranını çizilmelere ve diğer dış etkenlere karşı korur. Samsung Note 9 ekran koruyucu, sevdiğiniz uygulamaları kullanırken ya da oyun oynarken üst düzey bir dokunma hassasiyeti sunar. Malzeme kalitesiyle dikkat çeken ürün, gün boyu yoğun şekilde kullanılan akıllı telefonların ekranı için etkili ve verimli bir koruma sağlar. Samsung Note 9 ekran koruyucu evde, ofiste ya da dış mekanda keyifli bir akıllı telefon deneyimi yaşamınıza olanak tanır.

Telefonun Kavisli Tasarımı ile Uyumlu

Joyroom ekran koruyucu, Samsung Note 9 akıllı telefon modelinin kavisli ekran yapısıyla uyumlu bir tasarıma sahiptir. Telefona tam oturan ekran koruyucu, doğal bir kullanım deneyimi sunar. Ekranı tamamen kaplayan ürün, videoları ve fotoğrafları net ve canlı bir şekilde görüntüleyebilmenize imkân tanır. İşlevsel dizaynı ve sağlam yapısıyla fark yaratan Samsung Note 9 ekran koruyucu, akıllı telefonunuzun dokunmatik ekranını gün boyu verimli bir şekilde kullanabilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Joyroom
  • Model: Jm3051
  • Uyumlu Telefon Modeli: Samsung Note 9
  • Renk: Siyah
  • Ekran Kaplama Tipi: 3D Kavisli

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.